Tudor Gitmeli mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gitmeli mi?

Tudor Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    136
İnşallah beni yanıltır ve çok iyi sonuçlar alırız fakat 14. haftadan sonra ''gitmeli'' seslerinin artacağını düşünüyorum.

Bu arada ''gitmeli'' veya ''kalmalı'' diyen arkadaşlar birbirine karşı tavrı ilginç. Sonuçta hepimiz Galatasaray için neyin iyi olduğunu düşünüyorsak onu savunuyoruz. Düşünce farklı olabilir ama niyete binaen kırıcı olmamakta fayda var.

2 yıldır derbi kazanamayan, son 5 derbi de gol atmayı başaramamış hoca tabiki tartışılır. Yeni hocanın alışma süresi olmamalı, bu da yalnızca Terim'le olur o da çeşitli sebeplerden ötürü imkansız gözüküyor, bu sebeple el mecbur devam. Başımızda güçlü bir başkan figürü olsa müthiş olurdu, Tudor'u özgür bırakmak akıl mantık işi değil.

Yalnız sene sonu mutlak suretle şutlanmalı, bu adamla ŞL'ye falan gidilmez. Hamza da yapılan hata tekrarlanmamalı.

Bir yanım kalsın,bir yanım gitsin diyor.

Kalsın çünkü; Potansiyeline,yapacaklarına inancım tam. Östersunds maçı ertesi bile savunmuştum zaten.

Gitsin çünkü; Bu taraftar zihniyetine asla bir şey beğendiremez. Sürekli bir kulp bulma çabası. Daha rahat bir yerde çalışınca "ah,vah" ederiz artık.

Örnek mi; Lucescu. Adam ilk sene ŞL'de çeyrek final, ikinci sene vasat kadroyla şampiyon yaptı ama Fatih Terim sevdasıyla gönderildi. Sonra yıllarca ah,vah ettik.

Bu dusunce yuzunden her sene uc defa td degisiyor,kim gelsin arkadaslar var mi begendiginiz birileri Yil bir.sekilde bitmeli sonrasinda bakilmali ayrica muhtemel ilk ayrilikta Fatih Hoca gelecek cok buyuk ihtimalle hayal kurmasin kimse bosuna olacak olani yaziyorum gonlumden geceni degil

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tudor'un kötü bir hoca olduğunu anlamamız için daha ne kadar saçmalık görmemiz gerekiyor?
Geçen sene kötü bir kadro ile rezil oldu, bu sene başında yine kötü bir kadro ile UEFA'da sıradan bir takıma elendi. Hoca katkısı sıfır.
Bu sene oldukça iyi bir kadro ile belki de sezonun en önemli maçında saçmaladığı için maçı verdik. Hoca katkısı sıfırın da altında, tersine zarar verdi.
Bu sene şampiyon olsak bile, kadro kalitesi ve rakiplerin salaklıkları sayesinde, Tudor'a rağmen şampiyon olacağız.
Zorlamanın ve bu riske girmenin ne anlamı var?

Tudor gitsin de, yine ekmeği karneyle mi alalım ? Yağ-gaz kuyruklarında mı bekleyelim ? Hastanelerde, bir yatakta beş kişi mi yatalım ? Adam çalışıyor. Artık, futbolcu kisvesine bürünmüş üç beş monşerin egemenliğinde bir Galatasaray yok. Artık taraftarın dediğinin olduğu bir Galatasaray var !

Üç futbolcunun bir araya gelip de hoca gönderdiği dönemler bitti artık.

Son düzenleme:
Tudor'un kötü bir hoca olduğunu anlamamız için daha ne kadar saçmalık görmemiz gerekiyor?
Geçen sene kötü bir kadro ile rezil oldu, bu sene başında yine kötü bir kadro ile UEFA'da sıradan bir takıma elendi. Hoca katkısı sıfır.
Bu sene oldukça iyi bir kadro ile belki de sezonun en önemli maçında saçmaladığı için maçı verdik. Hoca katkısı sıfırın da altında, tersine zarar verdi.
Bu sene şampiyon olsak bile, kadro kalitesi ve rakiplerin salaklıkları sayesinde, Tudor'a rağmen şampiyon olacağız.
Zorlamanın ve bu riske girmenin ne anlamı var?
Ya asıl saçmalayan buradaki taraftar kitlesi...biz 8 puan önde olan takımız ve bizi yenmek mecburiyetinde olan takım Fenerbahçe ama onlarda beraberliğe çıktıkları ilk dakikadan itibaren belliydi....birde eğer hakem o Ozana gösterdiği yumuşaklığı bizede gösterseydi bizde yenerdik bunları...Marianoya daha ilk faulünde sarı...Belhandaya benim gözümde Kameninin yaptığı hem kırmızı hemde penaltı...hiç bir Kaleci bir futbolcuya o halde vücuduyla öyle yüklenemez...

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Ya asıl saçmalayan buradaki taraftar kitlesi...biz 8 puan önde olan takımız ve bizi yenmek mecburiyetinde olan takım Fenerbahçe ama onlarda beraberliğe çıktıkları ilk dakikadan itibaren belliydi....birde eğer hakem o Ozana gösterdiği yumuşaklığı bizede gösterseydi bizde yenerdik bunları...Marianoya daha ilk faulünde sarı...Belhandaya benim gözümde Kameninin yaptığı hem kırmızı hemde penaltı...hiç bir Kaleci bir futbolcuya o halde vücuduyla öyle yüklenemez...

Yav tamam biz de Galatasaraylıyız da Galatasaraylıyız diye bokunu çıkarmanın da anlamı yok.Kameninin yaptığı penaltı ve kırmızı diyorsan hiç maç falan izlemene gerek yok

Bizi Fenerli ve Beşiktaşlılardan ayıran özelliğimiz mesela hakem kararlarına daha objektif bakabilmemiz.

Onların kafa yapısı şu. Hakemin bizim aleyhimize verdiği her karar yanlıştır art niyettir. Kameni ye kırmızı ve penaltı demen bana onları anımsattı. Sana kuş veya Fenerli falan demiyorum sakın yanlış anlama. Sadece o pozisyonun penaltı ile alakası yok.

sent via GSC

asırı dik baslı bir adam gerci hırsıda bundan kaynaklanıyor fakat taktik anlamında yaptıgı sacma inatlara devam ederse isimiz var bununla

Asla bu kadar erken böyle bir şey konuşmam ama ya arkadaş çöybe bi maça bakınca bu takımın başında bit teknik direktör olduğuna inanamıyorum. Sanki 11 futbolcu cıkmış kim ne yapabiliyorsa onu yapmaya çalışıyor.
Ayırca aldırdığı ve çok iyi dediği sol bek ne öyle Allah aşkına. Sabri yi geri getirip sol beke koysak inanın yüz kat daha iyi oynar. Adam bilidiğin sıfır topa vuramıyor.

vay be... neymis efedim.... derby kazanamamis.
eh, kime ne?

kücük takimin kücük tarfatarlarin kücük hedefleridir tek maclar.
ben sampiyonluk istiyorum 34 hafta sonra ne olmus ona bakarim.
takimin eksikleri var biliyorum. belhanda ilk haftadan gözüme giremedi zaten.
takim daha tam oturmamis biraz isimiz var daha....

ama bi derby berabere kaldik diye hemen ne oluyor?
8 puan farkla lideriz!
fener 6.
bjk 7.
trabzon 13.

siz kimi nereye kovuyorsunuz??

Kalmalı.Fakat şunu da es geçmemek lazım.Tudorda artık birşeylerden ders çıkarması ve kendini daha fazla geliştirmesi gerek.Anadolu takımı yönetir gibi büyük maçlarda saçmalamaması lazım.Hala aynı hatalardan ders almayıp zararı bize olacaksa yollar sezon sonu ayrılmalı.Ama o gün bugün değil.

siz hala Tudor,Belhanda cart curt diyin. Haftalardır üzerimize oynanıyor farkında değilsiniz. Başbakan'ın soruşturma bunun son noktasıdır. Bugün değilse ne zaman kenetlenme olacak?

Üst Alt