Suarez’den Sevindirici Haber! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suarez’den Sevindirici Haber!

Cevap: Suarez’den Sevindirici Haber!

Papiss Cisse ve Sow 10 milyon Euro ediyorsa Suarez'in de makul fiyatı 10 milyon Euro'dur ve kesinlikle değer. Fatih Hoca'da Telegol de istiyorum demişti ama, devre arası imkansızdı. O zaman Arsenal istiyordu. Çalışma izni çıkmamış. Tam zamanı şimdi Fatih Terim yönetime kesin bastırıyordur alınması için ne kadar istediğini biliyoruz.

Bu adamı maddi sebeplerden dolayı almamız hayalse eğer biz gerçekten gitmeyelim Şampiyonlar Ligi'ne samimi söylüyorum.Niye oynuyoruz abi biz o zaman?Niye çıkıp hedefimiz ŞL'de başarı diye konuşup duruyoruz.Yanlış anlaşılmasın forumdan kimseye değil bu lafım.Bunca gelir elde eden kulüp,bunca iddiası olan yönetim yetenekli ve genç bir oyuncu için çıkarıp 10 milyon 15 milyon veremiyorsa eğer biz hakkaten bitmişiz ya.Ben kesinlikle bu paraları veremeyeceğimizi kabul etmiyorum.Eşşek gibi de veririz,bu kulüp de böyle transferler yaptı diye batmaz.Hala yönetimin kafasını anlamaya çalışıyorum,ne yapmaya çalışıyorlar en ufak bir fikrim yok.

Bu adamı maddi sebeplerden dolayı almamız hayalse eğer biz gerçekten gitmeyelim Şampiyonlar Ligi'ne samimi söylüyorum.Niye oynuyoruz abi biz o zaman?Niye çıkıp hedefimiz ŞL'de başarı diye konuşup duruyoruz.Yanlış anlaşılmasın forumdan kimseye değil bu lafım.Bunca gelir elde eden kulüp,bunca iddiası olan yönetim yetenekli ve genç bir oyuncu için çıkarıp 10 milyon 15 milyon veremiyorsa eğer biz hakkaten bitmişiz ya.Ben kesinlikle bu paraları veremeyeceğimizi kabul etmiyorum.Eşşek gibi de veririz,bu kulüp de böyle transferler yaptı diye batmaz.Hala yönetimin kafasını anlamaya çalışıyorum,ne yapmaya çalışıyorlar en ufak bir fikrim yok.
Katiliyorum.

alınmalı.

sadece belçika ligi gollerini saymayın avrupa liginde falcao dan sonra gol kralı suarezzdi heralde

Yönetim'in UEFA'nın kararını beklediği çok bariz değil mi?

:ka21:

E peki öyleyse eğer Podolski ya da Shaqiri alınacağı zaman neyi bekliyorduk?

Ben şuanı değerlendiriyorum. Podolski şimdi hayaldi işin gerçeğini konuşmak gerekirse ama, Shaqiri konusunda bende katılıyorum. Şuan eğer hiç suçu günahı olmayan Galatasaray'ı UEFA turnuvasına almazsa ne yapıcaz? Yaptığın transfere mi yanasın, yoksa turnuvaya yok yere alınmadığına mı? Karmaşık bir durum.

alabilirsek muthiş olur

arjantinli futbolcular Türkiyede başarılı oluyor.neredeyse eksisi yok gibi süratli çabuk fizikli(182) son vuruşlar müthiş ,uzaktan şutları iyi asist kralı, kanatlarda oynayabiliyor genç başarıya aç vs...ama 10 milyon a zor alırız gibi geliyor elmanderle birbirlerini tamamlarlar...

musleara

ebue semih ujfalusi hasanali

selçuk melo

hamit kaka

suarez elmander(drogba berbatov lukaku vs)

bu sene avrupadan sağlam transfer yaparsak çok ümitlüym, iskelet oturdu 5-6 sağlam tranfer le bu iş inşallah olur...

Ben şuanı değerlendiriyorum. Podolski şimdi hayaldi işin gerçeğini konuşmak gerekirse ama, Shaqiri konusunda bende katılıyorum. Şuan eğer hiç suçu günahı olmayan Galatasaray'ı UEFA turnuvasına almazsa ne yapıcaz? Yaptığın transfere mi yanasın, yoksa turnuvaya yok yere alınmadığına mı? Karmaşık bir durum.

Ben sanmıyorum şahsen bir ceza alacağımızı.Ama zaten benim yazdıklarım şu an için değil geneldi.Ben zaten Haziran'a kadar transfer olmamasını garipsemiyorum.Hatta bu yönetimin Temmuz'a kadar da transfer yapacağına da inanmıyorum.

Ben sanmıyorum şahsen bir ceza alacağımızı.Ama zaten benim yazdıklarım şu an için değil geneldi.Ben zaten Haziran'a kadar transfer olmamasını garipsemiyorum.Hatta bu yönetimin Temmuz'a kadar da transfer yapacağına da inanmıyorum.

Ben bizim yönetim'in eğer UEFA'dan bir garanti alsaydı bunu bir şekilde belli ediceğini düşünüyorum. (transfer vs.) Ama şuan bekleyiş var açıkcası ne olacağını kimse bilmiyor sanki.

Hep istediğim böyle transferler gözde genç ve forvet :D

Bayılırım böyle adamlara..

Keşke alsak..

+Şl kozunu çok iyi kullanmalıyız direk katılacağımız için oyunculara cazip geliriz..

Mükemmel-i muhteşm olur.Geçen sene Shaqiri transferi ile beraber en çok istediğim futbolcuydu.Elmander ile de mükemmel bir ikili olurlar.Kanatlara da iki fişek aldık mı tamamdır.

Üst Alt