Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın)

Cevap: Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın)

Bazı arkdaşları anlamakta zorluk çekiyorum.

Arkadaş mektup aracılığı ile galatasaray kulübü başkanı TEHDİT ediliyor.BU mektup nasılsa bir anda ortaya çıkıp kulüp şike dosyasının içine çekilmeye çalışılıyor.Daha 2 gün önce bu mektup yüzünden galatasaray kulübü başkanı hakkında 7 yıl hapis isteniyor.Mektupu yazan belli,şuan hangi görevde olduğu belli.

Ve taraftar grubu bu kişiyi protesto ederek başkana yapması gerekeni hatırlatıyor.Beyler 7 yıl çok mu hoşunuza gitti,Hiç kimsemi tepki göstermesin

Asıl bu duruma sessiz kalmak galatasaraya ihanetttir

Bu kulüpte galatasaray başkanını tehdit edenlerin ve kulübün adını mahkemeye taşıyanların işi yoktur

Konudan bağımsız olarak ultrAslan'ın yönetime eleştiri yapmasını doğru buluyorum. He eleştirileri doğru mu yanlış mı tabiki tartışabiliriz..

Arkadaş mektup aracılığı ile galatasaray kulübü başkanı TEHDİT ediliyor.BU mektup nasılsa bir anda ortaya çıkıp kulüp şike dosyasının içine çekilmeye çalışılıyor.Daha 2 gün önce bu mektup yüzünden galatasaray kulübü başkanı hakkında 7 yıl hapis isteniyor.Mektupu yazan belli,şuan hangi görevde olduğu belli.

Ve taraftar grubu bu kişiyi protesto ederek başkana yapması gerekeni hatırlatıyor.Beyler 7 yıl çok mu hoşunuza gitti,Hiç kimsemi tepki göstermesin

Bu kulüpte galatasaray başkanını tehdit edenlerin ve kulübün adını mahkemeye taşıyanların işi yoktur

Olaya dar kaliplar cercevesinde baktigindan anlamakta zorluk cekiyor olabilirsin.Ya Galatasaray camiasi bilerek yapiyorsa butun bu olanlari ,ya her sey kontrollu yapiliyorsa Polati bu hallere dusurmek icin .Isin bu tarafi olamaz mi sence.Gecen sene stadyum acilisindan sonra bir paragraf yazmistim Polat icin ,bulursam eklerim.Orda soylediklerimin uygulamasi butun yasananlar.Bunlar Polatin iyi gunleri daha.

Olaya dar kaliplar cercevesinde baktigindan anlamakta zorluk cekiyor olabilirsin.Ya Galatasaray camiasi bilerek yapiyorsa butun bu olanlari ,ya her sey kontrollu yapiliyorsa Polati bu hallere dusurmek icin .Isin bu tarafi olamaz mi sence.Gecen sene stadyum acilisindan sonra bir paragraf yazmistim Polat icin ,bulursam eklerim.Orda soylediklerimin uygulamasi butun yasananlar.Bunlar Polatin iyi gunleri daha.

Kişisel bir olay olsa anlarım ama kulübü neden karıştırsınlar ?

Eğer ortada bir sorun varsa, zaten bunu Ünal Aysal düzeltecektir. Belki o da Bülent Tulun'u bulunduğu konumdan almak istiyordur. Ama şu da bir gerçek, şu an Galatasaray'ın futbol başta olmak üzere çoğu yerde başa oynuyor. Zaten bu şike yüzünden bir sürü uğraşılan ve üstümüze atılmaya çalışılan iftiralar var. Bir de Tulun muhabbeti ile ortalık daha da çok karışabilir. Sezon sonunu beklemek lazım..

Yazacak çok şey var, ama doğrudan yazdıklarınıza cevap olabilecek önemli noktalar var. Tulun'un mektubu, Adnan Polat'ın transferlerden dolayı, Bülent Tulun'un kulüpten usulsüz olarak kendisine para geçirdiğini iddia etmesinden kaynaklanıyor. Tulun'un mektubu durup dururken yazmaması (doğru ya da yanlış durumu değildir bu) önemli bir nokta. Bir diğeri ise Adnan Polat'ın da Galatasaray'ı mahkemeye taşıyan bir kişi olmasıdır. İbra edilmemesinin ardından kulüp hakkında dava açtırmıştır.

Ayrıca Tulun'un istenmemesini (Ultarslan'ın açıklamasını kapsamayan durumlardan) anlıyor ve katılıyorum, ancak Adnan Polat'ın bu kulübe yaptığı zararlar üzerinden çok az bir süre geçmişken ve kendisi büyük oranda tepki toplamışken, bu konuda Adnan Polat'ı ısrarla savunmaya çalışanları anlamıyorum. Denizlispor maçında teşvik iddialarını konuşmaktan sakınıyoruz. Kulübün savcıya verdiği dosyanın tamamı ve Polat'ın görev başında bu tip konulara cevap bile verememesi, bu meselelerin üzerinde durmayı gerektiyor. Israrla Galatasaray'ın bu sürece dahil edilmesini ben de antipatik buluyorum, ancak ortada tartışılması gereken bir konu varsa, bu Fenerbahçe'nin eleştirildiği şekilde tartışılamaz bir olguya dönüştürülmemeli.

Bulent Tulun yillardir ,Aysalin Turkiyede ki bir kisim islerini takib eder ofisi vardir.Yani anlayacagimiz siradan biri degildir oyle.Eger o mektup cikmis ise ortaya bir yerlerden isaret almistir.

Yönetim ve taraftar arasında, hatta uA arasında kavram kargaşası yaşanabilir. Bu zamanda yönetim, teknik kadro birbirlerine kenetlenmişken herşey tersine dönebilir.

Polat basina gelecekleri anlayinca bir kisim taraftar uzerinden son kozlarinida oynuyor ama nafile.Ultra Aslan ya tasviye olur yada bazi kelleler ucar basta Oguz efendi olmak uzere.

Basketbolda ve futbolda önemli maçlarımızın olduğu bir vakitte kulüp içerisinde sorun yaratabilecek bir açıklama yaparak ultraslan ne kadar engin bir vizyona sahip olduğunu bir kez daha kanıtladı.

3D Kareografi yapmak ultraslana böyle bir hak tanıyor sanırım. Aferim ua, doğru yoldasın.

.

Onemli maclar oncesi boyle bir yazi yazmanin ultrAslan tarafindan ne kadar dogru diyen arkadaslara ;

Lucas Jamon Gordon zaten maca cikarken 'yaav arkadas iyi gidiyorduk uA napti simdi bu aciklamayla yav psikolojimiz bozuldu vallahi'...

Oktay Mahmuti 'ne guzel kenetlendiydik yav cok kotu oldu bu aciklama'

Havasina burundugunumu saniyorsunuz yani...? Birakin ya.

Aciklama dogru, zamanlamasi tartisilir daha erken yapilabilirdi ama simdi yapildiysa bile bundan etkilenecegimizi sanmiyorum

Kisiler etkilenir ama suan ne Baskette ne Futbolda ne de baska birdalda hem oyuncularin hemde teknik direktorlerin etkilenecegini sanmiyorum. Sacma yani...

Dipnot ; Polarlar baya saglam bu arada. :)b5:)

OHA. cok sert cok sert, neden hagi?_

fazla agir olmus benje. tuylun 1 aya gider

Onemli maclar oncesi boyle bir yazi yazmanin ultrAslan tarafindan ne kadar dogru diyen arkadaslara ;

Lucas Jamon Gordon zaten maca cikarken 'yaav arkadas iyi gidiyorduk uA napti simdi bu aciklamayla yav psikolojimiz bozuldu vallahi'...

Oktay Mahmuti 'ne guzel kenetlendiydik yav cok kotu oldu bu aciklama'

Havasina burundugunumu saniyorsunuz yani...? Birakin ya.

Aciklama dogru, zamanlamasi tartisilir daha erken yapilabilirdi ama simdi yapildiysa bile bundan etkilenecegimizi sanmiyorum

Kisiler etkilenir ama suan ne Baskette ne Futbolda ne de baska birdalda hem oyuncularin hemde teknik direktorlerin etkilenecegini sanmiyorum. Sacma yani...

Dipnot ; Polarlar baya saglam bu arada. :)b5:)

Oyuncular veya teknik kadronun, yönetimin etkilenmesi değil ki mesele. Çıkar polarını, çıkar üzerine ua sticker'ı yapıştırdığın gözlükleri ve gör gerçekleri. Zamanlama berbat... Zamanlamayı geçtim, ua kim ki çıkıp herkesin önünde "Tulun'u gönderin" diye bildiri yayınlıyor? Futbolda da Basketbolda da iyi giderken neden şimdi ve herkesin önünde? Medyaya neden malzeme veriyor durduk yere? Zaten medya bize sallamaya, iç işlerimizi karıştırmaya hazır konumda.

Hayri abinin de dediği gibi; sahanın ortasına Fatih Terim'i getirip elini onun omzuna atan, Abdi İpekçi'deki CSKA maçında protokol tribününde oturan adam neden bunu bizzat başkanla görüşemiyor? Amaç ne burda?

Tulun ya bedava bilet vermedi, ya da 3D Kareografinin masrafını karşılamayı reddetti galiba ki bu açıklama böyle bir zamanda yapıldı. Yukarda yazdıklarımın açıklamalarını yap, sana da uaya da hak vereyim. Ama Olympiakos ve Sivas maçlarına az bi süre kalmışken (ki bunlar en önemli maçlarımızdan) camianın kenetlenmesi gerekirken neden böyle bir açıklama yaparak Galatasaray yönetimini ve taraftarını medyanın önüne atıyorlar?

Sonra da uayı eleştirince suçlu oluyoruz. Bu kadar abi uanın vizyonu da yapacağı da. Kareografi işi Eyvallah, yapıyorlar. Ama bunun haricinde hiç bişeyi doğru düzgün yapamıyorlar. Sen kimsin lan Başkan'ına ne yapması gerektiğini söylüyorsun medyanın önünde? Tulun ne kadar Brütüs olsa da bunu herkesin göreceği şekilde "Galatasaray Taraftarları'nın Temsilcisi" sıfatıyla nasıl kaleme alıyorsun? Git başkana "Başkan'ım, biz taraftarlar olarak böyle düşünüyoruz" de. Sebeplerini sırala. Ama son 6 haftaya girerken futbolda, arada 9 puan fark varken, en önemli maçlarımıza çıkacakken ve medya üstümüze gelirken bunu söylüyorsan asıl Brütüs sensin. Bu böyledir, daha hafif değil.

Ki sen zamanında Tulun'dan daha berbat yönetici olan Sezgin hakkında böyle açıklama yapmamışsın. Susup izlemişsin, demek ki işine gelmiş. İşine gelmeyince yönetimden birini eleştirme hakkı doğuyor mu sana? Veya 3D Kareografi yaptın, Türkiye'de ilk oldun diye Tulun'u eleştirme, hatta eleştirme değil bu, yerden yere vurma hakkını kim veriyor sana? ua 1 doğru yapıyorsa 2-3 yanlış yapıyor ve değerini yitiriyor. Ne güzel 3D Kareografi, BJK galibiyetini ve Basketboldaki (elensek de) mücadelemizi kutlayacakken böyle bir açıklama yaparak ne amaçlıyorsun?

Sonra da yok efendim neymiş, uayı neden eleştiriyor muşuz, kareografi yapmışlar, bu yıl iyilermiş falan filan. Şu zihniyet ortadan kalkmadıkça uadan bi cacık olmaz. Sadece gazetelere çıkarlar, "ua yaptı" dedirtirler, ego tatmin ederler "en ünlü taraftarız" diyerek.

Peh peh peh...

Yok arkadaş. Yine transfer döneminde Tulun kaosu yaşayalım biz..

tulun bu heriflere dava açsa , ne polar ne kareografi hazırlıcak coinsleri kalır ellerinde .. budur yani saygısız , hadsiz herifler . .

@Talha Kullu

Zamanlama konusunda sana hak veriyorum. Fakat uA kimki bu gucu kendisinde goruyor gibi cumle sarfetmen yanlis olmus. uA gerektiginde en iyi organize olabilen taraftar orgutudur.. Her ulkede her universitede, kisacasi dunyanin heryerinde vardir bizim gibi polarcilar. uA gerektiginde gereken bicimde kendi durusunu belirtir. uA aciklama yapti diye Unal Aysal baskanimizin bu uyariyi dikkate alarak bir yerden emir gelmis gibi Bulenti saf disi birakicak anlamina gelmez. uA nin yazdigi yazi sadece bir gorus ve durustur. Geregini Unal Baskan yapar yada yapmaz ona kalmis. 'Tulun ya bedava bilet vermedi, ya da 3D Kareografinin masrafını karşılamayı reddetti galiba ki bu açıklama böyle bir zamanda yapıldı.' Suna cevabim ise sadece ;:asd:...

Oguz Altay orda elini Fatih Terime sahsi bir kisi altinda atmadi seni beni tum Galatasaraylilarinin arkasinda oldugunu soyledi ve bi nevi o yukun agirligini hissettirdi ki bunu gazetedede dile getirdi ; titriyordu diyerek(ne kadar dogru bilinmez). Uzun lafin kisasi uA'nin yaptigi burdaki tek hata zamanlama hatasiydiki bu konuda sanada katiliyorum fakat bunun yok Tulun bedava bilet vermedi, yok efinim Adnan onceden veriyordu oyuzden sessiz kaldilar'a baglarsaniz yanlis olur. Hem gercekte boyle olsa bile bilmediginiz birsey hakkinda yorum yapmaniz bile yanlis... Dogrudur demiyorum dogru olma ihtimali yuksek olsa bile bunu dile getirmeniz yanlis.. Cunku kesin olarak emin degilsiniz... Kulakdan dolmalarla milleti yanlis yonlendirmeyin

Fakat, olaya senin acindan bakincada (uA'yi sevmiyonuz felanya hani) hak vermiyor degilim bende boyle dusunurdum.

Euroleague icinde kocaman index ve kocaman 'Helal Olsun' yazisi var ne alaka ?

Fakat, olaya senin acindan bakincada (uA'yi sevmiyonuz felanya hani) hak vermiyor degilim bende boyle dusunurdum.

ne alakasi var lan, sen kendini uAnin en buyuk temsilcisi saniyon felanya hani falan diyomuyuz YHOOO

ne alakasi var lan, sen kendini uAnin en buyuk temsilcisi saniyon felanya hani falan diyomuyuz YHOOO

Aga konunun bunla ne alakasi var... Yazilara bakinca disardaki bi insan benim uAyi savundugumu gorur... Talhanin ve senin ise karsi ciktigini gorur.

Ben orda uAyi sevmiyonuz felanya hani den kastim karsi oldugunuz gostermek amacliydi.. Ki ne yapsada uA size yaranacak gibi durmuyor en azindan ben bu kaniya vardim

Adi cikmis 9 a inmez 8 e misali

Haksizmiyim reis. ?

Üst Alt