Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler"

Bu Gomis kupada bizi satmadimi
Sneijdere de çok güldüm soran arkadaş fenerli galiba

Galatasaray Düşmanlarının .........

MC - AA : Hocam Gomis'i satacağız yerine iki forvet alacağız uygun mudur
FT : Satın uygundur

Gerçekten böyle bir konuşma olacağına ihtimal veren var mı? Geriye harcanabilecek kalan para 1 milyon euroydu sadece ve o parayla iki oyuncu mu alacaktık, Modeste işinin muallak olduğu bilinirken bu isme kesin gözüyle mi baktılar ya da diğer düşünülen adam kimdi de alınamadı?

Bahsedilen 2 oyuncu kimlerdi keşke onları da açıklasaymış hoca.

Valla benim açıklamalardan tek heyecanlandığım kısım Melo ve Snejder olayı onun dışında hoca hala hala akıllanmamış. Açıklamalar malesef rezalet durumda takımın kondisyon durumunu açıklamamış, bu kadar sakatlığın sorunu açıklamamış, her maç değişen oyuncu ve sistemi açıklamamış. Kondisyoneri korumuş bazı durumları cezalara bağlamış, forvet transferinide yönetimin kucağına atmış.

Evet hakikaten Sneijder'i ne kadar sevsek de bitik ama Melo pek de bitik durmuyor, Palmeiras - Boca macini izlemistim gerci cok iyi oynamamisti ama kesinlikle Fernando'dan falan daha diri

Forvet olayını direk yönetime atmış. Fena konuşmamış bence. Ama biri de çıkıp bu tel tel dökülen Selçuk, Ömer, Eren yerine genç yetenekli çocuklar niye oynamıyor diye sormuyor mu?

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Terim: "Kondisyonerimiz Yasin’e yükleniyorlar. Scott Piri’nin yanına Avrupa eğitimine ben gönderdim. Bu çocuklar işinin uzmanıdır. Siz merak etmeyin."

Peki takim niye 50 den sonra dokuluyor soran olmadi mi?
Uzun bir aradan sonra haftada 3 maç oynuyoruz 114 km de iyi rakam

Ama ben yinede tam randımanlı çalışmadığını düşünüyorum takımın ikinci yarı herşey netlesir Selçuk gibi Fernando gibi adamları ne kadar çalıştırırsan çalıştır olmaz

Belese yahut dusuk bedele kiralik bir suru topcu vardi

Hocanın sence bu şartlarda Gomis'i satın ama diğer koşullarda satmayın deme ihtimali var mı?

Burada ancak şu olmuş olabilir, Feg ya da bir başkası da satılacaktı ve eldeki miktar daha fazla olacaktı, maaş yükü de azalacağı için 2 oyuncu almak hemen hemen aynı bütçe durumuna getirecekti bizi.

O da şu şartlarda mümkün olurdu, masada anlaşacağımız kesin iki isim olurdu, satılacaklar da belli olurdu, hocanın bu açıklaması gerçekçi bir durumu simgelemiyor.

Melo ve sneijder in , kabul ettikleri takdirde kulubun geleceginde mutlaka yerleri olmasi lazim ... birini digerinden ayirmiyorum , muslera da bu kervanda yer alabilir ileride

hepsi farkli karakterler . sneijder zeka ve soguk kanlilik , melo hirs ve inatcilik ,ruh , muslera ise istikrar , yonetme becerisi

Uzun bir aradan sonra haftada 3 maç oynuyoruz 114 km de iyi rakam

Ama ben yinede tam randımanlı çalışmadığını düşünüyorum takımın ikinci yarı herşey netlesir Selçuk gibi Fernando gibi adamları ne kadar çalıştırırsan çalıştır olmaz

Rize 2. golü kaçıncı dakikada attı? 15 dk falan devam etti maç sanırım, tek pozisyon Ömer'in şutu, oyunu rakip sahaya yıkabilecek enerjimiz dahi yoktu.

Hocanın sence bu şartlarda Gomis'i satın ama diğer koşullarda satmayın deme ihtimali var mı?

Burada ancak şu olmuş olabilir, Feg ya da bir başkası da satılacaktı ve eldeki miktar daha fazla olacaktı, maaş yükü de azalacağı için 2 oyuncu almak hemen hemen aynı bütçe durumuna getirecekti bizi.

O da şu şartlarda mümkün olurdu, masada anlaşacağımız kesin iki isim olurdu, satılacaklar da belli olurdu, hocanın bu açıklaması gerçekçi bir durumu simgelemiyor.

Benim anladigim kadariyla hoca ve yonetim bazi transferleri konusmuslar gidecek - gelecek olarak ve anlasmislar, yonetim gidecekleri gondermis ama gelecekleri almamis

Hocaya gelmeyeceklerse gitmesinler deme firsati dogmamis yani

MC - AA : Hocam Gomis'i satacağız yerine iki forvet alacağız uygun mudur
FT : Satın uygundur

Gerçekten böyle bir konuşma olacağına ihtimal veren var mı? Geriye harcanabilecek kalan para 1 milyon euroydu sadece ve o parayla iki oyuncu mu alacaktık, Modeste işinin muallak olduğu bilinirken bu isme kesin gözüyle mi baktılar ya da diğer düşünülen adam kimdi de alınamadı?

Bahsedilen 2 oyuncu kimlerdi keşke onları da açıklasaymış hoca.
Tam böyle değil olay ama iki tarafta istedi ayrılığı bizde baktık şartlara böylesi Galatasaray menfaatlerine uyuyordu dedi
Yerine 2 oyuncu bence başka olay

İkiside paşa paşa gelir hocam istesin yeter ki. Zaten istiyorda yönetimde kendi hatalarını düzeltmek için böyle bir şeyi yapabilirler. Zaten melo sürekli bir şeyler beğeniyor gelmek istiyor belli. Ama şu rakip takıma yönelik paylaşımları kesmesi lazım bu alçak federasyon eski tweetlerine falan ceza verir.

Tam böyle değil olay ama iki tarafta istedi ayrılığı bizde baktık şartlara böylesi Galatasaray menfaatlerine uyuyordu dedi
Yerine 2 oyuncu bence başka olay

O ifade % 100 doğru, şartlar bunu gerektirdi, yolları ayırdık. Gomis gitmese başkasını satmak zorunda kalacaktık zaten.

"Gomis giderse iki oyuncu gelecek dediler, ben de onay verdim."

Eğer bu ifade kullanıldı ise taraftarı kandırmasınlar.

Rize 2. golü kaçıncı dakikada attı? 15 dk falan devam etti maç sanırım, tek pozisyon Ömer'in şutu, oyunu rakip sahaya yıkabilecek enerjimiz dahi yoktu.
Dostum bu sadece fizik olarak olacak iş değil Galatasaray in 2 0 bile yakalaması bana anormal geldi 4 kanat özellikli 2 tane kesicilik özelliği olmayan orta saha ile bunu yapmamız mümkün değil di üstüne iki tane acemi stoper onun üstüne Ömer onyekuru değişikliği maçı o hale soktu

Benim anladigim kadariyla hoca ve yonetim bazi transferleri konusmuslar gidecek - gelecek olarak ve anlasmislar, yonetim gidecekleri gondermis ama gelecekleri almamis

Hocaya gelmeyeceklerse gitmesinler deme firsati dogmamis yani

Evet öyledir zaten ama mevzuda açık olan bazı noktalar var. Gomis gittiğinde transferin bitmesine bir kaç gün vardı yani her şey planlanmış olması gerekirdi. Eğer sonraya iş bırakıldıysa zaten ki bence öyle oldu, hata burada yapılmıştır. Burada da hocanın "2 oyuncu alacağız demeseler onay vermezdim". tarzı bir ifade kullanması doğru değil.

Üst Alt