Tudor Gitmeli mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gitmeli mi?

Tudor Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Taraftarın biraz daha baskı yapması lazım tudora,son 3 haftadır olduğu gibi rahatladığı zaman saçma sapan işlere girişiyor. Zorlu maç performansı da rezalet ayrıca,bu kadar korkak oynamaz bu kadro. Her maç aynı mantalite ile oynaması lazım.

Ben alıştım artık,bizde lig derbisi kazanma refleksi pek yok.Çok çok iyi olduğumuzda veya işin ucunda şampiyonluk oldu mu oluyor sadece.

1999 yılından beri futbola ilgim var. 6-0 da ilkokuldaydım. bir ton dalga konusu olmuştuk. gocunmadım. 2006 da iki kez kaybettik ama şampiyon olduk sorun yapmadım. ama cidden kaç sene oldu hala değişen birşey yok bu hususta! canımı sıkmaya başladı artık içerde ki maçlarda bari bir üstünlüğümüz olsun yahu çok birşey mi? bunu nasıl beceremezler hayret ediyorum.

1999 yılından beri futbola ilgim var. 6-0 da ilkokuldaydım. bir ton dalga konusu olmuştuk. gocunmadım. 2006 da iki kez kaybettik ama şampiyon olduk sorun yapmadım. ama cidden kaç sene oldu hala değişen birşey yok bu hususta! canımı sıkmaya başladı artık içerde ki maçlarda bari bir üstünlüğümüz olsun yahu çok birşey mi? bunu nasıl beceremezler hayret ediyorum.

UEFA'yı aldığımız yıl dahi içerde dışarda yenemedik adamları,evimizde yendiler salak bir golle de olsa. :D

Bjk'ye var onu toparlarız da Fb'ye karşı ben de anlamıyorum.Adamlar bizim sahamızda dahi gelip yenip gidebiliyorlar.Aslında sen bakma 2011-2016 arası Kadıköy'de 1 maç alsak böyle olmazdı bu durum.Kadıköy'deki ters psikoloji bizi içerde de etkiliyor.Kadıköy'de yenersek içerde de üstünlüğü devralırız.

Son cümlene deplasman maçları için katılıyorum elbet. Ama evinde minimum 7 puan yapmalısın ki deplasmanda 3 maçta alacağın 1 puanla bile çıkma şansın olsun. Evinde o puanları alman için de gol yememek elbet önemli ama bir şeyler de üretmek lazım.

Takımda rollleri oturtursa mesela Feghouli sol,sağ,orta durmadan gezmezse, Belhanda’yı şutlar Ndiaye’yi oraya atarsa, kanatları da Gary Feg yaparsa daha üretken bir takım olabiliriz.

İlla ki atarız 1-2 gol içerde.Açıkçası ben kura şansıyla ilerlemektense artık en iyi kurada dahi neler yapabileceğimizi görmek istiyorum.Bunun da tek yolu bu,defansif ağırlıklı takım savunmasını neredeyse kusursuz yapan bir ekip.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Uefayi aldigimiz yil kadıköy de yenmiştik

İçerde dışarda derken her ikisinde anlamında.Fb'yi en son 1990-1991'de 2 maçta da yenmişiz.

UEFA'yı aldığımız yıl dahi içerde dışarda yenemedik adamları,evimizde yendiler salak bir golle de olsa. :D

Bjk'ye var onu toparlarız da Fb'ye karşı ben de anlamıyorum.Adamlar bizim sahamızda dahi gelip yenip gidebiliyorlar.Aslında sen bakma 2011-2016 arası Kadıköy'de 1 maç alsak böyle olmazdı bu durum.Kadıköy'deki ters psikoloji bizi içerde de etkiliyor.Kadıköy'de yenersek içerde de üstünlüğü devralırız.

Felipe Melo gibi bir tek başına piskolojik üstünlük olan bir adamın varlığıyla 2011-2015 arası iyi derbi performanslarımız oldu. ama onun öncesi ve sonrası tam bir fiyasko gerçekten. saffet sancaklı nın dediği gibi gs de barçayı yenmek konuşulurken fb de tüm sezon gs yi nasıl yeneriz bu konuşuluyor muhabbetinden dolayı bizim maçlarda daha bir iştahlı oynuyorlar ama bizde takım iyiyken bile ekstra kötüyüz melo kırmıştı bunu işte ama bitti oda.

Başlığı gördüm ve ne yazık ki inanılmaz derece de üzüldüm. 9 hafta da 7 galibiyet 2 beraberlik almış bir teknik direktör var tarihimizin en iyi performanslarından birini sergiliyoruz hatta şunu da iddaa ediyorum yabancı kuralı kalktığından beri büyük takımlar 2-3 gömlek üst sınıfa çıkarken anadolu takımları çöp yerli oyunculardan kurtulup kendilerinin 20 gömlek üstlerini çıktılar ve maçlar zorlaştı. Lig de artık büyük takımların anadolu takımlarından sadece 2-3 sınıf üstte o yüzden en yakın rakiplerine 8 puan fark atmış anadolu da en zorlu deplasmanlara çıkmış bir teknik direktörü yollama düşüncesi sadece bizim taraftara özgü bir düşüncedir. Nasıldır ki geçtiğimiz 3 senede tam tamına 6 hoca gönderildiyse artık hoca gönderme alışkanlığına şiddetle son vermeliyiz.

Takım hakkında konuşursak inanılmaz bir gelişme içindeyiz bu ligin artan kalitesinin yanında 9 maçta 6 gol yedik hatta bence standartların çok üzerinde bir defansif performans sergiliyoruz burada fernando - ndiaye orta sahasının verdiği enerji de tartışılmaz. Hücum olarak hocanın hataları var fakat düzelmeyecek hatalar değildir.

Son olarak da hocamıza sonuna kadar güveniyorum sene sonunda şampiyonluk kupasını kaldıracaktır

Felipe Melo gibi bir tek başına piskolojik üstünlük olan bir adamın varlığıyla 2011-2015 arası iyi derbi performanslarımız oldu. ama onun öncesi ve sonrası tam bir fiyasko gerçekten. saffet sancaklı nın dediği gibi gs de barçayı yenmek konuşulurken fb de tüm sezon gs yi nasıl yeneriz bu konuşuluyor muhabbetinden dolayı bizim maçlarda daha bir iştahlı oynuyorlar ama bizde takım iyiyken bile ekstra kötüyüz melo kırmıştı bunu işte ama bitti oda.

Melo da içerdeki Fb maçlarında iyiydi Kadıköy'de o da yoktu.

Bunun aksine de şöyle bir saçma durum da var.Kupa maçlarında,Süper Kupa finallerinde falan da biz aşırı üstünüz.Fb bize karşı 25 sene kupa alamadı misal 1989'dan 2014'e kadar.6. olup süründüğümüz sene dahi bunlardan kupa aldık.Keza ondan önceki 2 finalde de Fb 80+ puanla şampiyon oldu biz 3. olduk,ikisinde de kupayı alan taraf yine biz olduk. (1996 ve 2005).

Sarper tamam derbilerde çok iyi değildik ama bu kadarda kötü değildik içerde bile maç alamıyoruz deplasmandada bu takım derbi alamaz şampiyon olsak bile umut vermiyecek takım ilerisi için

Fb'ye karşı ilk değil maalesef,ligde 2004-2008 arası daha kötü bir tablo var.Keza 2008-2011 arası da parlak değil.Tudor'un dünkü maçta payı var mı var,fakat Fb hoca kim olursa olsun derbi kazanabiliyor.Bu bizde yok.Bunu gözardı etmek yanlış olur.

Bunun aksine de şöyle bir saçma durum da var.Kupa maçlarında,Süper Kupa finallerinde falan da biz aşırı üstünüz.Fb bize karşı 25 sene kupa alamadı misal 1989'dan 2014'e kadar.6. olup süründüğümüz sene dahi bunlardan kupa aldık.Keza ondan önceki 2 finalde de Fb 80+ puanla şampiyon oldu biz 3. olduk,ikisinde de kupayı alan taraf yine biz olduk. (1996 ve 2005).

şu prandelli loserı imha etmiş o rekorumuzu nereden getirdi vizyoner o adamı hiç anlamamıştım bir ton da dillemiştik geldiğinde rezil kepaze olup gitti.

Derbilere normal lig maçı olarak çıkıyoruz, fenerbahçe ise en hırslı maçını oynuyor.

şu prandelli loserı imha etmiş o rekorumuzu nereden getirdi vizyoner o adamı hiç anlamamıştım bir ton da dillemiştik geldiğinde rezil kepaze olup gitti.

O maç çok rezil oynamamıza rağmen kupayı saçma penaltılarla kaybetmiştik misal.Adam gibi penaltı atsaydı Yekta kazması falan yine alacaktık Fb'nin elinden kupayı,üst üste 3 olacaktı Fb'nin elinden Süper Kupa aldığımız o dönemde.Aynı maç Kadıköy'de olsa en kötü 2-0 kaybederdik misal.

Bjk'ye daha önce 2009-2012 arası böyle bir dönem oldu,o değişir toparlarız mutlaka Ts'ye de aynı şekilde daha 6. olduğumuz sezon içerde dışarda yendik.Onlar sıkıntı değil.Fb'ye karşı neredeyse hep böyleyiz ama yakın tarihte.

Fbnin misyonu bu şampiyonluktan çok önem veriyolar büyük maçlara içerde maç vermesinler , dışarda 1 er puan alsın fb için yeter o bütün oyunculara aşılıyolar ölüm kalım maçı yapıyolar ve başarılı oluyolar ama genele yayamaz öyle imkansız zaten bu sezon içerde ts ve bjk ye yenilmediler bizdende arenada 1 puan aldılar o yeter fb ye gerisi hiç önemli anadolu takımlarına karşı puan saçmaya devam edecekler.

Fbnin misyonu bu şampiyonluktan çok önem veriyolar büyük maçlara içerde maç vermesinler , dışarda 1 er puan alsın fb için yeter o bütün oyunculara aşılıyolar ölüm kalım maçı yapıyolar ve başarılı oluyolar ama genele yayamaz öyle imkansız zaten bu sezon içerde ts ve bjk ye yenilmediler bizdende arenada 1 puan aldılar o yeter fb ye gerisi hiç önemli anadolu takımlarına karşı puan saçmaya devam edecekler.

Bu bence önemle alakalı değil,kazanma alışkanlığıyla alakalı.Fb ne kadar derbi kazanmaya alışıksa bir o kadar final kaybetmeye de alışık.Önem verse finallere de verir ama paso kaybediyor.Bence alakası yok dediğinle.

Bu bence önemle alakalı değil,kazanma alışkanlığıyla alakalı.Fb ne kadar derbi kazanmaya alışıksa bir o kadar final kaybetmeye de alışık.Önem verse finallere de verir ama paso kaybediyor.Bence alakası yok dediğinle.

Looser bir takım final kaybetmesi ilginç değil ki en yakın örnek geçen yıl kupada bjk yi eleyip 1 sonra ki turda başaklara elendiler hemde bjk yi dışarda elediler içerde olsa tamam dersin alışkanlık değil bu önem verme bas baya final maçlarını kaldıramıyolar ama bizdede tam tersi mevcut final maçlarına çok iyi konsantre oluyoruz.

Looser bir takım final kaybetmesi ilginç değil ki en yakın örnek geçen yıl kupada bjk yi eleyip 1 sonra ki turda başaklara elendiler hemde bjk yi dışarda elediler içerde olsa tamam dersin alışkanlık değil bu önem verme bas baya final maçlarını kaldıramıyolar ama bizdede tam tersi mevcut final maçlarına çok iyi konsantre oluyoruz.

Kaldıramamaları alışkanlıklarından geliyor işte.2006'dan önce bu kadar değildi loserlıkları.Denizli olayından sonra çorap söküğü gibi geldi ardı arkası.

O anki öfkeyle, Fatih hoca gelsin demişim, ama kovulmamalı daha. Bütün derbiler berabere bitse normal lig maçları ile şampiyon yapsa, amaç bu değil mi? Evet korkak bir tarz ortaya koydu ama eldeki bu, şu an piyasada Tudor yerine alıp getirebileceğimiz kaliteli isimler kısıtlı.

Üst Alt