Transfer Nöbeti (ARŞİV 21) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 21)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ciddi ciddi kupa maçına belki de lige sponsorsuz çıkacağız,iki senedir bize teklif gelmemesinin ya da düşük teklifler gelmesinin nedeni nedir arkadaş çözemiyorum
Yukardan baskı ,başka bir açıklaması olamaz..
Zira kaybettiren bur kulüp te değiliz.
Huawe bize sponsor olduktan sonra cirosunu 4 katlamış diye haber vardı.

Yıl 2013 olsa
Beverenden yaya toureyi
Fransa dan alex songu(klubunu hatiryalamadim simdi)
İndepentienden 15 yasinda agueroyu
Auxerre den mexesi almis olsak.
Daha bunun gibi nicelerini sayarim da uzamasin.Robinho,tevez filan bunlar cok pahali bonservisli oldugu icin alamayacagimiz icin yazmadim.

Wesley Sniperrrrr

CLeBydcUAAACHkq.jpg

Hamza evlatların tehlikede taraftar olarak koluna bacağına göz diktik.Evlatlarını koru ve değil stada Florya'ya bile sokma.(Tehdit içerir) :D

15 yaşında çocukların klavye başında yaptığı tehditlerden bişey olmaz merak etme. Paralarına kıyıp da bilet alıp maça bile gitmez kolu, bacağı kopsun tayfası.
Sen Türkiye'nin en büyük kulübünde Türkiye'nin en kötü sağ bek ve en yeteneksiz topçularını oynatır ve yaşı ilerledikçe zam yaparsan kusura bakma ama o zaman her türlü tehditi alırsın.MESELE GALATASARAY MENFAATİ İSE 15 yaşında değil 45 yaşındaki adam bile akıl almaz tepkiler verir.Kusura bakmasın kimse..

Ben Ibra gibi yıldızların kalan her yeri tamam olan takım tarafından alınmasını mantıklı bulurum. En başından beri inanmadığım birşey Ibra transferi ve bunu defalarca belirttim. Adam bu yıl PSG deyim diye açıklama yaptı ama seneye sürpriz dedi. Bakalım seneye görürüz. Büyük ihtimal o zaman da amerikaya gider.

Onun yerine ayaklarımızı yere basıp Lider uzun boylu Stoper, Sağ bek, Ön libero , sırtında iki stoper ile oynarken bile Top tutan-futbolu-ofsaytı bilen golcü alınması şart. Bu 4 pozisyon şart oğlu şart hemde!!

Dün 2. lig diye aşağıladığım Carole un Tellesden, Jose nin de Selçuktan daha fazla şey katabileceğinin emarelerini gösterdiler bize. Pas hızı Selçuğun çok ötesindeydi Jose nin. Bir tek sert bir pres altında da görmek lazım. Carole hem Tellesden çok hızlı, hem çok daha güçlü. Bu Jose den de Carole dan da zarar etme olasılığımız sıfır! Net olarak oynayarak takıma katkı sağlarlar. Geçen sene Selçuk sakat veya cezalı olduğu zaman "Eyvah Yekta" diyorduk. Bu yıl sakat olması en ufak bir acaba yaratmıyor tam tersi Hamza Selçuğu kesecek yürek sahibi olmadığından acaba sakatlansa bir kaç maç, Bilal-Jose kendini gösterse diyorum. Çünkü ondan sonra Selçuğun ilk formsuzluğunda tribün baskısından oynatacaktır Hamza Selçuğun yerine Jose veya Bilali. Bunun için mutlu oldum.

Ama Jem hala komisyon transferi. Ön libero için çok iyi bir oyuncuya ihtiyacımız var. Bu çok net.

Bu saydığım 4 pozisyon için ilk 11 e çok önemli adam alınması gerekiyor. Umarım bunu becerirler.

Sneijdere aptalca sayıp duran bir kaç kişi gördüm dün. Hayret ki ne hayret!?! Yahu adam 22 Temmuzda katıldı kampa, 2 ağustosta hazır olmasını bekliyor bazıları!! Söylenecek kelime bulamıyorum bu konuda!! Podolski de geçen yıl çok az süre aldı. O da diğerlerinden geç katıldı. O da dedi zamana ihtiyacım var diye. 2 si de çok önemli. Bu ikilinin etkisinin artması için de Sırtı dönük oynaya bilen golcü çok çok önemli. Ama öyle birini alsak bile bizim Hamza top tutamayan, top süremeyen Burağı sağ açık oynatır diye endişeleniyorum GS TD ü Burak ve Selçuğu kesmekten korkuyor!!!

Bu bile GS TD ü olamayacağının ispatı adeta!!

Bahsetttiğim 4 pozisyona alınacak örneğin Rafael (Meunieur diycem ama adam sakat ya, Sabriyi eylüle kadar bile görmek istemiyorum), Douglas, Medel (Bu herif asla Melodan iyi değil, asla) , Llorente gibi 4 adam bu takımı baya toparlar. İsimler çok önemli değil, bu 4 lü pahalı gelir, sende başka 4 lü yaparsın.

Sinan da mutlaka kadroda tutulmalı. Bu i.basın bu çocuğa tıpkı meloya yaptıkları gibi "hayal kırıklığı" edebiyatı ile takımdan gönderilmesi için 80 takla atıyor şerefsizler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt