Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın)

Cevap: Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın)

ya hayri bırrak işte adamlar yapmış gerekeni yap demişler bi yöneticiye daha ana avrat sövücekler mi?

ki bu adamla bülent tulunun yaptıkları kıyas dahi edilemez

birinin yaptığı çapsızlık acemilik

öbürünün ki görevi kötüye kullanmadan tut komisyon mu dersin menfaat mi dersin ne bk varsa kendi lehine onları yapmaya çalışmış

Ultraslan kim lan olm ciddi soruyorum lan kim? Ne demek şunu görevden al bilmem ne et. Taraftarsınız la siz sadece taraftar, bana da para versinler, bedava bilet versinler haftanın 1 günü gider çığırırım statta nolcak anasını satayım.

ua dışında konuşuyorum ben taraftarsam para bayılıyosam yönetim her yerden sövüşlüyorsa beni adam gibi oynamayan futbolcuyada söverim işini yapmayan elemanada herkesinde bu doğal hakkı uayı muayı bilmem

gidip 3-5 milyar kombineye vericem bilmem kaç bin lira storeye felan harcıcağım ama sahada sarpları felan izlicem üstüne bu adamlar benim cebinden çıkıcak parayla zengin olucak öylemi derler adama???

cfc tam bir ERCÜsün

tulunla ilgili soylediklerin gazetelerin hikayelerinden ibaret. ayni tulun riberynin pesinden fransada menajerini dovmeye gitmisti. serdar reisin dedigi gibi a. sezginin de fenere sike dedikodusu vardi ona niye mudahil olmadilar? demek ki birsey batti bunlara bilet tarzi

bülent tulun yönetim daha aday olmusken en tehlikeli ve zayif halkasiydi bu yönetimin. hemen hemen forum daki herkes veya cogunluk (özellikle ben) tulun'un gelmemesine, hatta ünal aysal tulun'u getirecekse eger, ünal aysal'in da gelmemesi gerektigini savunmustum. nitekim bilinenler ve acik acik söylenenler sonunda su yüzüne cikti ve bülent tulun artik acik acik medya önünde elestiriliyor.

dikkat edin, tulun florya'dan uzaklasinca takim ucmaya basladi. eger tulun kovulursa, takimin neler yapabilecegini düsünmek bile istemiyorum. tulun adamin tekerine comak sokan insanlardan.

gelmesi hata idi, gönderilmesi büyük bir erdem olacaktir.

başkanın bir programda fatih hocanın egoları var benimde egolarım var arasıra sorunlar oluyor demesinin tek nedeni bülent tulun dur

Umarım bu hamle hem Bülent Tulun'un hem de UA ' nın GS ile ilişkisinin kesilmesine neden olur .

cfc tam bir ERCÜsün

tulunla ilgili soylediklerin gazetelerin hikayelerinden ibaret. ayni tulun riberynin pesinden fransada menajerini dovmeye gitmisti. serdar reisin dedigi gibi a. sezginin de fenere sike dedikodusu vardi ona niye mudahil olmadilar? demek ki birsey batti bunlara bilet tarzi

lan ne gazete hikayesi ortada mektup bile var diyoruz işte keza özhan canaydın niye geretsle beraber ilk sezon şampiyon yapmış bülent tulunu kovduda 2.sezonunda adnan sezgini getirdi???

bunlar alenen bilinen şeyler

asıl gazete hikayesi tulunun riberyinin evini beyzbol sopasıyla basması tam komedi nerde onda o yürek zaten fransa dağ başı ribery gibi adamın evini basacan felan sonra hiç tutuklanmadan elini kolunu sallaya sallaya çıkıp pasaport kontrolünden felan türkiyeye gelicen öylemi???

o dönem uydurulmuş hikayeler bunlar

lan ne gazete hikayesi ortada mektup bile var diyoruz işte keza özhan canaydın niye geretsle beraber ilk sezon şampiyon yapmış bülent tulunu kovduda 2.sezonunda adnan sezgini getirdi???

bunlar alenen bilinen şeyler

asıl gazete hikayesi tulunun riberyinin evini beyzbol sopasıyla basması tam komedi nerde onda o yürek zaten fransa dağ başı ribery gibi adamın evini basacan felan sonra hiç tutuklanmadan elini kolunu sallaya sallaya çıkıp pasaport kontrolünden felan türkiyeye gelicen öylemi???

o dönem uydurulmuş hikayeler bunlar

benim bildiğim ribery nin evini basan kendi menajeri:D

ua dışında konuşuyorum ben taraftarsam para bayılıyosam yönetim her yerden sövüşlüyorsa beni adam gibi oynamayan futbolcuyada söverim işini yapmayan elemanada herkesinde bu doğal hakkı uayı muayı bilmem

gidip 3-5 milyar kombineye vericem bilmem kaç bin lira storeye felan harcıcağım ama sahada sarpları felan izlicem üstüne bu adamlar benim cebinden çıkıcak parayla zengin olucak öylemi derler adama???

Ln sen taraftarsan istediğini de tabi de adamlar kulüpten para alıyo belki, bedavaya bilet alıyolar sonra onu kov bilmem ne et. Bişey batmış bunlara işte Polat- Sezgin varken gaz çıkaramadılar bi türlü. Bişeyler işlerine gelmemiş, Hayri doğru diyor belki Tulun bedava bilet mi verdirmedi noldu belli değil.

Ln sen taraftarsan istediğini de tabi de adamlar kulüpten para alıyo belki, bedavaya bilet alıyolar sonra onu kov bilmem ne et. Bişey batmış bunlara işte Polat- Sezgin varken gaz çıkaramadılar bi türlü. Bişeyler işlerine gelmemiş, Hayri doğru diyor belki Tulun bedava bilet mi verdirmedi noldu belli değil.

o bedava bileti vermezsen ne ipekçideki seyirciyi görürsün nede kareografi görürsün...kaç maça gidiyorsun?kaç deplasmana gidiyorsun...basket maçlarında beğenmediğimiz 1500 kişi bile bedava bilet alıp gidenler..zaten para verip gitsin öyle deli gibi maç boyu bağırıp zıplamassın

Deveye hendek atlatip geldim

Neyse sunu soyleyeyim bu aciklamanin yanlis oldugunu goremeyenin kafasina tuglayla vurmak ve ua polari giydirmek gerekir

Her ua başlığında aynı muhabbeti yapmaktan sıkılmıyor musunuz lan?

bu açıklama bana göre sadece zamanlama açısından yanlıştır ama belli bi duyumda alınmış olabilir

sadece bülent tulun kollanıcak bi adam değildir ve orda durması gerçeğini değiştirmiyor tüm bunlar

ama son bişey daha söyliim belkide fatih terim oğuz altay görüşmesinde fatih terim talimat vermiş olabilir bilemeyiz yani

yerinde aciklama

niye agliyorsunuz

bülente salliyordunuz bir ara

Ya ben açıklamayı saçma sapan ve hadsiz buldum yoksa Tulun'dan bana ne ne b.k olduğu belli değil.

sahanin icine girip fatih terimin omzuna elini atabiliyorsan bu sikintini baskana ya da bir yoneticiye bire bir guzelce iletebilirsin demektir BENCE, bu aciklama ortayi karistirma ve medyaya malzeme vermekten baska hicbir boka yaramaz bunu da anlayin lan aaaaaaaa

Üst Alt