UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek

Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Yarın Kararını Verecek

UEFA'nin rusvet yeme ihtimali disinda bir de bizimkilerin yalan yanlis ceviriler yolladigindan supheleniyorum.

Orjinal dokumani alip, kendilerinin cevirtmesi daha dogru olurdu ama federasyon cevirileri gonderecek diye haberler cikmisti. O kadar kurulu ayarlayan ceviri isini de kilifina uydurmustur.

bu dedigin imkansiz, ustelik ts de gonderdi mahkeme kararini ingilizce ve turkce

Ben yine de büyük cezalar bekliyorum, bizim medya Fener hayrani Galatasaray dusmani bu kadar basit. Kendi admalri medyamizda herseyi everip cevirip Kuslarin lehine bizi ise her imkanda imkani olmasada hayal ürünleri ile lekelemeye calisiyorlar.

UEFA dan agir cezalar bekliyorum.... en Iyimser düsümcemde UEFA Fener'e avrupdan men edip süreci FIFA'nin eline birakmasi. Ki FIFA nin eski baskani da sIke den basi belada artik kimsen yüzüne bakmazlar milyar dollarlar gezdigi bu futbol endistrusinde FIFA da UEFA da bu kara lekeye karsi sert bir tavir koymasalar inandiriciligi kalmaz ve futbol'un spor anlami ve tek olan müsterisi (taraftar) artik hic birseye inanmaz.

Fifa başkanının rüşvet olaylarına seyirci kalmasından sonra Uefa'nın da Koç'tan rüşvet alıp olayı kapatması çok normal olur.Ben birşey beklemiyorum artık.

Polyanna mıyım neyim ben ceza bekliyorum, olması gerekir özellikle o mahkeme kararından sonra sıfır tolerans deyipte nasıl cezası bırakırlar.

Bir şey çıkmaz adamlar rüşvetle para ile tehditle her şeyi bağladılar ne yazık ki!

Yarin da bir karar cikmaz, umudum yok. Bunlar ancak toplaniyor. UEFA'da toplanti bitmez.

bu Uefa fb´ye CL kupasini da verir.sike yapmak ne kadar güzel bir seymis.hep mükafatlandiriliyor

yazık la hala ceza almayacak diyenler var. hadi bunu fenerliler dese biraz anlarım. fakat, bunu bizim taraftar demiyor mu en çok ona gülüyorum. :asd:

Arkadaslar cnn turk kanalinda cokmu uefadakulagi olan gazeteciler varmis,inanmayin boyle haberlere.neymis kulislere gore fenere ceza beklenmiyormus..!antuya baktim az once biraz,adamlar resmen tir tir titriyor yarin ceza gelecek diye,bizse burda uefanin serefsizligini konusuoruz.sabir arkadaslar yarini bi bekleyelim hele bi..!

insAllah yarin guzel haberler esidiriz ,sikecilere 3-5yil men gelsin bizde transferleri resmen aciklayalim

Spor Kalemi ‏@SporKalemi

NOT: UEFA Disiplin Komitesinin yarın yapacağı toplantıda Fenerbahçe dosyasının gündeme gelmeyeceği öğrenildi.

Hangi yarın? Yeter ya ordan oraya ordan oraya. Bu kararın çoktan açıklanması gerekmiyormuydu? Fenerin ceza yiyeceğinden hiç ümidim yok. Sonuçta UEFA bu, adamların Melo gibi sağı solu belli olmuyor, bi baktınız Fener Glasgow Rangers gibi 4'ü lig'e :D Gerçi onlar ekonomi nedeniyle uçmuşlardı.

Üst Alt