Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler"

Terim'e söz hakkı pek kalmadı bence o mevzuda.

Terim - Gomis arasında sorun olduğu da belliydi zaten istediği tipte bir santrafor da değildi adam gitmek istedi gitti.

Açıkçası benim en çok merak ettiğim nokta bu bahsedilen 2 transfer için kaç aday vardı, ve bu adamlar 1 milyon euro maliyetle nasıl alınacaktı? Çünkü bu adamlar bir şeylere güvenmese 2 oyuncudan bahsetmez ki "Modeste olmuyor 2 oyuncu gelecek." ifadesi kullanıldı.

Bakın bu süreçte yaşananlar Galatasaray'ın yaklaşık 15 m eurosuna malolmuş olabilir, o gün gerçekten iyi 2 santrafro gelmiş olsaydı yarın gruptan çıkma maçına çıkıyor olacaktık belki de.
Maicon'un satışı bunlardan önce mi iptal olmuştu? Onunla da alakalı olabilir. Ya da dediğin gibi feghouli satılacaktı. Zaten durumun böyle olacağını bilseydi emre akbabayı aldırmazdı forvetsiz takıma.

Birde bu işin forma numarası kavgası var. Belhanda dan 10'u alırsan belhanda küser. Sneijdere 10 numara vermezsen sneijder küser. Kısacası bu ikisinden melo mümkün gibi ama bir çözüm düşünmüşlerdir elbet..

Terimci Sneijder dusmanlari ve "Sneijder Terim'in 4.tercihiydi Unal baskanim 15 dakikada kendi basina aldi" diyen Aysalcilari mort eden bir aciklama.

sino yine 14 ü alir ilk geldiginde gibi
Sneijder-belhanda ikilisini bir arada düşünmüştük yolladılar adamı. Sneijder belhandayla birlikte oynamaya başlarsa net şampiyon yapar. Belhanda takımdaki yeteneksizlerden usanıyordu. Sneijderle birlikte çağ atlar. Ama şuan ki fizik durumunu bilmiyorum takip etmediğimden bilen varsa söyleyebilir. Yine de hoca istemişse kendisinden haberdardır diye düşünüyorum. Twitter da görüyorum belhandayı sevenler sneijderden nefret ediyor. Neden böyle bu arkadaşlar gerçekten ilginç. Ben ikisini de çok seviyorum.

Hatalı bir davranış sergileyen varsa oda başta belhandadır. Adam gitmeden formasına konamaz. Ama buzlar eridi tabii..

Sneijder-belhanda ikilisini bir arada düşünmüştük yolladılar adamı. Sneijder belhandayla birlikte oynamaya başlarsa net şampiyon yapar. Belhanda takımdaki yeteneksizlerden usanıyordu. Sneijderle birlikte çağ atlar. Ama şuan ki fizik durumunu bilmiyorum takip etmediğimden bilen varsa söyleyebilir. Yine de hoca istemişse kendisinden haberdardır diye düşünüyorum. Twitter da görüyorum belhandayı sevenler sneijderden nefret ediyor. Neden böyle bu arkadaşlar gerçekten ilginç. Ben ikisini de çok seviyorum.

Hatalı bir davranış sergileyen varsa oda başta belhandadır. Adam gitmeden formasına konamaz. Ama buzlar eridi tabii..
Sneijderin gelmesi ile Belhanda 8e de gecer . Böyle de daha variasyonlu olabiliriz.

Melo/Fernando/Donk Ndiaye/Belhanda
Belhanda/Sneijder/Emre

Sneijder ve melo illahi ilk 11 de oynamalari gerekmiyor. Hele Sneijder kilitlenmis deplasman maclarini bir sut ve ya serbest vurus ile acar birseyler yapar. Liderlik yapar Melo ile.
Musleraya laf yok bu konu'da ama Kaleci. Liderligi bir yere kadar yapiyor iste. Kalesinden ciktigi an sak diye sari yiyor

Bu arada terimın yonetıme laf atmasıda komik kendisi bana güvenın transfer icin dedi onun sorumlulugunu aldıysan aldırsaydın

Sneijderin gelmesi ile Belhanda 8e de gecer . Böyle de daha variasyonlu olabiliriz.

Melo/Fernando/Donk Ndiaye/Belhanda
Belhanda/Sneijder/Emre

Sneijder ve melo illahi ilk 11 de oynamalari gerekmiyor. Hele Sneijder kilitlenmis deplasman maclarini bir sut ve ya serbest vurus ile acar birseyler yapar. Liderlik yapar Melo ile.
Musleraya laf yok bu konu'da ama Kaleci. Liderligi bir yere kadar yapiyor iste. Kalesinden ciktigi an sak diye sari yiyor

En iyi ortasaha rotasyonu bizde oluyor doğru kullandığı taktirde. Katılıyorum belhanda 8 de oynayabilir. Melo baya baya ilk 11 çıkabilir bence. Bu durumda eski günlerdeki gibi liderliğini yapar.

Burası çok önemli bu sezon en çok sıkıntısını çektiğimiz husus şut çeken oyuncu olmaması. Gerçekten çok istiyorum gelmesini umarım alırlar. Bu adamların futbolu bizde bırakmasını ve ileride teknik ekipte yer almasını çok istiyorum. Eminim bir çok taraftarda aynı şeyi düşünüyordur.

En iyi ortasaha rotasyonu bizde oluyor doğru kullandığı taktirde. Katılıyorum belhanda 8 de oynayabilir. Melo baya baya ilk 11 çıkabilir bence. Bu durumda eski günlerdeki gibi liderliğini yapar.

Burası çok önemli bu sezon en çok sıkıntısını çektiğimiz husus şut çeken oyuncu olmaması. Gerçekten çok istiyorum gelmesini umarım alırlar. Bu adamların futbolu bizde bırakmasını ve ileride teknik ekipte yer almasını çok istiyorum. Eminim bir çok taraftarda aynı şeyi düşünüyordur.
bana kalsa
0.5 +1 yil opsiyonlu ile gelmeli ikili. Ondan sonra kariyerini bitirip kulübe baglanmalilar. Sneijderin Baglantilari cok + Melo da teknik ekibe baglanmali

Gelsinler de numara işi kolay, Sniejder de Melo'ya da numara bulunur. Sanırım numaralar yılbaşında yenileniyor yada öyle biliyorum.

Üst Alt