UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek

Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını Verecek

1234541567485454545454545410254554548565656565 Kez Son Karar veriliyor yeter artik.

ceza gelmez diyen tüm arkadaşların ters totem yaptıklarını kabul ediyorum,

tüm dünyanın bu süreci takip etmesi yüzünden ceza gelmez ise dünyada her ligde her takım şike yapmaya yada yaptırmaya başlar önünü alamazlar ve bu çığ etkisi yaratır, evet bu sessizlik benimde çok canımı sıkıyor ama ben sizin aksinize tüm dünyada ibret olacak bir ceza bekliyorum yoksa UEFA ve FİFA kendi sonunu hazırlarlar....

gecen sene tedbir amacli idi.

ayrica Uefa degil TFF gondermedi.

maa uefadan köpek gibi korkuyodu.o cornu abimiz geldi ya buraya hatta. uefa korkusundan göndermediler. maa demedi mi?uefa ''feneri avrupaya alırsak 5 yıl milli takıma ceza vericekmiş '' diye..bence 3 temmuz yeniden başladı : )

Mahkeme şikeyi onayladı. Uefa cezayı verir, ağlamaya başlar sonra Fenerbahçeliler :ayatollah:

ceza gelmez diyen tüm arkadaşların ters totem yaptıklarını kabul ediyorum,

tüm dünyanın bu süreci takip etmesi yüzünden ceza gelmez ise dünyada her ligde her takım şike yapmaya yada yaptırmaya başlar önünü alamazlar ve bu çığ etkisi yaratır, evet bu sessizlik benimde çok canımı sıkıyor ama ben sizin aksinize tüm dünyada ibret olacak bir ceza bekliyorum yoksa UEFA ve FİFA kendi sonunu hazırlarlar....

Süreç uzadıkça moka sardı

Şuan ne ceza verirlerse versinler bi pazarlık oldumu sorusu akıllarda,çamur uefa yada bulaştı artık

hadi iddanameyi beklediler,hadi tahkimi beklediler ,mahkeme kararından sonraki bekleyişin izahı yok

3 gün içinde kararı verebilirlerdi

İNFANTİNO : Deliller fazlasıyla yeterli!

mahkemede 5 maçta şikeyi tescillemiş. tff görevi kötüye kullanmış. hem tffye hem fenere vuracaklar tekmeyi.kaçarı yok.

Ulan adamların şike yaptığı MAHKEME tarafından tescillendi.

Kafam almıyor bu senaryoyu. Şike yap bir b.k olmasın.

hala ceza umuduyla takipçi olanlar varsa bu işin, fifa'ya hazırlansınlar. Bi cacık olmaz bence yarın.

bu FİFA nın patlayan rüşvet skandalı fenerin lehinemi olacak yoksa aleyhinemi merak ediyorum...

benim Futbola bakis acimi belirleyecek bir durum.

Uefa ona gore davranir umarim.Yoksa Platinin sulalesinden girip Infantino sulaesinden cikacam arada Senez ve Leventde cerez olur.

Geçenlerde sigma olomuc şike yüzünden 1 yıl men yedi avrupada

ama federasyonlarıda -9 puan ceza vermişti

bunu nasıl değerlendirmek lazım acaba

bizde şikenin üstü örtüldü katmerli gelmesi gerekmezmi

yada şike yaptı diye 1 yıl çok az değilmi ya

Geçenlerde sigma olomuc şike yüzünden 1 yıl men yedi avrupada

ama federasyonlarıda -9 puan ceza vermişti

bunu nasıl değerlendirmek lazım acaba

bizde şikenin üstü örtüldü katmerli gelmesi gerekmezmi

yada şike yaptı diye 1 yıl çok az değilmi ya

o yıl avrupada oynamadıysa yani aslında biz temiziz belgesi vermedilerse o yıl sorun olmuyor çok

UEFA'nin rusvet yeme ihtimali disinda bir de bizimkilerin yalan yanlis ceviriler yolladigindan supheleniyorum.

Orjinal dokumani alip, kendilerinin cevirtmesi daha dogru olurdu ama federasyon cevirileri gonderecek diye haberler cikmisti. O kadar kurulu ayarlayan ceviri isini de kilifina uydurmustur.

daha önceki tahminimin hala arkasındayım..

1 sene avrupadan men + süper lige eksi puanla başlama cezası.

(not:avrupa cezasını geçen sene çekmiş kabul edilecek)

eğer bu dediğim çıkmazsa herkese benden bira..:D

Her neredeysen Ramazan başlamadan yanına gelir, çatır çatır içerim o birayı.

Üst Alt