STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | 2.Yarı

Son haftalarda yaptığımıza devam edip,yenilelim.

cok birsey istemiyoruz,sadece bir maglubiyet :eek:

Ufuk

Serkan - Servet - Gökhan - Insua

Aydin - Baris - Mustafa - Ayhan

Anil - Stancu

Bir sezon boyunca yattınız

Yeni mabedimizde ilk fenere yenildiniz

hepimizi rezil ettiniz

eğer trabzonu yenerseniz veya beraberliklerine sebep olursanız

Allah hepinizin belasını verir inşallah

çıkın oynayın yenilinnn

Eğer bu ruhsuzlar ordusu Trabzon'dan puan alırlarsa kinim bir o kadar daha artacak! Yenilin be feneri şampiyon yapmayın!

balta en lazim oldugu macta yok:(

en hayırlı yenilgilerimizden biri olacak inşallah

Trabzonsporluyuz bu hafta

fakat kimse Galatasaraymizin yatacagini dusunmesin, nerdeyse kume dusecegiz :(

fenerbahçe şampiyon olursa:

- seneye şampiyonlar ligindeler.

- gelirlerinde artış olacak

- daha iyi transferler yapacaklar.

- bütün sene siz avrupada yoksunuz biz varız diye konuşacaklar.

- şampiyonluk sayısında önümüze geçecekler.

- fb lobisi daha da güçlenecek.

- köşe yazarları, yöneticileri tek büyük fener zö zö zö diye ötecekler, üzerimize daha fazla gelecekler vs. vs. vs...

İstiyor musunuz bunları? istiyorsanız yenelim trabzonu.

Ayrıca kudurmuş Aziz Yıldırım önündeki 2 yılı daha şike-şaibe ile doldurup takımına 4 yıldızı taktırır. Fenerbahçe bizden önce 4 yıldızı takarsa, gerçekten kepenkleri kapatıp gideriz yani. Yok benim 15 sene önce UEFA kupam vardıyla yürümüyor artık. Adnan Polat Galatasaray'ı öyle bir duruma soktu ki, bizim 2015'den önce şampiyon olmamız mucizedir.

Banko Trabzon yener gönlüm Trabzon'dan yana..

Her maçta yenildiniz yenildiniz gelip bu maçta kendinizi affettirmeyi düşünmeyin sakın çıkın nasıl oynadıysanız daha önceki maçlarda bu maçta da aynen öyle oynayın bari de Trabzon'a şampiyonluk yolunda güzel bir 3 puan verelim.Fener olacağına Trabzon olsun.

Çıkın oynayın yenilin.

Gelene gecene yenilen takim sirf Fener medyasinin gazina gelip kendinden 30 puan ondeki takima asilip kalan maclarda yine 2-3 puan ancak alirsa kufuru hakeder

antu.com denen y yuvasinin acilisina bakan herkes bu macta neden yenilmemiz gerektigini anlar. Onları sokaga mi dokelim yani? Yensek kime faydasi olacak ki? Zaten koyan koymus. Sadece mactan sonraki gun fenerliler "haa tabi canim Galatasaray buyuk takim mac satmaz" diyip sonra arkalarini donup kis kis gulecekler bizi nasil kandirdiklarina. En son 03-04'te bizi oyle kandirip Trabzon'u yendirtmislerdi, o seneki sampiyonlugun gaziyla sonraki 3 senede 2 sampiyonluk bir de son macla 2.lik kazandi adamlar. Takimin olmayan serefini korumaya neden bu kadar merakliyiz anlamadim? Herseyi hallettik is mac satmamaya mi geldi? Fener macinda hakem agzimiza s.car fener yensin diye, gerizekalinin teki iceri sise sokar onu atar fener usagi fenerasyon butun sucluyu sucsuzu yakar saha kapatir, Baros formasini atarmis gibi yapar 3 mac ceza alir, fenerasyon, tahkim hepsi birlesip butun sene agzimiza s.car, Aykut denen denyo cikar Trabzon'la ilgili aciklama yapip onlari bozar, Emre, Alex denen kopekler butun sene hakemleri etkiler Alex her yere dustugunde hakemler imdadina kosar, daha bir suru sey. Biz niye zaten kaybolmus olan onurumuzu "kurtarmak" icin bunlara yardim edelim ki? Gelip gidip yenerler, rakiplerine karsi gaza getirirler, sonra ondan 5 ay sonra da Kadikoy'de yenerler. Bu mudur rekabet? Trabzon caksin bu takima. Galatasaray'a degil, Galatasaray'in icini bosaltanlara, fener medyasina ve federasyonuna, Galatasaray uzerinden siyaset yapip 500 yillik camiayi ezmeye calisanlara, antu denen spastik yuvasina, Galatasaray'in iddiasi olmayan macta gaza getirmeye calisip kamuoyu olusturmaya calisan tum gerzeklere koysun. Trabzon halki sevinsin biraz da, Senol Gunes ve guzel top oynayan takimi sevinsin. Ne ulan bu, seref, mac satmama diye 2-3 yilda bir Feneri sampiyon mu yapacagiz?

Hicbir Akli Basindaki Galatasarayli trabzonu yenelim demez. BOSUNA HIKAYE ANLATMAYIN!

Eziklerin sevinmesindense ben üzülmeye razıyım.

Normal şartlarda Trabzon 8-9 kişi kalırsa puan alabiliriz. :eek:

Fener şampiyon olmasın da, zaten 14 kez yenilmişiz,beni etkilemez yenilmemiz.

Anti-Fenerbahçelilikse, anti-fenerbahçelilik.

ya inanamıyorum biliyormusunuz bazı arkadaşlara.neymiş onurumuzmuş gururumuzmuş,yenemezsek küme düşermişiz,gs mac satmazmış,mış mış mış..ya bırakın allah aşkına..yıllardır gs macını kazanalımda isterse şampiyon olmayalım mantıgı ile hareket emedimi fenerliler..şimdi bizemi kaldı onur ve gurur..madem o kadar onurlluydu bu seneki ruhsuzlar ordusu,feneri yenerdi arenada ve kurtarırdı onurumuzu..bucaspor tüm maclarını kazanacakmış gibi(ki bunların içinde fener ve trabzon macları gibi maclar var) küme düşecekmişiz gibi konuşuluyor.yok kardeşim öle bişey..cıkalım ve yenilelim trabzona..yenilmezsek sizinle nasıl dalga gececeklerini düşünün fenerlilerin alaycı bi şekilde..bence bu yılın en saglam hareketi olacaktır trabzon maglubiyeti..hiç olmazsa en büyük düşmanımıza yardım etmeyelim..benim gururum ve ruhum ancak o zaman bi nebze rahatlar arkadaş..unuttunuzmu gecen yıl 70 bin lazio lunun olimpiyat stadında takımları interden gol yedikçe ezeli rakipleri romanın şampiyonlugunu engelledikleri için cılgınlar gibi sevindiğini..cıkacaz ve aslanlar gibi yenilecez başka bi yolu yoktur bu işin..oynayalım yenelim diyen arkadaşlara soruyorum,sevinebilecekmisiniz trabzonu yendiğimizde..? hele hele sezon sonu fenerin 1 puan farkla şampiyon oldugunu düşünün bi,o zaman cok vururuz kafamızı duvara..EN BÜYÜK DÜŞMANIMI ŞAMPİYONLUKTAN EDECEK FIRSAT GECMİŞ ELİME,BU FIRSAT KAÇMAZ DİYORUM BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM..!

Antalya maçında nası mücadele ettilerse bu maçta da öyle mücadele etsinler.Eğer bu maçtan puan alacak futbolu oynayabilirsek anlarım ki takımın çoğu fenerli çünkü bunun başka bi açıklaması olamaz

ulan hakan sana en çok ihtiyaç duyulan hafta takımını yalnız bıraktın bu taraftar seni asla affetmicek !!

Serdar abinin bir ara dediği ben de 90+3'de Burak, Umut veya Selçuk'dan birisinin golüyle TS 1 - 0 Galatasaray olsun istiyorum.

tabiki yenilcez .başka yolu yok. bütün sezon boyunca ağlayalım bir maçta sevinelim .hiç tarzım değil. bu maçı kaybedelim kaybetcezde.durumumuz ortada .o yüzden 2-0 trabzon alır diyorum. GALATASARAY !ımıza gelince kalan 6 haftayı 4-5 galibiyetle bitirebiliriz ,inönüde bjkyi yenmek trabzonu yenmekten daha mutlu eder beni :).hepsi bu :eek:

herkesin düşüncesine saygım var ben yenilmemizi istiyorum fb nin şampiyonluğunu görmek istemiyorum.

Yensinler bizi. Durup durup bunlara patlamasa bizimkiler bari.

Gönlümüz Trabzonla! Zaten Trabzon'un özel çaba sarfetmesine gerek yok, futbolculuktan nasibini almamış, servet,serkan,barış ufuk,olsa cana,olsa balta gibi adamlar zaten attırırlar bir gol.

Hani kalite ,yetenek bir yere kadar tamam ama bizimkilerde iq da yok. İstese rakibin yapamıyacağı assistleri,anormalilikleri bizimkiler yapıyor. Kimi antalya maçında gibi rakibe asist yapar, kimi 30 metre yanında koşan oyuncuya ceza alanında penaltı yaptırır, kimi gelen şutu elinden kaçırır. Say Say bitmez. Bu takıma yerli oyuncu alırken yeteneği falan geçtim, şöyle iq testinden geçirmek gerek. şekil, mantık testleri falan. Çünkü hangi kalenin bize ait olduğu bilmeyen oyuncular var.

O yüzden "daha giydiği formanın büyüklüğünden habersiz" eleştirisi bunlar için gereksiz.

Ts ligin açık ara en iyi top oynayan takımlarından biri, stres yapmazsa salaklar zaten yenerler.

Buraaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkk

Gol oldu, iddaa geldi :D

Anasının kuzusu ,oy yavrum. :D

Hiç üzülmedim ilginç.

Babam biz gol atmışız gibi sevindi. :eek:

Trabzonspor kazandı ve 2 puan farkla lider. Mutlu musunuz şimdi ?

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | Maç Sonucu

Anlayana sivri sinek saz, Anlamayana sazı soksan az, gibisinden bi laf varya. maçı sattık diyenlere gelsin.

Ya Abi adamlar evinde kendi yari alaninda top ceviriyor.

Bu bir derbi macinda normali mi?

Biraz ofansif oynar insan.

Topu öne dogru oynuyoruz, bir pas atsak gol posizyonuna girecegiz, ama yok, illaha top geriye gidecek.

Ya bidaha diyorum, resmen bile bile maci sattilar.

Dogru degilmi ?

Siz bi Fenerbahce'nin sampiyon olmasini istemediginiz icin gercegi söylemiyorsunuz.

Ama ben iste bu yüzden Fenerbahce'nin sampiyon olmasini istiyorum, her ne kadar Fenerbahce'den nefret etsem bile.

Bizim ofans oynayacak gücümüz yok. Ligde 14.cüyüz.

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray - Trabzonspor | 10 Nisan | 19.00

ne biçim galatasaraylısınız siz :mad: son 2 - 3 senedir başkasının şeyiyle gerdeğe giriyoruz sonrada takım neden bu halde yönetim istifa diyoruz. Kendi taraftarımız başta kulübüne ihanet ediyor bi kere , galatasaray her maçını kazanmak için oynar türkiyenin en iyisi bizdik ama rezil rüsva hallere düştük nerdeyse kümeye gideceğiz hala aklınız "fener şampiyon olmasın" da. Elalemi desteklemekten kendi kulübünüzü köstelemekten bu hallere düştük zaten:mad: Galatasaraylıysanız adam gibi kulübü destekleyin değilseniz defolun gidin ihtiyacımız yok sizin gibi taraftara :mad:

Dün bunu yazan orman çocuğu, bugün Fenerbahçeliliğini hatırlamış, sinkaflı küfürler ederek kendini belli etmiştir.

Ama senin gibileri konuşturan bizlere yazıklar olsun. Diyecek birşey yok. :mad:

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | 10 Nisan | 2.Yarı

Trabzonspor kazandı ve 2 puan farkla lider. Mutlu musunuz şimdi ?

Evet zaten bizim yüzümüzden yenildi,sen de çok çabaladın kazanmamız için k.b. :mad:

Taraftar her zaman suçlu.

Bu arada neden alakasız şeyler kopyalamışsın ?

Burağın sevinciyle dalga geçince birşey mi oluyor?

Cevap: STSL 10/11 H:28 | Galatasaray - Trabzonspor | 10 Nisan | 19.00

Dün bunu yazan orman çocuğu, bugün Fenerbahçeliliğini hatırlamış, sinkaflı küfürler ederek kendini belli etmiştir.

Ama senin gibileri konuşturan bizlere yazıklar olsun. Diyecek birşey yok. :mad:

icimizdeki fenerliler.. :mad:

madem GS'nin kume dusmesini istiyorlar fener buca'ya maci satsin..

Bucaspor haftaya Ankaragücü deplasmaninda.

Insallah yenilirler.

Bizim isimize COK yarar

Üst Alt