sneijder'in yıllık 5 milyon euro aldığı yalanı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sneijder'in yıllık 5 milyon euro aldığı yalanı

Büyük maçları çevirecek gol paslarını verdi belirttiğim gibi zaten. O paslar gol olmadı diye etki etmiyor demek yanlış olur bence. Hem gol pasını verip hem gol atmasını beklemek gibi birşey olur.

Mesela Fenerbahçe ve Beşiktaş macı. (Josue ve Rodrigues)

Takımda o pasları sonuca çevirecek futbolcu sayısı az olduğu için bunu net bir şekilde göremiyoruz maalesef.

Yukarda bir kardeş Adriano ve Sneijderi kıyaslamıs kariyer açısından. Biraz Sneijdere saygısızlık gibi olur bu. Kariyer sadece iyi bir takıma transfer olmak değildir. Ne derece rol oynamış başarılarda gibi bir çok farklı etkenler vardır.

Katılmıyorum.

Sneijder görevini yaptı ama diğer adamlar yapamadı, diyorsun. Sneijder e toz kondurmayıp, diğer 10 adamı yiyorsun.

Takımda Messi dahi olsa bazı goller kacacaktır. Gecen yıllarda Umut vardı, ona giydiriyorduk. Bu sene Eren, Podolski, Joshue vs..

Ben Sneijder'in bu sene aldığı parayı haketmediğini, bir sene yaşlanan Sneijder'in gelecek sene hiç haketmeyeceğini dusunuyorum.. Gerekirse bunu maç maç, istatistikleri de yazarak konusuruz.

Sana bunun cevabını daha önce vermiştim,Selçuk için de aynısını diyor bazıları gol attı asist yaptı diye.Sen onu diyenlere kızıyorsun ama?
Selçuk takım iyiyken de kötüydü. Sneijder öyle değildi, ne zaman takım yerlerde sürünmeye başladı o da ayak uydurdu. Olay bu.

Bu kötü haliyle bile hâlâ onun eksikliğini hissediyoruz sahada olmadığı zaman. En aktüel örnek Alanya maçı. Çıktığından sonra hücum falan edemedik.

sent via GSC

Imza parasını hesaba katarsak haklısın, doğru.

Vergi ve diğer prim diye bir hesap yapmak mantıklı olmaz, net ücretlere göre konuştum. Diğer primler derken hangi primlerden bahsettiğini öğrenebilirmiyim? Yukarda primler var, şampiyonluk, CLde 16 ve CL şampiyonluğu ile ekstra 1 milyon yapıyor maksimum seviyede.

Olur mu hic... Biz Sneijder´miyiz, bizi aldigi para ilgilendirsin. Bizi Galatasaray taraftari olarak ilgilendiren, kasamizdan cikan paradir.

Can'la olan meselene ben giremem Can'ı severim senle de iyi kötü bir meselemiz olmadı forumda.Ancak Erman'ın dediği gibi bir o yandan bir bu yandan'a gerek yok açıkça desin ben Sneijderciyim diye canımı yesin.

96040ec0ff3f0107ff7040e634d4e1f6.png

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Saçmasapan eleştirilere karşıyım ben.

Hangi yüzyıl da yaşıyoruz. Tüm sezon boyunca bir oyuncunun tek başına maç kazandırması bekleniyor hâlâ. Futbol takım oyunu.
Adamın o leş gibi oynadığı dedikleri maçlarda bile gol pası var kaç tane. Diğerleri atamadı diye Sneijder büyük maçlarda skora katkıda bulunmadı deniyor.

Küçük maçlarda coşuyor diyorlar. Ulan senin ligin Süperlig. Sezonda 6 maç dışında her maçın küçük maç zaten.

Oynanan hiç bir derbide üstünlük kuramamışız neredeyse istisnasız her adamımız kötü oynamış ama suçlu Sneijder. He canım he.

sent via GSC

ama suçlu Sneijder.*

Tek suçlu Sneijder mi denildi cancun

Tüm sezon boyunca bir oyuncunun tek başına maç kazandırması bekleniyor hâlâ.

Tek başına maç kazandirmak değil de büyük maçlarda etkili oynamak. Zira o 5m avroyu sadece Akhisara coşması için almıyor.

Büyük maçlarda en çok para kazanan ve en tecrübeli oyuncuların etkili oynamasını istemek gayet normaldir.

"Muslera dışında herkes satılsın"dan Sneijder yukarı Sneijder aşağı.

Mönşıngladboklu dansöz seni :asd22:

Son düzenleme:
Selçuk takım iyiyken de kötüydü. Sneijder öyle değildi, ne zaman takım yerlerde sürünmeye başladı o da ayak uydurdu. Olay bu.

Bu kötü haliyle bile hâlâ onun eksikliğini hissediyoruz sahada olmadığı zaman. En aktüel örnek Alanya maçı. Çıktığından sonra hücum falan edemedik.

sent via GSC

Orta sahası kağıt helvadan hallice olan takımlara karşı hala iş yapıyor.Çünkü istediği boşlukları buluyor ve golünü atıyor veya asist yapıyor.Sneijder 2-2 biten Bjk maçında çok iyiydi ilk yarı.Onun dışında tansiyonu yüksek kritik maçların neredeyse hepsinde sahadan kayboldu.Bu bir problem.

Takım 2 sene önce de kötüydü ama onun büyük katkılarıyla şampiyon olduk.Neticede bu adamlar profesyonel,takım kötü ben de yatıyorum demesini taraftar sineye çekmemeli.

Olur mu hic... Biz Sneijder´miyiz, bizi aldigi para ilgilendirsin. Bizi Galatasaray taraftari olarak ilgilendiren, kasamizdan cikan paradir.
Hayır taraftarı ilgilendiren kazanılan başarıdır. Doğru hamleleri yapmak, yapılan yatırımın karşılığını alacak kadroyu kurmak, istifa edin dendiğinde seçilerek geldik diyen yönetimin işi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Tek suçlu Sneijder mi denildi cancun

Tek başına maç kazandirmak değil de büyük maçlarda etkili oynamak. Zira o 5m avroyu sadece Akhisara coşması için almıyor.

Büyük maçlarda en çok para kazanan ve en tecrübeli oyuncuların etkili oynamasını istemek gayet normaldir.

"Muslera dışında herkes satılsın"dan Sneijder yukarı Sneijder aşağı.

Mönşıngladboklu dansöz seni :asd22:

Mal mal konuşup asabımı bozma benim.

Dansözü sokarım sana.

sent via GSC

Selcuk Inan gecen sene 11 Gol 4 assit, bu sezon 6 gol, 3 assit. Bir defansif orta saha oyuncusu icin bunlar gayet iyi istatistikler. Selcuk pamuk helva gibi, ezildigi icin kimse begenmiyor. Sneijder´de daha ofansif oynuyor, o da biraz direncli gecen her macta rakibin altinda kaliyor...

Galatasaray ligde her maci fiziksel mücadele konusunda kaybediyor. Takimda genel anlamda kalite oldugu icin, sezona havlu atmis takimlara gol sov yapiliyor. Sezon boyu yatmis adamlar, istatistik kasiyor.

Bir full maci 75 dakika ortalama ile degerlendirirsek Sinan Gümüs 7-8 mac oynayip, 5 gol atmis ligde... Bu kanat oyuncusu icin istatistik olarak müthis, ama yine kimse begenmiyor. Yada kücük maclarin, büyük topcusu diyor.

Üst Alt