Komşunun Köpeğinin Yarattığı Sorun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komşunun Köpeğinin Yarattığı Sorun

Ilk baslarda çitin bitanesi kirik di. Oradan kafasini sokup havlayip hirliyordu bana. Ulan bisey de yapmiyoruz, niye bize hirlayip havliyorsun filan derken dedim biz bu çiti degistirilim. Degistirirken aradan pirtti girdi iceri havladi bir iki, sonra ben futbol topunu onune attim, oyle oynamaya basladik. 2 saat çitler degisirken oynadik. En son suratimi yaliyordu. Kendi mintikasina gecince eski moduna dondu namussuz.
Onun tarafına girip oynamayı denesene sahibiyle beraber

Avrupa’da isen sorun olmaz diye düşünüyorum. 2-3 farklı günde sabahın köründe havladığına dair video çekersin, ilgili mercilere başvuru yaparsın onlar çözer bence. Mutlaka bir yaptırımı vardır köpeğin sahibine.

Zehirle vs diyenleri sakın ciddiye alma.

Zor bir durum, başına geldiği zaman insan afallıyor böyle şeylerde. Sert tepki veremezsin, bir yere kadar alttan alabilirsin, zor gerçekten. Ama her şeyden evvel o köpeği zehirle diyenle direkt ilişiğini keserek işe başlayabilirsin.

Avrupa’da isen sorun olmaz diye düşünüyorum. 2-3 farklı günde sabahın köründe havladığına dair video çekersin, ilgili mercilere başvuru yaparsın onlar çözer bence. Mutlaka bir yaptırımı vardır köpeğin sahibine.

Zehirle vs diyenleri sakın ciddiye alma.
Evet renktas. Belediyeye deliller ile sikayet edersem hal olur. Zaten diger tarafta ki komsu da rahatsiz. Onlarda turk. Gidip konustuk, kadin baya strese girmis. Ufak cocuklari var. Tam olarak yaz gelmedi daha, bi gelsin burada herkes bahcesine ciktigi zaman buyuk problem olacak.

Yok yok, zehirleme isinin sakasi bile olmaz. Sonucta bu hayvanin dogasi bu, onun bir sucu yok. Kopek alip bakmayip millete sorun cikartan sahipleri. Onu zehirlerim, kopegi yine zehirlemem.

Ekli dosyayı görüntüle 158895

Bu fotoyu ben cektim oynarken. Bu arada bunun cinsi ney, bilen var mi?

Renktaş ciddi bir şekilde öneride bulunucam. Köpeklere ters psikoloji etki ediyor.

O sana havlayınca sen de ona havlamayı dener misin? Ama köpek gibi yüksek tonda. Bunu bir süre tekrarla baskın olanın sen olduğunu göster eminim ki problemin çözülecek.

Benim eski köpeğim çok hareketliydi biraz sevmeye başladıktan sonra ısırmaya başlıyordu. Bağırsam da, ceza versem de çözüm olmamıştı.

En son o beni ısırınca bende onu ısırmaya başlamıştım. İki üç kere yaptım bunu sonra bırakmıştı o huyunu.

Alfa olanın sen oldugunu göster.

IMG_0123.JPG

Bu da o köpek 10 yıl önce

Renktaş ciddi bir şekilde öneride bulunucam. Köpeklere ters psikoloji etki ediyor.

O sana havlayınca sen de ona havlamayı dener misin? Ama köpek gibi yüksek tonda. Bunu bir süre tekrarla baskın olanın sen olduğunu göster eminim ki problemin çözülecek.

Benim eski köpeğim çok hareketliydi biraz sevmeye başladıktan sonra ısırmaya başlıyordu. Bağırsam da, ceza versem de çözüm olmamıştı.

En son o beni ısırınca bende onu ısırmaya başlamıştım. İki üç kere yaptım bunu sonra bırakmıştı o huyunu.

Ekli dosyayı görüntüle 158896

Sağdaki kim?

Ekli dosyayı görüntüle 158896

Cok sekermis kerata. Valla ters tepki olayini bilmiyorum ki, nasil olur. Kendi kopegim olsa yaparim da, simdi baskasinin kopegine karsi sikintili bir durum.

Bu problemin tek cozumu sunlar:
1. Sahibi kopegi egitecek
2. Bahceye sadece gozetim altindayken salacak
3. Bahceye salmayip, evin icinde barindiracak. Genel yuruyuse filan goturecek kopek enerjisini atsin diye.
4. Elinden cikartacak.

Cok sekermis kerata. Valla ters tepki olayini bilmiyorum ki, nasil olur. Kendi kopegim olsa yaparim da, simdi baskasinin kopegine karsi sikintili bir durum.

Bu problemin tek cozumu sunlar:
1. Sahibi kopegi egitecek
2. Bahceye sadece gozetim altindayken salacak
3. Bahceye salmayip, evin icinde barindiracak. Genel yuruyuse filan goturecek kopek enerjisini atsin diye.
4. Elinden cikartacak.

Bildigim tek sey, bu sekilde devam edemez. Ben bu evi kopegin birisi bana havlasin diye almadim. Yarin birgun esim hamile kaldiginda, bebek oldugunda da buyuk problem. Bebegi uyuttun diyelim, kopek basi bos bir sekilde havladi, uyandirdi. Olmaz.

Üst Alt