Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

Cevap: Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

barış ayhan mustafa ilk 11 çıkarsa mentalite bellidir benim için.

ahmet kesim'i sadece bir maç izledim. dört dörtlük top oynuyor. umarım kadroda olur.

Ya arkadaşlar gözünüzü seveyim, bu takımda A2 takım kadrosundaki oyunculardan en fazla şans bulan Emre Çolak, çocuğun fiziğinde zerre ilerleme yok biraz fazla abartıyorsunuz Emre'yi.

Bana göre Emre'den önce bu takımda şans bulmayı hakeden ve şu ana kadar hiç şans verilmeyen adamlara şans verilmeli ki onların gelişip gelişmeyeceğini geleceğimizin kimlerde olduğunu tespit edebilelim.

Ya arkadaşlar gözünüzü seveyim, bu takımda A2 takım kadrosundaki oyunculardan en fazla şans bulan Emre Çolak, çocuğun fiziğinde zerre ilerleme yok biraz fazla abartıyorsunuz Emre'yi.

Bana göre Emre'den önce bu takımda şans bulmayı hakeden ve şu ana kadar hiç şans verilmeyen adamlara şans verilmeli ki onların gelişip gelişmeyeceğini geleceğimizin kimlerde olduğunu tespit edebilelim.

Herkes nedense bizim genclerin fizigini hic begenmiyorlar. Bence fizik pek onemli degil, bizimki gibi sert futbol oynanan premier ligde bile Nasri ve modric gibi 178cm ve ciliz futbolcular cok is goruyor.

Yusuf Onur Arıkan, Anıl Dilaver, Berkin, Cumhur, Emre Çolak, Cem Sultan ve Sinan Osmanoğlu'nu oynatmasını bekliyorum. :)

nasıl müthiş olur?hala küme düşmemeyi garantilemedik.abartmayın okadara gençler diye.

ya böyle saçma sapan düşünceler nerden geliyo abicim ne düşmesi kafayımı yediniz bak tamam anladım ligin heyecanı kalmadı hedefsisiz de kendinize böle uçuk kaçık eğlenceler çıkarmayın git başka şeylerle ilgilen güzel renkdaşım n biliyim git sevgilini sinemaya götür ya da gel ankaradaysan halısaha maçı yapalım hayat güzel farzetki 2 ay boyunca galatasaray yok hayatımızda lig bitsin tekrar dönelim kaldığımız yerden devam edelim

ya bi tane altyapı oyuncumuz 185 üstü çıksın dişimi kırıcam ya ne bu ya bknz(bülent korkmaz emre tugay okan suat arda sabri emre uğur)

geç bile kalındı gençler için

ztn dibe vurmuşsun.ayhanı oynatmışsın serveti oynatmışsın ne fark edicekti.bari 2-3 yıldız adayı birileri cıkardı ortaya.şimdi koy gençler.yanlarınada kewell neill abilerini.oynasınlar

ya bi tane altyapı oyuncumuz 185 üstü çıksın dişimi kırıcam ya ne bu ya bknz(bülent korkmaz emre tugay okan suat arda sabri emre uğur)

Barcelona altyapisinda yetisen Xavi, Iniesta, Fabrega, Puyol, Messi, Krkic, Pedro da kisa ama fizikleri saglam bizim Emre, Anil falan cok cilizlar.

Üst Alt