Arslan Formayla Sahadayız!!! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arslan Formayla Sahadayız!!!

Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!

Sorgulayın abi yöneticiliğimi. Forum da şikayet bölümü var. Gidin şikayet edin oraya. Bu adam gerizekalı dedi diyin. Tutan yokki hiç birinizi. Ben rütbe arkasına saklanarak da demiyorum o dediklerimi. Rütbem giderse de gitsin bu yüzden. Problem de etmem :)

Hayır.. O bakımdan söylemedim.. Bir forum yöneticisini bile sorgulayamayan, koskoca Galatasaray başkanını nasıl sorgulasın? Şeklinde olmalıydı o mantık..

"Almanya'nin baskenti Berlin'dir" dedigimde, "Hollanda'nin baskenti Paris'dir. Maneviyat, Maneviyat, Maneviyat" cevabi geliyor. Yoksa sakinim ben aslinda.

Ozan isteyen istedigini diyebilir. bu özgür bir düşüncedir. saygı duymak gerekir Halit abimin düşüncesi öyle ve saygı duymak zorundayız.

Adnanlar gider ama bizdeki Galatasaray ruhlugu gitmez.

Bos demagoji yapiyorsun. GALATASARAY SPOR KULÜBÜNÜN SECILMIS YÖNETICILERINE KÜFÜR EDILEMEZ. Lafi saga sola cekmenin geregi yok. Galatasaray degerlerini bilmeyen insanlar kalkip burda maneviyat edebiyati parcalamasin.

Kimseyle GALATASARAYLILIĞINI tartışacak değilim.

Bu günde PARÇALININ anlamını anlamayanlara diyecek lafım yok.

Takım yenildigi transfer etmedigi zaman öyle bir edersin ki Yönetici falan filan hikaye bunlar geçiniz.

Ben senin belki de hayatin boyunca yazdigin yazilarin toplami uzunlugunda elestiri yazilari yazdim yönetimle ilgili. Hem de transfer sezonunun son haftasinda degil, Haldun Üstünel tüm görevlerinin basindayken. "Telafisi olmayan zararlar gördük, Haldun Üstünel'e sahip cikilmali" diye. Kimse bana burda Galatasaray Yönetimine küfretmeyi Galatasaray degerlerine sahip cikmakmis gibi göstermesin. Ömründe Galatasaray Lisesi'nin kapisindan girmemis, Pilav Günü'ne katilmamis kisiler kalkip Galatasaray'in secilmis kisilerine küfrediyor, sonra da bana Galatasaray'lilik dersi vermeye kalkiyor.

Ozan isteyen istedigini diyebilir. bu özgür bir düşüncedir. saygı duymak gerekir Halit abimin düşüncesi öyle ve saygı duymak zorundayız.

Adnanlar gider ama bizdeki Galatasaray ruhlugu gitmez.

Küfretme özgürlügü yoktur. Kimsenin elestirel fikirlerine karsi cikmiyorum. Okuma yazma bilen herkes benim yukardaki yazilarimdan parcaliyla cikmanin daha yerinde olacagini düsündügümü okur zaten. Yalniz burdan yönetime küfretmenin hakli oldugu sonucu katiyen cikartilamaz. Ayrica böyle ortaligi velveleye vermenin de geregi yok.

Ben senin belki de hayatin boyunca yazdigin yazilarin toplami uzunlugunda elestiri yazilari yazdim yönetimle ilgili. Hem de transfer sezonunun son haftasinda degil, Haldun Üstünel tüm görevlerinin basindayken. "Telafisi olmayan zararlar gördük, Haldun Üstünel'e sahip cikilmali" diye. Kimse bana burda Galatasaray Yönetimine küfretmeyi Galatasaray degerlerine sahip cikmakmis gibi göstermesin. Ömründe Galatasaray Lisesi'nin kapisindan girmemis, Pilav Günü'ne katilmamis kisiler kalkip Galatasaray'in secilmis kisilerine küfrediyor, sonra da bana Galatasaray'lilik dersi vermeye kalkiyor.

Galatasaray Lisesi'nin kapısından girip, pilav yiyince birşey mi olunuyor ? Biz mi bilmyoruz ? Kutsal su, pilav verip gerçek Galatasaraylı mı olunuyor ? Bilmediğim için soruyorum.

Mesela anlaşıldı.

Galatasaray Külübü bir bütündür Liseye girmişiz yada girmemişiz önemi yok. Galatasaraylıkta Lisede yer almak onu almak bunu almakta degildir. Galatasaraylık Mutluluk Hüzün Sevinçtir.

Tutan her taraftar istedigini diyebilir buna kimse karışamaz

Küfretme özgürlügü yoktur. Kimsenin elestirel fikirlerine karsi cikmiyorum. Okuma yazma bilen herkes benim yukardaki yazilarimdan parcaliyla cikmanin daha yerinde olacagini düsündügümü okur zaten. Yalniz burdan yönetime küfretmenin hakli oldugu sonucu katiyen cikartilamaz. Ayrica böyle ortaligi velveleye vermenin de geregi yok.

Küfretme özgürlügü yaşama özgürlügünden daha fazladır. cümlelerini yazarken böyle durumlara karşı çıkan insanlara cahil diyorsun.

Gereksiz büyütülmüş bu muhabbet. Evet parçalı forma daha uygun olurdu bu gün için, ortada bir hata var ama lastik gibi uzatılmış konu da.

ben senin belki de hayatin boyunca yazdigin yazilarin toplami uzunlugunda elestiri yazilari yazdim yönetimle ilgili. Hem de transfer sezonunun son haftasinda degil, haldun Üstünel tüm görevlerinin basindayken. "telafisi olmayan zararlar gördük, haldun Üstünel'e sahip cikilmali" diye. Kimse bana burda galatasaray yönetimine küfretmeyi galatasaray degerlerine sahip cikmakmis gibi göstermesin. Ömründe galatasaray lisesi'nin kapisindan girmemis, pilav günü'ne katilmamis kisiler kalkip galatasaray'in secilmis kisilerine küfrediyor, sonra da bana galatasaray'lilik dersi vermeye kalkiyor.

GALATASARAY liselilerin değildir.

Lisede pilav yemen seni benden daha GALŞATASARAYLI yapmaz.

Pilav yemek yerine METİN OKTAYI ve PARÇALININ bugündekİ Önemini anlamalisin.

Ha dİğer taraftan siz liselilerin 100 kati daha fazla GALATASARAY sevgisiyle yanan İnsanlardan bİrİyİm.

Pilavla liseyle GALATASARAYLI olunmaz bunu hala anlayamamiŞsin...

Kufretme ozgurlugune sahip değilsin.. Yanlış bilgi biliyorsun.. İnsanlar, hukuki sınırlar el verdiğince özgürdür..

Üst Alt