Reyes Bitti İddiası ! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Bitti İddiası !

Cevap: Reyes Bitti İddiası !

Şu adamın 20 tane maçını izlediysem (farklı takımlarda oynarken) 3-4'un de ara ara iyi oynamıştır, ötekilerinde vasattır, bazı maçlarda da resmen yoktur sahada. Bu işin piri Elano'dur. G.saray gelmeden öncede yazmıştım, Elano 2003'ten beri referanslı bir oyuncu olarak piyasaya sürüldü ama bu adamda ne var bir turlu anlayamıyorum diye, Shaktar'da dikkatle 3-4 maçını izledim keza M.City'de de doğru dusurt bir şeyini görememiştim, hata çok guzel kayboluyordu sahada, G.saray'da da farklı olmadı.

Reyes, Elano kadar hayalet adam olmasa da Aydın Yılmaz vari bir adam. Benfica'ya kiralandığında 5m euro opsiyonla kiralandı, bize karşı oynadı (Skibbeli sezon deplasmanda yendiğimiz maç) A.Madrid'te de izliyoruz, yahu çift forvet + reyes oynamaya değecek bir adam değil, her iddiasına varım.

Şu adamın 20 tane maçını izlediysem (farklı takımlarda oynarken) 3-4'un de ara ara iyi oynamıştır, ötekilerinde vasattır, bazı maçlarda da resmen yoktur sahada. Bu işin piri Elano'dur. G.saray gelmeden öncede yazmıştım, Elano 2003'ten beri referanslı bir oyuncu olarak piyasaya sürüldü ama bu adamda ne var bir turlu anlayamıyorum diye, Shaktar'da dikkatle 3-4 maçını izledim keza M.City'de de doğru dusurt bir şeyini görememiştim, hata çok guzel kayboluyordu sahada, G.saray'da da farklı olmadı.

Reyes, Elano kadar hayalet adam olmasa da Aydın Yılmaz vari bir adam. Benfica'ya kiralandığında 5m euro opsiyonla kiralandı, bize karşı oynadı (Skibbeli sezon deplasmanda yendiğimiz maç) A.Madrid'te de izliyoruz, yahu çift forvet + reyes oynamaya değecek bir adam değil, her iddiasına varım.

Fark yaratan oyunculari alamazsın zaten.Bu adam bu kadar kötüde arsenal ve real madride oynadi.Şu an ki durumu iyi olmayabilir ama form tutarsa yararlı olur.

Sen iyi transfer dediğini biliyorum.Neyin ne olduğu belli olmaz.Reyes patlamada yapabilir.

Iyi transfer demedim, cunku hic izlememistim adamı bize gelmeden. Ama o kupadaki Antep macina kadar muthis top oynadı. Sonrasında hem Culio hem Stancu gerilediler.

Reyes keske gelip Hagi etkisi yapsa, bizimde istegimiz bu zaten.

Fark yaratan oyunculari alamazsın zaten.Bu adam bu kadar kötüde arsenal ve real madride oynadi.Şu an ki durumu iyi olmayabilir ama form tutarsa yararlı olur.
Nasıl alamazsın? Elmanderi bedavaya aldık farkın babasını yarattı.Eboue,ujfalusi bunlarda çok ucuza alınıp fark yaratan adamlar.

Reyesin gelmeden önce ne olacağı belli.Reyesden daha ucuz ama 2-3 kat daha fazla katkı verecek tonla adam var.

Çift forvet devam edersek çok gol attırır. Çok tuzlu olmamakla birlikte geliceğini düşünüyorum

Buna 4 milyon, ucuz. Ona 2 milyon, ucuz. Digerine 3 milyon, ucuz derken rakamların nerelere geldiginin hesabını tutan var mı acaba? Sırf ucuz diye oyuncu mu transfer edilir? Reyes son 3 sezonda 109 maca cıkıp 17 asist, 11 gol atmıs. Skora 3. dereceden ne kadar katkı yapar bilmem. Ama adam izledigin kadarı ile cok pasif bir oyuncu. Bu adamı sırf bonservisi makul diye isteyenlere diyecek laf bulamıyorum.

bazen bazı transferlere çok ön yargılı davranıyoruz beyler sonucta reyes geliyor takıma reyesin acın gecen sene atl madridde neler yaptıgına bakın ondan önceki sene uefayı aldıkları sene neler yapmıştı bizim takıma resmen tek basına elemişti bizi reyes iyi adamdır fark yaratır bizede böyle adam lazım zaten bu sene oynamadıgına bakmyaın bilerek oynamıyor resmen aguero forlan hepsi gidince takımdan soğudu hocayla araları acık fatih hoca ondan her türlü verim alır reyes istesin burda özverili oynasın bu ligin en iyi oyuncusu olur acık ara q7 falan hikaye yani

Kanatlarimizda Riera,Aydin ve Kazim gibi isimler var ve biz burda Reyes'i tartışıyoruz.

Kanatlarimizda Riera,Aydin ve Kazim gibi isimler var ve biz burda Reyes'i tartışıyoruz.

4 silindirli araba kullanıyoruz diyosun. Simdi 6 silindire gecicez. Ertesi sene 8 silindire. Sonra 10 ve 12. Buradaki kast parasını basıp direk 4 silindirden 10 silindire gecelim. Maksat zaman kaybetmeyelim. 12 silindirlisini zaten alma imkanımız yok tonla paramız olsa bile. Malum benzin fiyatları :)

Üst Alt