Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

kaliteli protein tozları kg başına 300tl gibi bir fiyata çıktığı için düzenli vucut geliştirme yapmayı bıraktım.
artık düşük ağırlıklarla en azından varolan hacmimi korumaya çalışıyorum.

kaliteli protein tozları kg başına 300tl gibi bir fiyata çıktığı için düzenli vucut geliştirme yapmayı bıraktım.
artık düşük ağırlıklarla en azından varolan hacmimi korumaya çalışıyorum.
Şunu kullanıyorum şu anki ücreti 189 tl

Gayet kaliteli supplementler'den alıyorum, gönül ister ki 700 tl'lik weider premium alalım. Ancak bundan 3 sene önce 300 tl'ye aldığım kutuya 700 tl vermek insanı kötü hissettirir.

10568434876466.jpg

Faydasını gördün mü renktaş. Bu ve protein ocean çok benziyor birbirine. İş görürler mi?
Valla ben de yeni sayılırım bunda, tadı güzel premium'dan pek farkı yok tad olarak çikolatalının.
Performansa gelirsek ağır idman sonrası yaktığının kütleleri yeniliyo onu vücudunda belli bir müddet sonra hissediyorsun.
Çok ağır idman atıp o proteini vücuda alamazsan kas yıkımını ciddi şekilde hissediyosun.

Ben önceden bcaa'da kullanırdım ama şu an o kadar ağırlığın altına girmediğim için gerek duymadım

Şunu kullanıyorum şu anki ücreti 189 tl

Gayet kaliteli supplementler'den alıyorum, gönül ister ki 700 tl'lik weider premium alalım. Ancak bundan 3 sene önce 300 tl'ye aldığım kutuya 700 tl vermek insanı kötü hissettirir.

10568434876466.jpg
3-4 gün önce baktım 319 olmuştu yav. Sipariş vereyim 189 ise teşekkürler

Edit: 2000 gr imiş benim baktığım pardon. Yine de teşekkürler fiyatlar uçtu

Twitterda denk geldim yararli bi site.

Gelistirmek istediginiz kas'a dokununca o kas grubu icin yapabileceginiz tum egzersizleri gosteriyor.

Üst Alt