Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler"

Kusura bakmazsan düzeltmek istiyorum.

Belhanda yerine Sneijder

Selçuk yerine Melo
O laf gelimi işte anla yav senin kadar yoran adam görmedim.

Şunuda belirteyim Sneijder gelirse Selçuk'un mevkisine Belhanda kaydırılabilir, ciddi derecede verim alırız Belhandadan çünkü sahada top dağıtma işi onun omuzlarında olmamış olacak.

--------------Sneijder-----------

-------Badu------------Belhanda (Bir de Fernando var oh mis, orta sahada alternatifler artar.)

Orta sahası iş yapar.

Teknik direktör değiştirerek zaman kazanmaya çalışan yonetimlerin ardından ilk kez yönetim değiştirerek zaman kazanmaya çalışan bir t.d. göreceğiz sanırım. Sportif başarısızliga mali bir çöküntü ve ffp cezası eklemeden ayrilmayacak gibi gorunuyor.

Bir Sneijdersporlu olarak transferine sıcak bakmıyorum, artık çok geç malesef. Melo için de durum aynı.

Sneijder gelirse belhandayı göndermez feghouliyi gönderir. Hocanın tempolu oyuncu sevdiğini biliyoruz. Gerçi sneijder de tempolu değil ama tek paslarına bakar iş. Açıkçası belhandayla beraber oynarlarsa nasıl olur diye düşünüyorum.
Şu son yazdığını gonderilme surecinde o kadar dillendirdik ki cok rahat oynariz. Zaten 60tan sonra oyuna kurtarici diye omer girecegine bu sneijder girer belhanda vs girer.
Ha vu adamları getirince gidip boş zamanlarinda altpidaki veletlerle ozel ilgilenme gorevide verip sene sonu yada seneye emekli olunca yardimci olarak almak gerekir.

O laf gelimi işte anla yav senin kadar yoran adam görmedim.

Şunuda belirteyim Sneijder gelirse Selçuk'un mevkisine Belhanda kaydırılabilir, ciddi derecede verim alırız Belhandadan çünkü sahada top dağıtma işi onun omuzlarında olmamış olacak.

--------------Sneijder-----------

-------Badu------------Belhanda (Bir de Fernando var oh mis, orta sahada alternatifler artar.)

Orta sahası iş yapar.

Ndiaye ve Belhanda otobana dönüştürür defansı. Hoşuma gitmedi pek bu ikili.

Gomis konusunu aydınlatması iyi oldu bazı mallar gomisin haybiye gönderildiğini sanıyordu.

"2 forvet alınacağını bildiğimiz için onay verdik"

Apo istifa
Cengiz istifa

Ndiaye ve Belhanda otobana dönüştürür defansı. Hoşuma gitmedi pek bu ikili.
4-2-3-1 badu değil de fernando daha uygun olabilr, yav zaten kombinasyonlardan birini yazdık yormaya tam gaz devam ediyorsun. Yine de açayım varyasyonlardan birini:

--------------------------Transfer-------------

--------------------------Sneijder------------

---------------Fernando------------Belhanda-----

-------------Badu--------------------Donk---------

Linnes ---------Serdar--------------Ozan------------Mariano

-----------------------Muslera---------------------

Sadece Sneijder + santrafor transferiyle şu takım iç sahada yer rakipleri.

Son düzenleme:
Beyler Sneijder ve Melo'yu uzun vade için kimse istemiyor. Takımı kendine getirecek bir şoklama için istiyor. Bu sezon ne yapıp edip şampiyon olmak zorundayız. Forvet ve bu ikisi gelirse yarışı bırakmaz istediğimizi alırız. Bu sene ölüm kalım mücadelesidir şampiyonluk mücadelesi ve bunu kazanmak zorundayız. Uzun vade için değil, 6 aylık bir süreç için istiyoruz.

Üst Alt