Tudor Gitmeli mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gitmeli mi?

Tudor Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Eksikleri tabiki var 39 yasinda Genc bir teknik direktor ama adam kendini gelistirmek icin elinden geleni yapiyor

Kariyer boyunca deplasman karnesi kötüydü bu sezon Bunu düzeltti mesela,derbi karnesi gecen sezon iyi degildi bu sezon da ilk baslangic kötü oldu bu konu elestirilebilir ama en azindan gecen sezon oldugu gibi Maglup olmadik buda önemli

Heyecanla bekledigimiz bu takimi kuran kisilerden biri de tudor'dur unutmamak lazim,bir baskasi olsaydi belkide hala sabri hakan balta de jong gibi cöpleri izliyorduk

Tüm maç boyunca Ayhan Akman denen yardımcı, yan kulübeye sataşmaktan başka hiçbir işe yaramadı.
Sen sadece bunu yapcaksan o kulübede yardımcı antrenör olarak durmanın ne faydası var ? Git Tudor'u uyar, birşey yap.
Özellikle tüm maç boyunca arkasındaki tribünden onu izledim.
Sakatlıktan yeni çıkmış Tolga'yı 90 dakika oynatıyorsun, geçen hafta iyi oynamış olan Selçuk'u oyuna almıyorsun.
Üzerine Belhanda denen şaklabanın topuk paslarına, laubali hareketlerine tek laf etmiyorsun.
Belhanda denen ciddiyetsiz herifin zaten eninde sonunda bir maçta patlıyacağı belliydi. Bu fener maçına denk gelmesi kötü oldu.
Eğer bu Belhanda denen ciddiyetsiz böyle oynuyacaksa, Selçuk'a cidden ayıp etmişiz. Bu herifin yaptıklarını Selçuk'ta yapıyordu.
Selçuk azıcık akıllıysa o formayı trabzon maçında alır ve bir dahada vermez.
Hakem makem hikaye, Galatasaray istediği topu yapamadı. Baskıyı kuramadı.
Zaten millet Galatasaray'ı çözmüş. Maicon, Fernando, Marianoya baskı yapan takım, Galatasaray'ın oyun kurmasını engeller.
Haftalardır Tudor buna engel olucak bir taktik geliştiremedi.
Gerekirse o hakemide yeneceksin, o topuda bir yerlerine monte edeceksin.

Son düzenleme:
Ne kadar Tudor'u beğenmesem de sezon ortasında gönderilmesi yanlış olur.Ama tabii şampiyon olsak bile gitmesinde bir sakınca görmem.Çünkü evimizde Fener'e karşı korkan adam CL de karşısında Real Madrid,PSG,Man City falan görse 11 tane defansla oynatır.Daha hala Galatasaray'ın büyüklüğünü kavrayamamış bu herif.Derbi maçlarda golümüz bile yok bunu döneminde.

Ulan bir beraberlik aldık kaosa sürüklendik hakikatten tuhaf bir camiayız. 8 puan gerideki adamlar psikolojik olarak sizden daha rahatlar ilginç.

Sezon sonuna kadar kalmali.

Sezon bittikten sonra degerlendirme yapilmali

Büyük maçlarda iyi futbol'la başarili olduysa kalmali, aksi takdirde gitmeli

Ben sene başından beri oynanan topun abartıldığını düşünenlerdenim ama şu an hocanın gitmesini isteyecek bir durum yok sezonu her şekil tamamlamalı.

Kalsın yaw nereye gidiyor?

Takıma taktik çalıştırsın, adam gibi ofans organizasyonları denesin. Feghouli'yi kenarda oynatsın. Belhanda'yı dövsün.

Sezon sonuna dek bunları yapmamış olursa gitsin.

@Berkan Yavuz bence asıl önemli olan bu,ŞL'de Tudor'la önemli yerlere gelirsek şaşırmam.

Gol yememek elbet önemli fakat CL'de adamlar 3 kere gelir 2 tane atar gider. Herkes mal fener, her hoca yataykut değil.

O zaman ben de sana derim ki: Zorluk olarak bu sezonki en zor maçımız olan ama ilk 8 haftanın tamamında gol yiyen, Yeni Malatya'dan bile kendi sahasında gol yiyen takıma karşı Gomis'in pozisyonu dışında net pozisyona giremedik. CL'de Atletico'ya, Napoli'ye, Chelsea'ye falan nasıl gol atacaksın?

cok agir bir anket olmus....

evet kotu oynadik
evet sacmaladi taktik konusunda
ama bunlar 7 galibiyet ve 2 galibiyetle yoluna devam eden... kaoslu bur surecten cikmistir. Daha taktik ve cesurluk konusunda yol yapmasi gerekiyor ve buna da su anki puan durumu ile kredisi var. Bu tur gitmeli yorumlari bugun yapip 3-4 mac sonra bir cok puan kayibi olurs bak ben soyledim diye konusuluyor....

Kim ne derse desin o koltukta oturmak kolay is degil... BASARIZ CIKARIZ HUCUM HUCUM HUCUM diyerek profesyonel futbol hocasi olunmaz. o mantikla bir 0-3 bir 0-4 maglubiyeti alirsan aninda koltugundan kovarlar..... Galatasarayimiz yolunda ve Igor Tudor kat etmesi gereken adimlari var. Baktik sezonun yarisindan sonra ogrenmiyor ozaman bu konular konusulur.

Fantazi yapti 2 puan kayib ettik.

Gol yememek elbet önemli fakat CL'de adamlar 3 kere gelir 2 tane atar gider. Herkes mal fener, her hoca yataykut değil.

O zaman ben de sana derim ki: Zorluk olarak bu sezonki en zor maçımız olan ama ilk 8 haftanın tamamında gol yiyen, Yeni Malatya'dan bile kendi sahasında gol yiyen takıma karşı Gomis'in pozisyonu dışında net pozisyona giremedik. CL'de Atletico'ya, Napoli'ye, Chelsea'ye falan nasıl gol atacaksın?

Her maçın havası farklı.Farklı takımlarla yaptığımız maçları kıyaslamak doğru bir yaklaşım değil.Aksi birsürü örneği var.

Adamın performansı gayet iyi. Zırt pırt hoca da değiştirilmez ve gerçekten azimli bir şeyleri başarmaya çalışan bir hoca kalmalı.

Her maçın havası farklı.Farklı takımlarla yaptığımız maçları kıyaslamak doğru bir yaklaşım değil.Aksi birsürü örneği var.

Ben zorluk düzeyi yüksek olan maçlardaki hücum aksiyonlarını yeterli görmüyorum Tudor'un.
Antalya deplasmanı 1-2 pozisyon 1 gol
Konya deplasmanı gole kadar neredeyse çok ciddi pozisyona giremedik, golden sonra çözdük tabi.
Fener maçı Gomis'in pozisyonu dışında pek bir şey yok o da daha çok bireysel çaba.

Ben zorluk düzeyi yüksek olan maçlardaki hücum aksiyonlarını yeterli görmüyorum Tudor'un.
Antalya deplasmanı 1-2 pozisyon 1 gol
Konya deplasmanı gole kadar neredeyse çok ciddi pozisyona giremedik, golden sonra çözdük tabi.
Fener maçı Gomis'in pozisyonu dışında pek bir şey yok o da daha çok bireysel çaba.

Doğru,pozisyonel zenginliğimiz yoktu bu 3 maçta da.Ama verdiğimiz ciddi bir pozisyon da yok yukarda da yazdım bunu.Bu tabii ki yetmez,bunu bir üst seviyeye çıkarabilirsek bence ŞL'de başarı hayal değil.Kendinden iyi takımlara karşı oyunu kilitleyebiliyorsan tamamdır.

Doğru,pozisyonel zenginliğimiz yoktu bu 3 maçta da.Ama verdiğimiz ciddi bir pozisyon da yok yukarda da yazdım bunu.Bu tabii ki yetmez,bunu bir üst seviyeye çıkarabilirsek bence ŞL'de başarı hayal değil.Kendinden iyi takımlara karşı oyunu kilitleyebiliyorsan tamamdır.

Son cümlene deplasman maçları için katılıyorum elbet. Ama evinde minimum 7 puan yapmalısın ki deplasmanda 3 maçta alacağın 1 puanla bile çıkma şansın olsun. Evinde o puanları alman için de gol yememek elbet önemli ama bir şeyler de üretmek lazım.

Takımda rollleri oturtursa mesela Feghouli sol,sağ,orta durmadan gezmezse, Belhanda’yı şutlar Ndiaye’yi oraya atarsa, kanatları da Gary Feg yaparsa daha üretken bir takım olabiliriz.

Üst Alt