Ya Gargano Ya İnler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ya Gargano Ya İnler

Cevap: Ya Gargano Ya İnler

inler gelebilir ama tek şartı var bir sponsor bulursun çıkarıp 15 milyon euro verir sende üzerine 5 milyon euro verip 20 ye adamı alırsın ama klübe maliyeti 5 milyon euro olur şikeciler nasıl sowu tek kuruş ödemeden nontvsporun sahibine aldırdı böyle bir uygulama yapılabilir onun haricinde inler şehir efsanesinden öteye gidemez

İkisi de olmaz adamlar sezonu açıyor artık ve 11 futbolcuları bunlar bırakmazlar zaten maddi olarak sıkıntıları da yok.

Simdi bana söveceksiniz (kaynak yok diye) ama biz gecen senede Gökhanla ilgilenmistik. Bonservis cok yüksek olunca biz vazgectik, öte yandan Fener devreye girdi ve Gökhan veya Lass ikilisinden tam birini bitirirken meshur sike olayi cikti. Yani demek istedigim Gökhan Türkiyeye sicak bakiyor(du) ve gelme ihtimali var. Ama bonservis problemini cözemeyiz gibime geliyor.

İnler'i bıracaklarını sanmam, Gargano da banko oynuyor ama biraz daha uygun olur.

Gargano için hava toplarında iyi midir demiş bir arkadaş ilk sayfalarda, bildiğim kadarı ile boyu 1.70'den kısa :D Pire gibi ama seri, top çalması ve pasları 10 numara.

Bu arada X'i 8 milyona alamayan bunu alamaz net olarak bakkal hesabıdır. Her oyuncu için farklı bütçe belirlenir. Atıyorum Melo için 8'i fazla, İnler için 10'u az görebilir teknik ekip ve yönetim. 10>8 demek ki olmaz gibi bir mantık yok.

gargano çok iyi olur valla

Valla malesef bu dmc sıkıntısı bizi şampiyonluktan edecek gibi geliyo bana. Yazık olaacak sadece 1 bölgeye yeterli transfer yapılamadığı içn bütün takımın performansı etkilenecek. Çünkü o bölge takımın en önemli noktası. Malesef bu kadar iyi transferler yap ama sen selcuk melo ikilisini boz son 10 yıldaki en iyi orta sahamızdı bunlar ve alacağımız hiçbir adam melo katkısını veremicek. Yazık işte hep eksik olacaz bu sezon. Haqkkaten üzülüyorum bu konuda.

öyle birisi lazim zaten

orası öyle de çift yönlü oyuncuymuş gibi yorumlar vardı başka bi kaç sitede. şaşırdım.. ama aslında melo gibide ileriye çıkacak birisi daha iyi olur bence. melo çift forvette sorumluluk alıp çıkıyodu. alacağımız defansif orta saha melo gibi sorumluluk alabilirse o da ileriyeç ıkar melo kadar. sonuçta melo bize gelmeden önce defansif yönü çok ön plandaydı.

Bu saatten sonra pazarlık yapmadan, adamlar ne istiyorsa verip kısa bir sürede bu işi halletmeliyiz.

orası öyle de çift yönlü oyuncuymuş gibi yorumlar vardı başka bi kaç sitede. şaşırdım.. ama aslında melo gibide ileriye çıkacak birisi daha iyi olur bence. melo çift forvette sorumluluk alıp çıkıyodu. alacağımız defansif orta saha melo gibi sorumluluk alabilirse o da ileriyeç ıkar melo kadar. sonuçta melo bize gelmeden önce defansif yönü çok ön plandaydı.

İnler'in ofansif yönü Melo'yu 5'e katlar orasını inan hiç düşünmezsin bile.

Keşke İnler gelse de Gargano'yu bile satmayacaklarını belirttiler bir ay kadar önce,hala fikirlerini değiştirmedilerse o bile zor. Hucüm yönü iyi olan bir takım Napoli o yüzden böyle oyunculara ihtiyaçları var,ben harakiri yapacaklarını sanmıyorum,bize ikisi de gelmez.

İnler'in ofansif yönü Melo'yu 5'e katlar orasını inan hiç düşünmezsin bile.

benimde anlamadığım gargano-inler nasıl oluyor direk 2 side defansifse? italyayı pek takip etmiyorum da bilgim yoktu. ki defansif bi oyuncu için o kadar para vermezdi heralde napoli diyorumda yorumlar hep defansif olduğuyla ilgiliydi daha önce. kafam karıştı yani. bu adam defansifle merkez arasında mı oynuyor acaba fernandesin merkezle forvet arkası arasında oynaması gibi diyorum bazen:)

benimde anlamadığım gargano-inler nasıl oluyor direk 2 side defansifse? italyayı pek takip etmiyorum da bilgim yoktu. ki defansif bi oyuncu için o kadar para vermezdi heralde napoli diyorumda yorumlar hep defansif olduğuyla ilgiliydi daha önce. kafam karıştı yani. bu adam defansifle merkez arasında mı oynuyor acaba fernandesin merkezle forvet arkası arasında oynaması gibi diyorum bazen:)

İnler bizim Selçuk gibi.Ama defansif yönü daha baskın.Ayağı çok düzgün,oyun zekası yüksek bir adam.Bir de aşırı istikrarlı.Zaten geçen sene Juventus'la ciddi ciddi ismi geçiyordu ama sanırım Vidal'den sonra İnler'den vazgeçtiler.

Ben şahsi fikrimi söyleyeyim İnler Türkiye'ye gelmez.35'inde bile olsa gelmez.Buraya hiç iyi bir gözle baktığını düşünmüyorum,sonuçta adam artık Avrupa'da kanıtlamış kendisini.Ama işte %1 bile bir ihtimal varsa eğer her türlü yol denenip getirilmeli.

Bence İnler'i ikna edebiliriz ancak takımı oldukça uçuk bir bonservis ücreti talep edebilir.

Transferi kapattık bile diyebilirler belli olmuyor yöneticilerin ne yaptığı..

Sırf çingene pazarlığı abi..

Hiç boşuna Melo'ya laf etmesinler..

Hep biraz daha indirim biraz daha indirim..

Lig başlayacak hala kiralama formülünü düşünüyoruz felan oha be..

2.5 ayda transfer bitmez mi ya..

Bir adamı almak bu kadar zor mu?

Benim anlamadığım 2 futbolcu da melodan maliyetli olacak ne mantıkla böyle birşey yapmaya kalkışıyorlar ?

Ben herhangi bir hamlemiz olduğuna inanmıyorum.

Hala, yok Melo ve menajerlerinin davranışları nedeniyle transferi bitirmediğimizi sananlar, bok gibi paramız var ama tavırları iyi olsaydı melo biterdi yoksa para bizim için önemli değil sananlar var.

Kaliteliyi düşük maliyete almak istiyor bizimkiler. Melo olmazsa ondan daha maliyetlisi falan olmayacak, rüya görmeyelim.

Zaten kaynak da Fanatikmiş, güldüm.

Üst Alt