Yönetimimizden Açıklama Geldi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimizden Açıklama Geldi

Cevap: Yönetimimizden Açıklama Geldi

yanlis hatirliyorsun ve bilmedigin olaydan oturude ve ya yanlis hatirladigin olaydan oturu yonetimi begenmiyormus gibi yaptin

Her olayda bir sakin olmak lazim.Ne kadarsakin ve sabirli olursan o kadartongaya dusmezsin.Klub cok guzel davrandi bu olaylarda.

Ben bu durusa tamamen HELAL OLSUN diyorum

diger arkadaslarda uyardi. yanlis anladigimi soyledim ve pardon dedim. i m so sorry yani.

383709_10150460712918591_766223590_8624741_839022864_n.jpg

:asd:

Klüp bu kadar sert açıklama yapıyorsa UEFA ile istişare halindedir bence.

Umarim öyledir, artik susma zamani degil. Sirf FB lehine calisan bir TFF Baskani var. Bjk, Trabzon veya biz olsaydik simdiye coktan kalemler kirilmisdi. FB kim bilir nasil aciklamlar ve baskilar uygulamisdi.

UEFA bu Amigo MAA'nin gercek yüzünü görmeli. Rezil oluyoruz resmen. Yahu böyle sey nerde görülmüs? Af? Küme düsme kaksin felan. Ahlak diye birsey kalmamis.

Besiktas klubu neden sessiz kaliyor demis bazi arkadaslar...

Besikas klubu sessiz KALMIYORKI!!!

Butun mesaisini ve cabasini harciyan baskanimizi gormuyormusunuz???

Evet evet, Sn.Demirorenin kume dusurulmesinin kaldirilmasinda en onde liderlik ettigini gormuyormusunuz?

UTANIYORUM SENDEN, GS NE ACIKLAMA YAPIYOR BIZ NE YAPIYORUZ!!

Uzuldum simdi bunu yazan kisiye :) Verilen linkten forumlarina gittim okudum biraz mesajlarini cogu biz niye aciklama yapmiyoruz demis neyseki akli basinda birisi varmis o da zaten cevabi yazmis bu sekilde :)

Cevap: Son Dakika | Yönetimimizden Açıklama Geldi

Hayir hayir. UEFA el atarsa ki el atacak cunku orda Fener'i CL'ye almamasina vurgu yapmis aciklamada ulke futbolunu tamamen men edecek. Yani acik acik demisler Fener ve maddi kaygi yuzunden Turk futbolunu o kadar yil men ettireceksiniz. Hatta o yuzden de uluslararasi kurum falan demis ( UEFA ) uygun hareket ettiginize dair yazili teminat verin.

UEFA sanirsam da kulupleri sadece Avrupa'dan men eder kume dusurme falan federasyonlarin yetkisinde. Yani UEFA tamamen men edecek Turkiye ve kulupleri bøyle sacma sapan birsey yaparlarsa. O yuzden de bizimkiler ortak hareket ettiginize dair yazili teminat verin diyorlar. Sonucta olan bize de olacak biz de gidemeyecegiz Avrupa'ya falan sampiyon falan olsak da bunlarin yuzunden.

Ben bu şekilde olma ihtimalinin fazla olduğunu dün yazmıştım.

Dayandırdığım nokta ise TFF'nin akıllara zarar uygulamaları,demeçleri ve temasları.Eğer bu kadar cesur davranabiliyorlarsa, zaten UEFA'nın cezasını göze almışlardır. Avrupa'ya gitmemenin ekonomik kaybı olur, fakat hemen her kulüpte olacağından dengeleyici bir kayıp olacaktır bu.Yani havuz sistemi bozulmadan,yayıncı kuruluş paralarıyla geçinip gidecekler. Artı sosyal ortam da bozulmayacak.Burada olan Galatasaray gibi planlamasını yapmış ve geçmiş kötü senelerden sonra atağa kalkmaya hazırlanan kulüplere olacaktır.Galatasaray bunu bildiğinden bağırıyor,keyfinden değil.Ama tabii nafile bir durum şu ortamda. Havuzdan çıkmayla tehdit de edebilir Galatasaray,ama yalnız. Bakın görün Trabzon'a da geçen senenin şampiyonluk kupası sus payı olarak verilecek ve susacaklar.

Bence TFF "kendi yağımızla kavrulalım" mantalitesinde. Bilirsiniz ki biz kendi içimizde çok kavgalı olup,dışarıya "Vatan-Millet-Sakarya" moduna gireriz.

Besiktas klubu neden sessiz kaliyor demis bazi arkadaslar...

Besikas klubu sessiz KALMIYORKI!!!

Butun mesaisini ve cabasini harciyan baskanimizi gormuyormusunuz???

Evet evet, Sn.Demirorenin kume dusurulmesinin kaldirilmasinda en onde liderlik ettigini gormuyormusunuz?

UTANIYORUM SENDEN, GS NE ACIKLAMA YAPIYOR BIZ NE YAPIYORUZ!!

Uzuldum simdi bunu yazan kisiye :) Verilen linkten forumlarina gittim okudum biraz mesajlarini cogu biz niye aciklama yapmiyoruz demis neyseki akli basinda birisi varmis o da zaten cevabi yazmis bu sekilde :)

BJK tarafını belli etti...

Azize'nin köpekleri....

+ puan da veriyorlar mı acaba fenere.

3 5 birşey de tabela da oynasınlar yazışık tff ye.

Kulüp açık bir şekilde şunu diyor; Lafla peynir gemisi yürümez!!! İt ürür kervan yürür. Yani UEFA şunu dedi UEFA bunu dediyle bu iş olmaz!!! UEFA Türk futboluna herhangi bir ceza uygulamayacağına dair yazılı bir belge sunarsa yaptıklarınıza karşı gelmeyiz, O düşümüş bu çıkmış bizi ilgilendirmiyor. Aksi halde Türk futbolunu 20 sene geriye götürecek her türlü hal, davranış, düşünce ve tasarrufun karşısındayız!!! Bizede bu yakışır. Yaptığımız ilk hatada sayfalarına takipçiyiz yazanların adını bir kez bile anmadık diyerekte iyi giydirmişiz. Yakışır imparatorların imparatoru Aysal reise ;)

Cevap: Galatasaray Kulübünden 58. Madde Açıklaması

Galatasaray, bütün bu süreçte, hiç bir tahrike kapılmadan, kimseyi hedef almadan kendisine, kültürüne yakışır bir duruş göstermeye özen göstermiştir. Galatasaray’ın bir hatasında, resmi internet sayfalarını ‘’sonuna kadar takipçisiyiz’’ diye açanlara, her türlü tahrike rağmen cevap vermemeyi yeğlemiştir.

işte bu yahu işte bu

trabzonda "bana sampiyonlugumu verin küme düşüp düşmeme umrumda değil" modundan çıkıp adam gibi açıklama yapsın

FB liler, GS Aziz Yıldırım ile aynı açıklamayı yaptı diyorlar. :)

Çok uyanıklar. 58. madde değiştikten sonra, akılları sıra, biz değişmesini istemedikki diyecekler.

Ben bu şekilde olma ihtimalinin fazla olduğunu dün yazmıştım.

Dayandırdığım nokta ise TFF'nin akıllara zarar uygulamaları,demeçleri ve temasları.Eğer bu kadar cesur davranabiliyorlarsa, zaten UEFA'nın cezasını göze almışlardır. Avrupa'ya gitmemenin ekonomik kaybı olur, fakat hemen her kulüpte olacağından dengeleyici bir kayıp olacaktır bu.Yani havuz sistemi bozulmadan,yayıncı kuruluş paralarıyla geçinip gidecekler. Artı sosyal ortam da bozulmayacak.Burada olan Galatasaray gibi planlamasını yapmış ve geçmiş kötü senelerden sonra atağa kalkmaya hazırlanan kulüplere olacaktır.Galatasaray bunu bildiğinden bağırıyor,keyfinden değil.Ama tabii bu düzende nafile bir durum şu ortamda. Havuzdan çıkmayla tehdit de edebilir Galatasaray ama yalnız. Bakın görün Trabzon'a da geçen senenin şampiyonluk kupası sus payı olarak verilecek ve susacaklar.

Bence TFF "kendi yağımızla kavrulalım" mantalitesinde. Bilirsiniz ki biz kendi içimizde çok kavgalı olup,dışarıya "Vatan-Millet-Sakarya" moduna gireriz.

Buyuk ihtimal ben de aynisini dusunuyorum. Yoksa bizim kulup o paragrafi yazip orda yazili teminatdan bahsetmezdi. Bizimkilerin korktugu da bu fakat bu aciklamadan sonra cok kolay hareket edemezler. UEFA baskisi falan onun disinda da simdi icerden bizimkiler de diyecek biz size demistik yazili teminatiniz yok siz yaptiniz vs. vs. diye. Bu aciklama ve o paragraf cok yerinde oldu.

Zaten surecte kume dusurmezlerse Vatan Millet Sakarya ve UEFA'ya laf atip ( bizim disimizda ki buyuk ihtimal medyadan o sekilde basliklar gelecektir Platini Lyon dusmanlar vs. vs. tarzinda ) ordan bagiracaktir diger taraftarlar. Sucu bir sekilde bøyle bastirmaya calisabilirler. Fakat iste bizim bu aciklamamiz cok iyi oldu. Biz de deriz bik bik konusuyordunuz ki muhtemelen UEFA da aciklama yapar biz uyarmistik diye biz uyarmistik UEFA dedi kendi hataniz diye.

Yani bu aciklamaya sert tepki verse de TFF cok yerinde oldu simdi daha da køseye sIkIstIlar bence. Cunku tutunacaklari bir dali da bu aciklama aldi ellerinden. Bu aciklama ekstra UEFA baskisi ve tum ulke futbolunun men tehlikesi bence dedigim gibi iyice køseye sIkIstIlar.

Buyuk ihtimal ben de aynisini dusunuyorum. Yoksa bizim kulup o paragrafi yazip orda yazili teminatdan bahsetmezdi. Bizimkilerin korktugu da bu fakat bu aciklamadan sonra cok kolay hareket edemezler. UEFA baskisi falan onun disinda da simdi icerden bizimkiler de diyecek biz size demistik yazili teminatiniz yok siz yaptiniz vs. vs. diye. Bu aciklama ve o paragraf cok yerinde oldu.

Zaten surecte kume dusurmezlerse Vatan Millet Sakarya ve UEFA'ya laf atip ( bizim disimizda ki buyuk ihtimal medyadan o sekilde basliklar gelecektir Platini Lyon dusmanlar vs. vs. tarzinda ) ordan bagiracaktir diger taraftarlar. Sucu bir sekilde bøyle bastirmaya calisabilirler. Fakat iste bizim bu aciklamamiz cok iyi oldu. Biz de deriz bik bik konusuyordunuz ki muhtemelen UEFA da aciklama yapar biz uyarmistik diye biz uyarmistik UEFA dedi kendi hataniz diye.

Yani bu aciklamaya sert tepki verse de TFF cok yerinde oldu simdi daha da køseye sIkIstIlar bence. Cunku tutunacaklari bir dali da bu aciklama aldi ellerinden. Bu aciklama ekstra UEFA baskisi ve tum ulke futbolunun men tehlikesi bence dedigim gibi iyice køseye sIkIstIlar.

Bir de yapılan doğru da olsa, ortam bozulmuşsa o doğru değer görmüyor ortam tarafından. Sonra biz diyoruz ki "ne kadar yüzsüzler".

Mesela bir adaya düştün diyelim. O adada bir kabile (TFF) var,yamyamlardan (Kulüpler Birliği) oluşan. Bunlara anlatıyorsun "insan yemek doğru değil". Evet doğru değil, fakat o ortamda onu anlatamazsın. Bir gemi (UEFA) bekliyorsun gelsin beni kurtarsın diye.

Böyle bir ortamda çırpınıyoruz maalesef. Ama geminin bacasındaki dumanı biri üflettirdi,biz de var gücümüzle taş atıp,ateş yakıyoruz görmeleri için. Umarım o ateş adayı yakmaz,ne de olsa doğayı severiz.

keske uefa bızım tavrımızı gorup bız harıc butun takımları men ederde gorurler ozaman günlerini,öyle lafta kupamızı ıade ettık dıye uefa bızı avrupaya aldı fılan dıyemezler susarlar heralde.İnsallah boyle olur..

Üst Alt