Herkes İlk Aşkını Anlatsın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Suan ciktigim benim ilk askim. Millet hep sorar bana kac senedir nasil dayanabildin bir kiza? :asd:

offff ulaan offfff

[video=youtube;94Y7CP1C928]https://www.youtube.com/watch?v=94Y7CP1C928[/video]

133.JPG

:asd: :asd:

Sen arkadaşının yazlığına git. orda arkadaşının arkadaşına aşık ol... ama kız kimseye yüz vermiyor. bende yemedi konuşmak. sora geri döndüm. fakat unutamadım 2sene boyunca.
k%C3%BC%C3%A7%C3%BCk+emrah.jpg

neyseciğime kız için istemediğim bir bölümü yazmam gerkse bile istanbula peşine düştüm. telefonla konuşmalar falan filan 1sene sonunda yine aynı yazlıkta buluştuk ve çıkma teklifi ettim. kız buna hazır değilim üniversiteye hazırlanıyorum dedi. sonra1sene bekledim sınava girdi oda istanbula geldi. sora istanbulda 1sene takıldık ama adı hiç bir zaman sevgili olmadı sene sonunda gene konuştum. seni kaybetmek istemiyorum ama ben hazır değilim dedi. sorada arkamı döndüm gittim. bidahada görmedim. arada sevgililerim oldu falan filan ama hem aklımda hiç unutamadım. face tede var fakat haberinide alıyorum kız 22 yaşına geldi hala kimseyle çıkmadı lan ne hazırlıkmış dimi lanet gelsin:D

Sen misin lan o sapık :mad: Kız arkadaşımdan uzak dur, oyarım. Ayrıca hazırlığı bitti kanka :ask:

Bu TR kızları kadar leş kız milleti görmedim ben. Yüzde 90'ının boyu 1.60 ve kıçı kocaman ama sorsan hepsi kıloopatra anasını satiyim. Ben bu kadar çirkin olup da kendini çirkinlik katsayısıyla ters orantılı olarak güzel ve asil sanan başka kız türü görmedim.

Bu lafla işi özetlemişsin tabi hepsi için geçerli değil ama :) Hele birde ben güzel değilim(bekliyorki arkadaşları yoo güzelsin desinler) diyen tipler var onlar daha beter...

Birinci siniftaki Busra'ydi..........

Acilamamistim bi turlu kiza paso bakiyordum oda bakiyodu arada konusuyorduk ama oyle iste..

Icimde hala bi yaradir keske sorsaydim acaba ne cevap verirdi diye:D

Gerci o yastaki tipime ben kiz olsam hayir derdim ama olsun yinede merak ediyodum :D:D..

Anlatılmaz yaşanır. :ask:

Neredesin sen. :(

[video=youtube;2pUl76LdJTs]https://www.youtube.com/watch?v=2pUl76LdJTs[/video]

Üst Alt