Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın)

Cevap: Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın)

ali dürüst-albayrak-fatih terim vs ünal aysal-tulun-sedat doğan vs adnan öztürk:D

Transfer dönemindede Hoca'yla yönetimin arasını açanın Tulun olduğu söyleniyordu. Bir huzursuzluk vardı ama isim vermiyorlardı.

Bu isim büyük ihtimal Tulun'du. En ufak bir itirazım yok bu acıklamaya. Yerinde olmuş, inşallah Adnan Polat'ın , Sezgin'e tanıdığı toleransı göstermez Ünal Aysal..

Yanarım yanarım da bu açıklama sonrasında Bülent Tulun' un kulübe kazık çakacağına yanarım.

Galatasaray Başkanı taraftar lafıyla adam mı gönderir, allah akıl fikir versin ya.

Bülent Tulun Ultraslana ne kadar teşekkür etse az bu açıklamanın ardından.

sahanin icine girip fatih terimin omzuna elini atabiliyorsan bu sikintini baskana ya da bir yoneticiye bire bir guzelce iletebilirsin demektir BENCE, bu aciklama ortayi karistirma ve medyaya malzeme vermekten baska hicbir boka yaramaz bunu da anlayin lan aaaaaaaa

tamam işte birebirde kelleyi alamazsın ama basın medya yoluyla vurun abalıya olur mecburi kellesi alınmak zorunda bırakılır

bu galatasaraya zarar verir mi?

tabi ki hayır

aksine bence işimize gelir

Yanarım yanarım da bu açıklama sonrasında Bülent Tulun' un kulübe kazık çakacağına yanarım.

Galatasaray Başkanı taraftar lafıyla adam mı gönderir, allah akıl fikir versin ya.

Bülent Tulun Ultraslana ne kadar teşekkür etse az bu açıklamanın ardından.

adamın dişlerini sökerler rahat ol

bizim hep bir brütüsümüz olmak zorunda mı

olmasa da yaratırız zaten

Tulunu istemiyor olabilirsiniz

ama taraftara yem gibi göstermek pek mantıklı değil

fatih hocanın tulunla zıt kutuplarda olması ve uAnın fatih hocaya desteği söz konusuysa bu beklenen bir yazıydı.

ama işi bu derece açık edip tehdit etmeleri hata olmuş, gidip başkanla görüşmeleri daha şık olurdu.

Açıklama baştan sona doğru hatta geç kalınmış bir açıklama devre arası transfer dönemi rezaletini çabuk unutmuş bazıları. Siz kabul etseniz de etmeseniz de ultrAslan bu ülkenin en büyük taraftar grubudur. Gerekirse yönetimi istifaya davet eder. Adnan Sezgin ve Mehmet Helvacı ile alakası bile yok bu olayın. Adnan Sezgin yetkili bir isimdi ve yaptıklarından direk olarak kendi sorumluydu. Mehmet Helvacı ise bana göre haklı bir duruş göstermişti oda icraatin içinden biriydi sonuçta. Bülent Tulun'un net bir görevi yok sözde danışman işte bu daha kötü direkt olarak kimse suçlayamıyor onu olayların hep arkasında kalıyor kendini öne çıkarmıyor.

Zamanlama açısından yanlış diyenler Tulun şimdiden gitse de gelecek sezon için transfer dönemini daha rahat geçirsek diye düşünmez olamaz mı uA. İlla transfer döneminde bir kargaşa yaşanacak ve öyle mi gidecek birileri ?

Harun Taşkapılı kulüp içinde gruplaşma var diye yazmışsın ben Tulun dışında bir çıban göremiyorum diğer gruplaşma haberleri tamamen medya gazlaması..

Açıklama baştan sona doğru hatta geç kalınmış bir açıklama devre arası transfer dönemi rezaletini çabuk unutmuş bazıları. Siz kabul etseniz de etmeseniz de ultrAslan bu ülkenin en büyük taraftar grubudur. Gerekirse yönetimi istifaya davet eder. Adnan Sezgin ve Mehmet Helvacı ile alakası bile yok bu olayın. Adnan Sezgin yetkili bir isimdi ve yaptıklarından direk olarak kendi sorumluydu. Mehmet Helvacı ise bana göre haklı bir duruş göstermişti oda icraatin içinden biriydi sonuçta. Bülent Tulun'un net bir görevi yok sözde danışman işte bu daha kötü direkt olarak kimse suçlayamıyor onu olayların hep arkasında kalıyor kendini öne çıkarmıyor.

Zamanlama açısından yanlış diyenler Tulun şimdiden gitse de gelecek sezon için transfer dönemini daha rahat geçirsek diye düşünmez olamaz mı uA. İlla transfer döneminde bir kargaşa yaşanacak ve öyle mi gidecek birileri ?

Harun Taşkapılı kulüp içinde gruplaşma var diye yazmışsın ben Tulun dışında bir çıban göremiyorum diğer gruplaşma haberleri tamamen medya gazlaması..

en basit örnek olarak...2 hafta önce bayanlarda fb derbisi oynarken başkan tulun sedat doğan maça geldi,sonraki cska ile oynarken fatih hoca-albayrak-ali dürüst geldi maça,sadece basından ibaret değil

bazen bazi seler acikca yapilmaliki, sonradan gelenler ayagini denk alsin....

en basit örnek olarak...2 hafta önce bayanlarda fb derbisi oynarken başkan tulun sedat doğan maça geldi,sonraki cska ile oynarken fatih hoca-albayrak-ali dürüst geldi maça,sadece basından ibaret değil

Tulun'un çıban olduğunu kabul ediyorum. Sedat Doğan'ı daha çözemedim acemiliğinden mi yoksa bilerek mi bu işlerin içinde bilmiyorum. Albayrak iyi Galatasaraylıdır onun dışında sevmem. Tulun olayları yüzünden Albayrak ve Dürüst hocanın yanında durmaya çalışıyor Başkan ve Adnan Öztürk'ün bu işlerin içinde olacağını sanmıyorum.

Tulun'un çıban olduğunu kabul ediyorum. Sedat Doğan'ı daha çözemedim acemiliğinden mi yoksa bilerek mi bu işlerin içinde bilmiyorum. Albayrak iyi Galatasaraylıdır onun dışında sevmem. Tulun olayları yüzünden Albayrak ve Dürüst hocanın yanında durmaya çalışıyor Başkan ve Adnan Öztürk'ün bu işlerin içinde olacağını sanmıyorum.

adnan öztürk tamamen farklı yerde...başkanla hocanın arasındaki sorunda tulun..sedat doğan ve sarıgül bildiğin lise kontenjanlı hiçbir işe yaramayan ama ön planda olmaya çalışan yöneticiler..yalnış hatırlamıyorsam emir sarıgül yüzünden albayrak yedek olmuştu yönetimde

ali d - sedat d -adnan ö

bu 3 grup var... adnan öztürk $ike olayinda daha agresif yol almak istedi ama öbürleri karsi cikinca yapayalniz kaldi...

Zamanlama cok acik. Polata dava acildiginin ertesi gunu Tuluna yuklendiler.UA'nin basi Oguz baskananada salliyordu bir iki gun once federasyon secimleri yuzunden safi belli yani .Ama yanlis ata oynuyor.Polatmis yandaslariymis kurtaramaz onu harcanir.Burda en buyuk zarari Terime veriyorlar farkinda degiller.

Bir taraftar grubunun böyle bir açıklama yapması bana biraz saçma geldi. Bu kadar güzel şeyler yaparken ( 3D Koreografi vs. ) neden bu çıkışlar yapılır ilginç. Bence çok gereksiz olmuş.

Benim bu konuda tavrım net:

Lafı eden: Ultraslan

Laf edilen: Yönetim

burada ben yokum.

Konu: Bülent Tulun..kendisi umrumda mı? Değil.

Öyleyse
yao-ming-meme.jpg

Üst Alt