Ünal Aysal Mali Genel Kurulda Konuştu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Mali Genel Kurulda Konuştu

Seviyorum lan bu adamı. Adam çıktı kürsüye kürsüye vurdu, kırbaçladı. Arkasından sallayan delikanlılar neredelerdi hani batırmıştı ya kulubü çıkıp iki laf edebilselerdi yüzüne. Dolmuşcu dursun da hemen yalama moduna girdi, biz özel konuşuruz abimle falan filan, hani yalan söylüyosun sen batırdın, ceza senin yüzünden deseydi ya madem.
Buradakibazı tiplere de şaşırmıyorum artık çünkü burası da Türkiyenin bir prototipi sonuçta başındaki adamın kim olduğuna bakmaz, herşeyden şikayet eder ama sağı solu beğenmez yine aynı şeyleri yapmaya devam eder.

Sampiyonlar liginde dörtlenirken, IBB´den bile 4 yerken, FFP tehlikesini de göz onundabulundurarak, gemiyi Kaptan olarak terkedip, kacti. Buna ragmen yola sokulan gemiden bile hak iddia edebilecek, yüze sahip... Alay ediyor resmen, ama bizimkiler alkislar tabi.

Juventusu giblerken, 25+ kupa kazanirkende bu vardi. Habire 4 4 diyip durmayin rezil oluyorsunuz. Ft de habire 4-6 gol arasi yiyip durdu. En kolay sl grubunda bile siviyordu

Eger kacsaydi kürsüye cikip herkesi mahfetmezdi. Resmen ne diyeceklerini sasirdilar.

Ama normal buluyorum ft cilerin halen kuyruk acisi var

Aysali elestiren hep biatci zihniyet olmustur. Adam tarihimizin en vizyonlu baskaniydi. Vizyonu biatci taraftara fazla geldi :D

Sent from my HTC One using Tapatalk

Işinize geliyorsa Aysal sayesinde herseyi kazaniyoruz, işinize gelmiyorsa suçlu her zaman başkalari oluyor. Fatih Terim Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst üçgeni gittikten sonra ne kadar berbat ve futboldan anlamayan bir şahis oldugunu tüm Türkiye ögrendi.

Son düzenleme:
Juventusu giblerken, 25+ kupa kazanirkende bu vardi. Habire 4 4 diyip durmayin rezil oluyorsunuz. Ft de habire 4-6 gol arasi yiyip durdu. En kolay sl grubunda bile siviyordu

Eger kacsaydi kürsüye cikip herkesi mahfetmezdi. Resmen ne diyeceklerini sasirdilar.

Ama normal buluyorum ft cilerin halen kuyruk acisi var

Fatih Terim sürekli 4-6 arasi mi yiyordu? :D hahahahaha

%50'si AKP'ye oy vermiş bir toplumun içinden mutlaka Galatasaray'lılarda olacaktır.
O yüzden Ünal Aysal gibi bir başkanın kıymetini anlamalarını bekliyemezsiniz.
Konuşup konuşup dururlar, cevap vermeyin eninde sonunda surarlar.
Verdiğin emekler için teşekkür ederiz Başkan.

Buradaki bazı arkadaşların yaşı yetmez. Adana Dürüm Fatihin 20 küsür futbolcu alıp, aynı sezon içerisinde o futbolcuların satılıp Galatasaray'ın zarar ettiği günleride biliriz.
O satışlardan menejerler aracılığıylan indiregandi yapılan paralarıda biliriz. O zamanlar için burada kimse anırmıyor. Yine aynı dürümcünün, elde iyi kadro olmayınca gelmediği sezonlarıda biliriz.

Son düzenleme:
Şöyle bir şey var

Bu Ünal Aysal'ı destekleyenler şunu savunuyor futbolu bilenler yönetsin

Eee sizin istediğiniz adam ben futboldan anlamam demedi mi ? Tezatlığa gel :D

Adanali Fatih gittikten sonra ultravizyon Tanrinin o muazzam başarilara n'oldu

entelektüel vizyondashlar açiklasin 1 zahmet

Son düzenleme:
Üst Alt