tekbirlerle derse giren öğretmen - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tekbirlerle derse giren öğretmen

Videodan daha gerzekçe olan bazı üye postları ulan ülkenin içini bosalttiniz be nelerle uğraşır olduk estetik zevkten fenden pozitif bilimlerden korkmus igrenmis yerine bu tarz aptalliklari savunan bir guruha ne anlatsan boş.

Halbuki 80 senedir ülke einstein lar yetiştiriyordu.Ay a ilk ayak basanda muharrem abasıyanıktı.

mc-trump-church-20170121.jpg1494406027286.jpg--.jpg635277522.jpg

Trump kilisede ayine katılmış..Allah Seni bildiği gibi yapsın laiklik düşmanı yobaz seni..

Teressa May'le kocası kilisede topluluk salonu yaptırıp ayine katılmış... Macron desen aynı rezillik..

Elbet bu devran bir gün ters dönecek !!!

Ekli dosyayı görüntüle 18076Ekli dosyayı görüntüle 18077Ekli dosyayı görüntüle 18078

Trump kilisede ayine katılmış..Allah Seni bildiği gibi yapsın laiklik düşmanı yobaz seni..

Teressa May'le kocası kilisede topluluk salonu yaptırıp ayine katılmış... Macron desen aynı rezillik..

Elbet bu devran bir gün ters dönecek !!!
Trump için iyilik timsali melek gibi sekuler adam diyen mi çıktı. Irkçı herifin teki. Dini imanı güç olan adam. Ancak , Amerika da değil Türkiye'de yaşıyoruz. Bu nedenle elma ile armutu karıştırmazsak sevinirim. Ayrıca dikkat ederseniz kilise de ayine katılmış okulda değil. Kuran kursunda değil bu çocuklar.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir insan bunu şov amaçlı yapmaz. Bu görüşünüze katılmıyorum. Ben kimseyi kafir ilan etmedim. Sadece ayeti paylaştım. Haşa Allahın ismini dahi sindiremeyen kalbinde kin, nefret dolu insanlar görüyorum. Allah ıslah etsin, hidayet versin diyebilirim.

Kesinlikle kıyaslanmaz ama sert bir örnek vereceğim sözde islami terör örgütleride yüzlerce masum insanı katlederken tekbir getirip cihad için yaptıklarını söylüyorlar. O zaman onlarda şov veya başka bir amaçla değil tamamen Allah sevgisiyle mi yapıyorlar.

Kesinlikle kıyaslanmaz ama sert bir örnek vereceğim sözde islami terör örgütleride yüzlerce masum insanı katlederken tekbir getirip cihad için yaptıklarını söylüyorlar. O zaman onlarda şov veya başka bir amaçla değil tamamen Allah sevgisiyle mi yapıyorlar.
O nasıl örnek oluyor pardon ? Siz bir öğretmenle, ABD tarafından İslam'ı insanlara kötü göstermek için oluşturulmuş bir grup soytarı teröristi aynı kefeye mi koyuyorsunuz ? Kıyaslanamaz ise neden soruyorsunuz ?

Öncelikle kanunlara göre din ile yönetilen bir ülke değiliz her ne kadar iktidar dini propagandalarında kullansa da.

Ne var bunda diyenler de iyice saçmalamış. Burada küçük çocuklara beyinleri, düşünce yapıları olgunlaşmadan bu tip şeyler empoze edilmeye çalışılıyor. Bu halkı kendine göre dizayn etmektir.

Her ne kadar bu laflar masum olsa da bu dönemde "aşırılıkçıların" sıklıkla kullandığı sloganlar bunlar. Batı'da hatta bir grup böyle bağırsa insanlar terörist diye korkup kaçar.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Dinimizin öğretilmesi, doğru ve yanlışların çocuklara söylenmesi bunlar gayet normal şeyler, lakin bu izlediğim video'da öğretmekten daha başka bir şey yapıyorlar.

O nasıl örnek oluyor pardon ? Siz bir öğretmenle, ABD tarafından İslam'ı insanlara kötü göstermek için oluşturulmuş bir grup soytarı teröristi aynı kefeye mi koyuyorsunuz ? Kıyaslanamaz ise neden soruyorsunuz ?

Ne demek istediğimi tam olarak anlamadınız sanırım yada anlamak istemiyorsunuz ama ben daha açık bir şekilde tekrar anlatayım herkes her olguyu istediği gibi kullanır buna herhangi bir dinde dahildir.''Bir insan bunu şov amaçlı yapmaz'' yazmışsınız ya bence yapabilir.Belki terfi umudu vardır yada başka bir okula atama toplumda artık din işe girme, iş alıp kazanç elde etme , atanma , terfi aracı olarak kullanıldığı için ister istemez herşeye şüpheyle bakar hale geldik.

Hocam din kültürü seçmeli ders olup o şekilde eğitim verilmesi uygundur, ama bunun olmayacağı belli. Elimizden bir şey gelmiyor bu konuda, azınlıkların sözü geçmiyor bu sistemde maalesef.

Seçmeli ders olsa bazıları niye din almıyorsun sen dinsiz misin diyecek bu sefer.Kaldı ki din derslerinde Müslümanlık ve sadece bir mezhebi anlatılıyor sürekli.İlle verilecek din eğitimi hiçbir güzelleme/dayatma/empoze etme olmadan belli başlı dinleri/felsefi görüşleri öğrencilerin önüne koymaktır.Kendileri de olgunlaşınca seçer yönünü nasılsa.Ama empoze işin içine girince olmuyor işte.

Seçmeli ders olsa bazıları niye din almıyorsun sen dinsiz misin diyecek bu sefer.Kaldı ki din derslerinde Müslümanlık ve sadece bir mezhebi anlatılıyor sürekli.İlle verilecek din eğitimi hiçbir güzelleme/dayatma/empoze etme olmadan belli başlı dinleri/felsefi görüşleri öğrencilerin önüne koymaktır.Kendileri de olgunlaşınca seçer yönünü nasılsa.Ama empoze işin içine girince olmuyor işte.

Haklısınız ki zaten İslam tamamen kişinin kendi iradesine dayalıdır inanıp inanmaması onun sorunudur, zorla yapılan hiç bir şey doğru değildir bence.:hat:

Ben hristiyan bir ülkede dogup büyüdüm dogal olarak okula da gittim

Bu cocuklarla ayni yaslarda yani ilk ögretim ögrencisiyken sabahlari sinifa girdigimiz an ögretmen esliginde haç çikariliyordu derse baslamadan önce

Elhamdulillah müslüman oldugum icin ben eslik etmiyordum ve ögretmenim de Bunu normal karsiliyordu

Türkiye'de müslüman bir ülke olduguna göre cocuklara yanlis isler ögretilmedigi sürece dogal karsilanabilir

Ermeni kökenli vatandaslarimiz da var,hristiyan olduklarini göre onlar eslik etmezler mesela fakat bu konuda o cocuklar zorlanirsa bu yanlistir

Beni zorlayan olmadi mesela

Ben hristiyan bir ülkede dogup büyüdüm dogal olarak okula da gittim

Bu cocuklarla ayni yaslarda yani ilk ögretim ögrencisiyken sabahlari sinifa girdigimiz an ögretmen esliginde haç çikariliyordu derse baslamadan önce

Elhamdulillah müslüman oldugum icin ben eslik etmiyordum ve ögretmenim de Bunu normal karsiliyordu

Türkiye'de müslüman bir ülke olduguna göre cocuklara yanlis isler ögretilmedigi sürece dogal karsilanabilir

Ermeni kökenli vatandaslarimiz da var,hristiyan olduklarini göre onlar eslik etmezler mesela fakat bu konuda o cocuklar zorlanirsa bu yanlistir

Beni zorlayan olmadi mesela
Bu tüm okulda böylemiydi?
Ben gittigim hic bir okulda, ilk okul dahil, böyle bisey yasamadim.

Son düzenleme:
“Ne var ya çok normal” tepkisi verenlere bir sorum var. Peki ya öğretmen dersten çıkarken “Hoşçakalın çocuklar, yüce İsa sizi korusun.” deseydi tepkiniz yine sorun yok, inanç özgürlüğü yeaa şeklinde mi olacaktı? Ayrıca ülkenin %99’unun müslüman olması %100 yalan. Gerçekten inanıyor musunuz buna?

siyasetin dine bulaşması doğası gereğidir, bilim ve eğitimin dine bulaşması tehlikelidir ... bilim gelişir din doktrindir gelecekte ahkam kestiğiniz konular bilim tarafından yalanlanırsa inanacak insan ararsınız bu toplumda ve bunun vebalini de ödeyemezsiniz Allah katında .

Üst Alt