Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı] - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]

Aurellio transferini beklemiyorum..Çok yönlü bir defans alırız..Nonda gider forvet alırız..

Buraya yazıyorum forvet şart ! Baros sakatlanabilir.Sakatlanmasa bile 3-4 maçta bir cezalı oluyor.Geçen sene sıkıntısını çok çekti.Yerli forvetlerden adayım Mustafa Pektemek.Bu çocuğa dikkat !

bence forvet alınacaksa,bonservis bedelsiz olabilir bu oyuncu.Nondanın bonservisi eline verilir ancak öyle gider.

Buraya yazıyorum forvet şart ! Baros sakatlanabilir.Sakatlanmasa bile 3-4 maçta bir cezalı oluyor.Geçen sene sıkıntısını çok çekti.Yerli forvetlerden adayım Mustafa Pektemek.Bu çocuğa dikkat !

Hacı cavcav onu kolay kolay bırakmaz Atatürk'ü cok seviyor o adam! hemde Troisi kacırmısken

Arda'yı sola çekersek çok kötü olur.Ortada oynarken yaptığı asistleri gördük.Bu sene ortada oynasın tslde asist kralı olmassa kalıbımı basarım.Kesinlikle çizgiye çekilmemeli !
Arda ortada kalırsa Elano sağa, Keita sola kayar. Kewell her türlü rotasyona. Arda ile Elano aynı anda ortada oynarsa bu yükü Topal veya Aurelio tek başına bu yükü çekemez. Ayrıca Aurelio ile çok önceden ön anlaşma yapılmış dava sonucunuda bekliyorlar. Ufuk ve Sezer'de bitti bitecek. Transfer bitince ikinci aşamaya geçiyoruz. Kadrodan gidecek futbolcular belirlenecek. Kalli'nin ansızın yaptığı Orhan Ak, Cihan, Necati operasyonu gibi.

Hacı cavcav onu kolay kolay bırakmaz Atatürk'ü cok seviyor o adam! hemde Troisi kacırmısken

Dogru diyorsun Cav Cav onu kolay kolay birakmaz paranin kokusunu alirsa belki ama bizimde bir yerli oyuncu icin para harcicamizi sanetmiyorum

gayet yetenekli oyuncu gecen sene cok ii bi sezon gecirdi

Burak hala ısrar ediyorsunuz ARda artık ortada oynuyor sol taraf Kewell'ın busene.Bunun en basit örneği yaser varken bile ARda'nın sol kanatda oynamamasıdır.Ayrıca Arda'nın çok iyi defansının olduğunu biliyoruz aynı şekilde Elano'nunda.
Bende Arda'nın orta da oynamasını istiyorum. Sürekli söylediğim bir laf var sol kanatta kalırsa değeri 20, ortada Iniesta rolünde oynarsa değeri 40 milyon euro diye. Neyin ısrarını ediyorum anlamadım. 1000 küsür mesajım var hepsini oku Arda'nın nerede oynamasını istemişim :)

bende gençlerin geçen sene neredeyse tüm maçlarını staddan izledim, gerçekten rijkaadın elinde çok iyi olabilecek bir adam, ama cavcav troisiyide kaçırmışken ve geçen sene küme düşmekten son anda kurtulduğundan sanmıyorum bu transferin olabileceğini...

Brunoyu alalım bruno mezenga o olmasa bile bu tarz bi adam istiyorum forvete gelecek vaadeden ama 23 24 degil 19-20 yasında tutmasa bişey kaybetmeyiz ama tutarsa hem sportif acıdan işimize yarar hemde kasamız dolar

Saskinlikla izliyorum valla..

Bence bu yil transfeler icin Galatasaray butcesini degil..Bir kac yoneticinin bagisini kullaniyoruz..Cem Uzan devrilmeseydi..Bu gunleri gordukten sonra Robben i alir hediye ederdi valla..:D

3 topcu daha alsak maliyet hesabina gore o yonetici kimse artik bagis yaptigi miktar 15-20 milyon euro falan nakit civari olmali..Ben bu transferlerin sponsorlardan gelen gelirle falan yapildigina inanmiyorum..Eger Localardan gelen geliri harciyorlarsa transfer falan da istemiyorum daha..

Sirketleri birlestirsinler biran once..

Evet defans ihtiyacımız olduğu zaten görünen bir durum,sanırım forvette Nonda'nın yerine transfer yapar yönetim

Forvete ünlü bi forvet beklemeyin ama defansa sağlam bi adam gelir.

bence lucas neil kesin gelicek forvette ise bizim yönetim pizarro olayını iyice unutturdu o gelebilir diye düşünüyorum ama şuda bir gerçek transfer olmasada sorun olmaz.Dikkat ettiyseniz Rijkard ilk olarak çok kısa bir sürede ofansif sorunumuzu minumuma indirdi ve eminimki yine çok kısa bir sürede defansif kurgumuzdaki sorunlarıda minumuma indirecektir.

Üst Alt