# Yiğit İncedemir - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit İncedemir

Cevap: # Yiğit İncedemir

:tiphat:.mehmet güven daha bu değil !altyapıda zizu derlerdi. paf takımın komutanıydı .mehmeti çok savundum burda olmasa bile diğer forumlarda .mehmet güven müthş bi yetenek daha fazlasını yapacak ama o zaman kızmayın kimseye çünkü istemeyen çoktu onu .katlancaz mecburen .iyşallah geri alırız.

inşallah. gönderilmesi yanlıştı.

Manisaspor lu konuşuyor. yiğit ince demir bam ın yanında xavi kalır canaya iyi alternatif olur. gökoğlan konusu biraz karışık ucuza alınırsa denemeye dener. oldukça süratli ama bence kontra atak futbolcusu gs de yapamaz. bide nizamettin vardı bizde süper oynuyodu çok severdim bi sakatlandı adama ondan sora noldu bilmiyorum. adamı emre belezoğluna benzetirdim sakatlığıda benzedi:D

Kalede Zapata Sag Bek Sabri Ortada Cana Neil Sol Bek Caglar bamin yerine Yekta Yigit Culio ucta Pino Baros Stancu

Mehmet Güven kalsa ne olurdu sanki yahu... Alt yapıdan çıkmış, maliyeti yok birşeyi yok. Rijkaard bir baksaydı bence hoşuna giderdi. BAM dan iyi olurdu kesin.

Mehmet Güven Gerets döneminde ilerisi icin gercekten ısık veriyodu. Sonraları yokus asagı gitti. Kendini ufaktan toparlıyor yine. Bileklerine asırı hakim bir oyuncu. Sahadaki calıskanlıgı haric tam bir Ingiliz tipi orta saha.

Üst Alt