STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:33 | Galatasaray 2-0 Orduspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:33 | Galatasaray - Orduspor | 31 Mart | 19.00

elmander dönmeden forvetsiz oynuyoruz resmen..

Elmander-Baros başlarsa daha etkili olabiliriz,artık iyi futbol filan hikaye 1-0 olsun bizim olsun.

Çok daha kolay geçeceğini düşündüğüm maç bu Culio olayından sonra biraz daha zorlaştı bence. futbolcular herşeyin Culio olmadığını göstermek için yardıracaklar. Ama güçleri yetermi ıı-ıhh

Atamadigimiz tüm golleri orduspora atariz,cok farkli aliriz,acikcasi gram sans tanimiyorum orduya rakibe saygi duyuyorum iyi bir ekipler bayada top oynuyorlar ama bu sefer Samiyen'de kazaniriz,son 3 mactir kazanamiyoruz ve oyuncular cok hirsli cikacaktir sahaya ben orduya fena patliyacagimizi cok istahli oyniyacagimizi düsünüyorum.

Bu hafta kesinlikle fark gene acilacak kuskum yok,antalyasporun düsüp düsmeme durumunun netlesmemesi üzerine puan farki 13 kadar cikabilir,2/2 yapip yolumuza bakmaliyiz,artik kazanmaya odaklanmaliyiz ve kazanmaliyiz...

Muslera

Eboue-Semih-Ujfa-Hakan

Engin-Melo-Selçuk-Emre

------Baros-BAtdal----

boyle oynayalım :happynew:

Maçın cumartesi ve fener maçından önce olması cok iyi oldu.

Hep şunu savunurum. Bu sekilde kim önce oynarsa ve kazanırsa ertesi gün oynayan büyük stresle cıkıyor maça.

Şunuda söylüyorum bu maçı kazanırsak, fenerin üstündeki psikolojik etkenle birlikte trabzon maçını kaybedeceklerdir.

Rehavete girmesek 5 tane çok rahat atarız. Çünkü amacımız yok. Kafamız rahat.

Bugün yaşananlar gücümüze güç katar. Ben bu yaşananların takıma olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Fatih Terim'i şimdi görecekler. Burada taraftarında ateşlenmesi önemli.

bunlara 1 tane atar kale önlerinde popomla top çeviririm.

Fatih hoca hirslanir , takimida hirslandirir. Elmander olsa 8 atardik. ama simdi 5 filan atariz. Fatih hoca net konusur ;

- Ata bildiginiz kadar atin. 15 tane pozisyona girdiniz ? Tamamini atin. Allah yardimciniz olsun .

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Üst Alt