# Yiğit İncedemir - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit İncedemir

Cevap: # Yiğit İncedemir

Adanadan yakından tanıyorum..hüseyin çimşirin değişik versiyonu daha vasatı...büyük maçlarda öyle göründüğüne bakmayın.3 maç sonra anlarsınız..sarp bile yanında kalite durur..

Manisasporlu defansif orta saha oyuncusu Yiğit İncedemir'in menajeri Mehmet Öztürk, genç oyuncunun Galatasaray'a transfer olabileceğini söyledi. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Öztürk, "Bonservisi için 4 milyon euro telaffuz ediliyor. Fakat bunu daha makul ölçülere çekebilirsek Yiğit büyük kulüplerden birine gidebilir" dedi.

Fotomaç

bana göre mustafa sarptan 10 gömlek üstün oyuncu, tarzı cana - mehmet topal karışımı gibi. hem savaşçı , tekniği de fena değil, ben şutlarını görmüştüm toplara da gayet güzel vuruyor uzaktan. bence alınmalı ve sarpa yavaştan yol verilmeli diye düşünüyorum

simpsona attıgı ara pasını göreniniz oldumu?

Bizim ortasahada öyle pas atmak degil düşünen yok

Cana'nın tek ve son yerli alternatifidir. Manisaspor'da bir Yiğit daha var, Yiğit Gökoğlan. Oda Arda'nın tek ve son yerli alternatifidir. 2side alınmalı zannımca.

Madem BAM.'dan memnun değiliz..Ozaman yerli oyuncuda almamız lazım..Ama türkiye liginden değil Avrupadan gurbetçi bakabiliriz..

yeter ya, yiğit ile yekta alınsın, hiç olmazsa sarp ve barışın ismini artık yedeklerde bile görmeyiz; psikolojik olarak da iyi hissettirir adamı :D

o tarzda bir oyuncu değil Yiğit'i o pozisyon üzerinden tanımlayamayız.Sonra Cana gibi neden 5 kişiye çalım atmıyor diye eleştirirler.

Biliyorum o tarzda olmadıgını ama manisa gibi takımın dmc si bile ole ince paslar atarken bizim gibi takımın ortasahasının zeka geriligi olması gercekten komik

Yiğit İncedemir çok iyi olur. Cana ve Neill ikilisini çift stoper oynatacağımızı düşünürsek...Önlerinde Yiğit , sağ iç Yekta, sol iç Culio oynar....

Üst Alt