TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

Bu arada Büyük Galatasaray Taraftarına Helal Olsun!! 90 dk destek dışında en ufak küfür kavga taşknlık bişi olmadı.

Biz buyuz işte. sadece futolbumuzla varız. 12 adama tebrikler.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 5. Hafta | Galatasaray 3-0 Beşiktaş JK | 12 Eylül | Maç Son

buradan futbol federasyonuna ve rtük e sesleniyorum.lütfen 18 yaş ve altına Galatasarayımızın maçlarını izletmeyin.Olumsuz davranışlar sergiliyoruz.Ama hermaçta da tecavüz sahnesi olmazki ya.Başkana bu durumu iletelim de biraz normal yollardan alalım maçı :D

Galatasaray ciddi bir rakiple karsilasmadi diyenlere sadece gülüyorum...

Real Madrid´i yensek, bu Real´i Kasimpasa da yenerdi bugün derler:)

Korkularindan ne diyeceklerini sasirdilar..Besiktas´i yendikten sonra haftaya Kasimpasa ile oynayacak olmamiz bir avantaj.6 da 6 yapmamiz cok yüksek ihtimal:)

Bu arada Büyük Galatasaray Taraftarına Helal Olsun!! 90 dk destek dışında en ufak küfür kavga taşknlık bişi olmadı.

Biz buyuz işte. sadece futolbumuzla varız. 12 adama tebrikler.

Bu konuda dikkatimi ceken birsey var, kucuk bir kisim kufurlere basliyor ama sonra digerleri isliklayarak vs. susturuyor bunlari. Hangi bolumden cikiyor bu sesler ve neden? Maclara gitmedigim icin bilemiyorum bunu ama dikkatimi cekiyor son dakikalara dogru bir grup cikiyor ve hep farkli tezahuratlar yapmaya basliyor sonra da kufure vuruyor. Maca giden birisi aydinlatabilirse beni sevinirim.

Bence en az 8. haftaya kadar Namağlup gideriz.

2 Haftadir gol yemiyoruz, bu da super birsey.

2 hafta gol yemediysek bunun sebebi 1 Leo ve 2 Sabrinin formda olmalaridir.

Ankaraya karsi yuzde yuzluk 2 gol kurtarmisti Leo. Ve 1-2 daha net pozisyonlar da vardi.

Besiktasa karsi da super kurtarislar yapti.

Sabri de Ankaraya karsi cizgiden cikarmisti, ters kademelere falan girmisti.

Bugun de superdi.

Allah ikisini de nazardan saklasin.

Serveti 2 mactir vasat buluyorum ama Emre yi hicte beyenmedim. Simdi bir hareketle kirmizi, penalti falan yapar diye korkuyorum butun mac. Hakan balta son maclara göre, yorgun olmasina ragmen baya iyidi bugun. Bu kadari beklemezdim acikcasi...

Galatasaray ciddi bir rakiple karsilasmadi diyenlere sadece gülüyorum...

Real Madrid´i yensek, bu Real´i Kasimpasa da yenerdi bugün derler:)

Korkularindan ne diyeceklerini sasirdilar..Besiktas´i yendikten sonra haftaya Kasimpasa ile oynayacak olmamiz bir avantaj.6 da 6 yapmamiz cok yüksek ihtimal:)

Evet renkdaş Angutlara kapak oldu alın size basan takım alın size defansı iyi olan takım :D

Telegol rezaleti yaşanıyo şuan izleyen var mı ama çok pis sövüyorum

"Jimnastik Kulübü" dua etsin bu akşam milli takımdaki oyuncular fiziken yorgundu....yoksa tarihi fark kaçınılmaz olurdu.

Allah korusun eğer sakatlık falan olmassa,Ligde fener maçına kadar kayıpsız gideriz bence.

Sinan Engine çok koymuş bu maç :D saçmalıyo resmen

GS bu sefer geçekten iyi oynamadi.Yorgunluga bagliyorum

Malesef bugünkü maçta Türkiye'nin en hümanist-sosyalist taraftar grubu (!) "x çocuğu Ali Sami Yen" diye küfür edecek kadar çirkinleşti, şeref yoksunu oldu.

Yarın birgün Metin Oktay'a, Alparslan Dikmen'e de küfür eder bu şeref yoksunları.

Yazıklar olsun bjk taraftarına.

Kahpeler.

Üst Alt