Komşunun Köpeğinin Yarattığı Sorun - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komşunun Köpeğinin Yarattığı Sorun

Verdiğin örnekler uyumsuz birbiriyle.
Uyumlu olsun diye vermedim. İnsanların işine gelmediğinde sorumluluktan nasıl tüymeye çalıştığını söyledim.

Dün gündüz biraz dolaşırken bizim buranın en büyük parklarından birine girdim, 5-6 tane 14-18 yaş arası hırbo ailelerin içinde her türlü küfürlü şekilde muhabbet ediyor, benim bile midem kalktı.

Daha sonra tekrar o yönden geçerken baktım zabıta var. Yan tarafında oturan bir hanım şikayet etmiş çocuklarıyla oturamamış. Zabıtaya ya abi biz bir şey yapmadık. Zabıtaya dedim hanım haklı demin buradan geçtim rezil bir haldeler de idi diye.

Sen şimdi buna da alakasız diyebilirsin ama insanlar böyle, yapmaya etmeye gelince güzel sorumluluğa gelince suçlu başkası.

Valla anlastik, oynadik 2 saat ama hayvan surekli herseye havlayip hirliyor. Benim eski komsumun da kopegi vadi, ama komsularini taciz etmiyordu kopek. Bu baska bir olay. Normal degil.
Bizim eski muhitte Alman kurdu vardı her yanımdan geçerken korkardım. 1 kere beni duvara sıkıştırdı direk popomu döndüm. Hayvanın o nefes alıp verişi beni öldürüyordu. Bu yine küçükmüş renkdaş. Köpekle göz teması kurmayacaksin bakmayacaksin. Ozaman birsey yapmoyorlar

Dün sokakta bi köpek buldum attım arabaya eve götürdüm kaybolmuştur diye. Sonra evde “lan belki sahipli gezinmeye çıktı, niye getiriyorsun muhabbeti döndü” ben de kaybolduğunu veya terk ettiklerini düşündüğümü söyledim. Gezdirme tasması takıp bulduğum yere götürdüm belki sahibi arıyordur diye. Bi gittim herkes köpeği arıyor üzerine bir de sahibini haşladım ne tasması var, ne yanında biri diye. Sahibini bulmayı hiç istemiyordum aslında

IMG_0122.JPG

Bizim eski muhitte Alman kurdu vardı her yanımdan geçerken korkardım. 1 kere beni duvara sıkıştırdı direk popomu döndüm. Hayvanın o nefes alıp verişi beni öldürüyordu. Bu yine küçükmüş renkdaş. Köpekle göz teması kurmayacaksin bakmayacaksin. Ozaman birsey yapmoyorlar
Ben korkmam kopeklerden renktas ama bu gormeden ucan kusa, dusen yapraga, boceklerin cikardigi sese, kapiya gelen postaciya, yan taraftan giden arabaya kadar havliyor. Yani biz evin icinde hapis hayati yasiyor gibiyiz. Aman bisey yapmayalim, aman ses olmasin filan.

Dün sokakta bi köpek buldum attım arabaya eve götürdüm kaybolmuştur diye. Sonra evde “lan belki sahipli gezinmeye çıktı, niye getiriyorsun muhabbeti döndü” ben de kaybolduğunu veya terk ettiklerini düşündüğümü söyledim. Gezdirme tasması takıp bulduğum yere götürdüm belki sahibi arıyordur diye. Bi gittim herkes köpeği arıyor üzerine bir de sahibini haşladım ne tasması var, ne yanında biri diye. Sahibini bulmayı hiç istemiyordum aslında

Ekli dosyayı görüntüle 158892
Tilki lan bu

Ekli dosyayı görüntüle 158892
köpekle dün benimde başım ağrıdı. ciddi sorun teskil ediyorlar özellikle apartmanlarda beslenmemesi gerekiyor

@Danyal Artemis

Onu demiyorum. Arada çit olmadan yanına gitmişsin ya oynamaya. O zaman yaptı mı?
Ilk baslarda çitin bitanesi kirik di. Oradan kafasini sokup havlayip hirliyordu bana. Ulan bisey de yapmiyoruz, niye bize hirlayip havliyorsun filan derken dedim biz bu çiti degistirilim. Degistirirken aradan pirtti girdi iceri havladi bir iki, sonra ben futbol topunu onune attim, oyle oynamaya basladik. 2 saat çitler degisirken oynadik. En son suratimi yaliyordu. Kendi mintikasina gecince eski moduna dondu namussuz.

Üst Alt