UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek

Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını Verecek

Adam gibi bir karar çıkağını zannetmiyorum, zaten başlarındaki adam şikeci..

artık sıklıdım kendi takımımıza bakalım Allah belalarını versin . Şöyle son 10 seneye bakıorumda cidden çok acı çekti bu fener taraftarı.Son dakikada giden şampiyonluklar erken sevinip rezil olmalar.Her türlü çirkefliğin pisliğin içinde bunlar var o kadar ahını aldılarki herkesin bence bunlar iyi günleri.Bu nedenle diyorumki günahların takımısın fenerbahçe.

Not: Şu ercan saatçi denen dangalağı yönetim susturun artık.

beyler inanmayalim her cikan habere, belki yarin toplanti bile yok ne biliyoruz ki, dogrulatan varmi

7fba4simplequestiontouefa.jpg

uefanın kendi pislik olmuş kendileri şike yapan kurum olmuş fener ceza falan almaz şenez erzik y.demirören başbakan ve uefa ile bir senedir yaptıkları pazarlık sonucu olay kapandi dikkatinizi çekmiyormu gündemde bile yok bence adamlar o kadar rahatki ceza almıcaklarına eminlerki transferler yapıyolar keşke ceza alsalar ama hakkaten umudum kalmadı bu adamlar uefayla bi şekilde anlaştı cas davasindan boşu boşuna bunlar çekilmedi

mecburen verecekler. belki ceza verip erteleme yoluna gideceklerdir. ama mutlaka vereceklerdir .

Geçen Yılki 0 Tolerans Politikasına Göre: Polis tarafından yöneticileri tutuklanan ve henüz yargılaması bile yapılmadığı halde "Şike yapmış olma ihtimaline dayanarak Fenerbahçe Avrupa Kupalarında oynayamaz "dendi.

Bu Yılki Politikaya Göre : Şike yaptığı mahkemece kanıtlanmış bir kulübün "Şampiyonlar Ligi'nde oynamasında bir sakınca yoktur" deniyor.

Ulan UEFA bu kadar mı dönek bir kurumsun sen. Geçen sene uyguladığının 180 derece tersini uygulayacaksın bu yıl..

Bence yarın ses seda çıkmayacak adamların politikası bu zamana yaymakti başarılıda oldular

Sıfır tolerans ayağını bıraksınlar parayı veren düdüğü çalıyor bu iş Avrupadada böyle

Bence yarın ses seda çıkmayacak adamların politikası bu zamana yaymakti başarılıda oldular

Sıfır tolerans ayağını bıraksınlar parayı veren düdüğü çalıyor bu iş Avrupadada böyle

öyleyse bırakalım futbolu. siz sabırsızlığınızdan,bu şike olayından bıkmışlığınızdan böyle yorumlar yapıyosunuz.juvenin neden sözü geçmedi ?veyahut marsilyanın ?

adalet topaldır ağır ağır yürür fakat gideceği yere ergeç varır.

Fenerbahçe dosyasının yarın gundeminde olmadigi ve bir sonraki hafta ele alınacağı konuşuluyor.

Üst Alt