STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray - Orduspor | 31 Mart | 19.00

Valla dün sildigini ima etti basin toplantisinda. Batdal adina üzüldüm. Bu sansi kullanmaliydi dedi

Açıklamarını izleme fırsatım olmadı ama genel olarak söyledim, haksızda değil yani. Ama genede fırsat buldukca şans verecek diye düşünüyorum. Tabi Batdal'ın çabası ve çalışmasınada bağlı bu. :)

Orduspor'un Rumen futbolcusu Bogdan Stancu'nun, sakatlığı nedeniyle birkaç hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

Kulüp sportif direktörü Arhan Akün, yaptığı açıklamada, Stancu'nun Gençlerbirliği maçı öncesi yapılan son antrenmanda sakatlandığını anımsattı.

Yapılan sağlık kontrollerinin ardından, golcü oyuncunun kasığında ödem tespit edildiğini anlatan Akün, şunları kaydetti:

''Doktorlar tarafından bize verilen bilgiye göre Stancu iki ile üç hafta arası sahalardan uzak kalacak. Ancak bu süre, futbolcunun gelişimine bağlı olarak daha da kısalabilir. Tedavisi devam ediyor.'

dediğimde o zaten bizim yapmamız gereken press i ts yaptı ve ilk yarı çok üstün oynadılar

bu fenerlılerın alayı beyın yokusunu .. yok yiğit gökoğlan kadroda yokmus yok amrabat kadroda yokmus yok necatı kadroda yokmus sımdı bıde culıo dıolar.. kusbeyınlı oldukları nasılda bellı amrabat 2 mactada oynadı yıgıt kadrodaydı oynadı necatı transfer donemınde transfer edıldı .. gelde cıldırma ... kaldı ki culio sanki robben oynarsa oynasın çok iyi olsa sanki yedek gonderıcektık hey alahm ya

Play offlar öncesi son iç saha maçımız ve artık galibiyet serimizin başlaması gereken maç.Taraftarımızın önünde farklı galibiyet alırsak eğer çok güzel olur.Bence bu maça tek forvet ile başlamamız gerekiyor çünkü Necati ve Baros arasındaki uyumsuzluk aşırı safhalarda.Necati Çarşamba-Pazar maç temposunu unutalı 4-5 yıl oluyor o yüzden son iki maçtır fena güçsüz bence dinlendirilmeli.Necati'nin yanı sıra Ujfalusi de dinlendirebilir.Kısacası Orduspor karşısında görmek istediğim ilk 11 Muslera-Eboue-Semih-Gökhan-Hakan-Engin-Melo-Selçuk-Aydın-Emre-Baros.Aydın'ın sakatlık durumunun ne olduğunu bilmiyorum 20 Mart'ta tedavi ediliyordu demek ki tam hazır değildi ve dün oynanan maçta hiç oynamadı.Elmander hazır hale gelse dahi oynamamalı çünkü işin play off süreci var orada Elmander'siz çok zorlanırız.Dediğim kadro çıkarsa eğer kağıt üstünde önde basan tempolu oynayan takım oluruz aynı zamanda yorgun olduğu her halinden belli olan Necati dinlenir.

Sarı kart görsün hepsi fener yapıyo diye biz yapmıyoz sonra oyunlarına geliyoz yaa.

Onur, play offlarda kartlar sifirlanacak o yuzden s!kinti yok.

Ordu dirençli bir takım ama deplasman karnesi çok iyi değil. Evimizde olduğundan kazanırız.Tabi yine ceza sahası önünde top ezmezsek sonuca rahat gideriz.Ben dert ettiğim bir nokta serbest vuruş ve kornerler, hala adam akıllı çalışılmış sonuca gidilmiş bir atış yok. Ceza sahası önünde kaleye şutumuz da yok denecek kadar az. Madem ceza sahasına zor giriyorsun .Dışardan bulmaya çalışacaksın. Selçuk son maçta 3 şut çekti, teki kaleyi buldu. Bunu artırmalı korner ve serbest vuruşlarda sonuca gitmeliyiz.son olarak da evimizde rakibe taraftar baskısını çok fazla hissettirmeliyiz.Derbi maçları dışında çok sönük geçiyor.

Güzel bir futbolla kazanalım da moraller yerine gelsin.

1-0 olsun,bizim olsun.Elmander dönene kadar kesin kazanırız diyemiyorum.

ordu cuper geldikten sonra 7 deplasman maçında 5 gol yemiş, bizim de bu dönemdeki hücum performansımızı düşününce çekinilecek bir maç gibi duruyor ama play off iddiası da çok zayıf olan bir ordusporu zor da olsa yeneceğimizi düşünüyorum

Üst Alt