Galatasaray tribününde üzücü olay - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray tribününde üzücü olay

Cevap: Galatasaray tribününde üzücü olay

Ben inanmıyorum Beşiktaş'lı olduğuna.

A.Gücü'nün korner pozisyonunda şişeler atıldı,adım gibi eminim atanın Fener'li olduğundan.Galatasaray'lı kimliğiyle oraya gelen Fener'lilerin hedefi,derbiyi seyircisiz oynamak,saha kapatma cezası alınması.

Düşen kişide büyük ihtimalli Fener'li sarhoş.Beşiktaş diye bağırdığına bakmayın

Yahu bu nasıl bir mantık bu nasıl bir yorum düşen kişi Fenerli ymiş ,Beşiktaş lıymış.

Yani düşen kişi Galatasaraylı değilse sorun yok öylemi?

He düşen kişi Fenerli yse veyahutta Beşiktaşlıyısa düşmeyi haketmiştir, tartaklanmayı haketmiştir öylemi?

Düşen kişi insan be insan nasıl yorumlar bunlar böyle..

Beşiktaş lı, Fenerli ya da Galatasaraylı ne farkeder burada önemli olan bir insanın sportif bir faaliyette oradan düşmesi ve üzüntü verci bir durumun olması.

Siz kalkmışsınız hangi takımlıydı diye tarşıyorsunuz??

Anlamıyorm düşen kişi Beşiktaş lı yada Fenerbahçe li ise bu durum sizi üzmeyecek mi bundan mı bu konuyu tartışıyorsunuz?

Ben inanmıyorum Beşiktaş'lı olduğuna.

A.Gücü'nün korner pozisyonunda şişeler atıldı,adım gibi eminim atanın Fener'li olduğundan.Galatasaray'lı kimliğiyle oraya gelen Fener'lilerin hedefi,derbiyi seyircisiz oynamak,saha kapatma cezası alınması.

Düşen kişide büyük ihtimalli Fener'li sarhoş.Beşiktaş diye bağırdığına bakmayın

ibb maçında da diyarbakırsporlu taraftarları fenrbahçe tahrik etmişdir belki de diyarbkr hükmen yenilsin küme düşsün fenrbahçe 2 puan daha alsın diye. İyi yinede bunu yazmamışsınız :) Bu kadr komplolar üretmenize gerek yok:rolleyes:

Bugun gazeteler resimlerini gordum atma gibi bir furum yok adam kendini aşağıya bırakmış..

Ne olursa olsun ( adam küfür de etse, hareket de yapsa) bu olay yaşanmamalıydı. Sonuçta adam da can taşıyor. Çok yazık.

Ya allahım herkese akıl fikir vermiş.Sen git kadıköye cimbom diye bağır bakayım tribunde ne yaparlarsana.Onu yapacak kadar gerizekalı ve akıl yoksunuysan başına gelen herşeyi kabul etmiş durumda olursun.Ayrıca atma durumu falan yok televizyondan net olarak gördüm lig tv de.arkadan biri kovalıyordu oda kaçıyordu.Madem erkeksin kaçma

Düşen taraftar Galatasaray'lı çıktı

104113_1_100316095401.jpg

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Galatasaray ile Ankaragücü arasında oynanan karşılaşmada çıkan bir olay sırasında kapalı üst tribünden düşerek hastaneye kaldırılan Kamil Özen'in yoğun bakımdan çıktı.

Tribünden düştükten sonra kafatasında iki çatlak, sol kolunda kırık ve gözünde ise morarma meydana gelen Özen, ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı. Yoğun Bakım'dan çıkartılan ve Beyin Cerrahi Servisi'nde tedavisine devam edilen talihsiz taraftar polislere verdiği ifadede olayla ilgili bir şey hatırlamadığını söyledi.

MONTUNUN KURBANI OLDU

Kamil Özen'in ağabeyi Hamza Özen ise "Kardeşim Galatasaray fanatiğidir. Ankaragücü maçında üzerinde Beşiktaş takımının renklerinin bulunduğu siyah-beyaz bir mont vardı. Olay öncesi birisi 'Beşiktaş' diye bağırmış. Çıkan tartışmada yanlışlıkla kardeşimi tribünden atmış olabilirler" yorumu yaptı.

DÜŞEN TARAFTAR G.SARAYLI ÇIKTI!.. | Maraton.com.tr

13572_4469_15032010_13.jpg

13572_4469_15032010_12.jpg

13572_4469_15032010_11.jpg

13572_4469_15032010_10.jpg

13572_4469_15032010_9.jpg

13572_4469_15032010_8.jpg

13572_4469_15032010_7.jpg

13572_4469_15032010_6.jpg

13572_4469_15032010_5.jpg

13572_4469_15032010_4.jpg

13572_4469_15032010_3.jpg

13572_4469_15032010_2.jpg

13572_4469_15032010_1.jpg

Cevap: Düşen taraftar Galatasaray'lı çıktı!..

Başka bir takımın taraftarı olsa dahi bir insan o kadar yüksekten eğer atılmışsa bizim ayıbımızdır.

Geçmiş olsun kendisine kim olursa olsun ammaa..

Ne işin var senin de siyah beyaz montla kapalının ortasında madem o kadar fanatiksin akıl da mı edemezsin demezler mi adama.

Bu adamin ne isi vardi asma cati'nin üstünde. Simdi gereksiz yere para cezasi alacagiz.

Geçmiş olsun kendisine kim olursa olsun ammaa..

Ne işin var senin de siyah beyaz montla kapalının ortasında madem o kadar fanatiksin akıl da mı edemezsin demezler mi adama.

Tribünde başka renk giyersen atarlar haklılar mı demek oluyor?

İnsan hayatı sözkonusu... bu kadar ucuz mu?

Bu harekete hiçbir şey bahane olamaz, şartsız "ama"sız, koşulsuz kınanmalıdır

Ya allahım herkese akıl fikir vermiş.Sen git kadıköye cimbom diye bağır bakayım tribunde ne yaparlarsana.Onu yapacak kadar gerizekalı ve akıl yoksunuysan başına gelen herşeyi kabul etmiş durumda olursun.Ayrıca atma durumu falan yok televizyondan net olarak gördüm lig tv de.arkadan biri kovalıyordu oda kaçıyordu.Madem erkeksin kaçma

Kötüden örnek olmaz

Ne kadar da bayılıyosunuz muhalefet olmak uğruna anlamamazlıktan gelmeye .

İlk cümlemde zaten kim olursa olsun geçmiş olsun demezdim mantığımda başka bir durum yatsaydı .

Fakat insan akıllı olucak Samiyen'in ortasına siyah-beyaz gelmiycek. Bu kadar basit. Yok ben hala futboldan soğudum diyosanız sizi de başka renklerle başka takımların stadına alalım bakalım ısınıyo musunuz ..

çok kötü Galatasaraylılar var.. geçmiş olsun diyemicek kadar.sporla fanatizmi ayırmak lazım...

Üst Alt