Rijkaard gitsin mi, kalsın mı? - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

Cevap: Rijkaard gönderildiği taktirde kim gelmeli ?

terim'i istemiyorum.

lucescu'da ikna edilemez.

geriye kalanlardan tugay dışındakileri takımın başında görmek istemiyorum.

tugay'a da daha zaman var diye düşünüyorum.

yine de yoklukta oyum tugay'a gitti..

ama sonuna kadar Rijkaard'a desteğim devam edicektir..

Tekrar istifa ettirilmek için mi gelsin Gerets,o zaman onu istemeyenler şimdi isteyecek mi?

en sevdiğim adamdır Eric Gerets ,

kulübün kapısından bile geçmez umarım , hakketmiyoruz o insanları.

gerets olsa bende isterim geretsi ama yok şıklarda

gerets olmuyosa ersun yanal gelmeli

Futbolcularına insancıl yaklaşmayan, onları sadece dediklerini harfiyen yerine getirmekle sorumlu köleler olarak gören ve en ufak hatalarında kırbacı basacak bir hoca gelsin.

Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa Kalsın

Gitmeli. Hocayı hep savundum. Ama gelinen 8 hafta boyunca gördüğüm kaldığı sürece birşeylerin düzelmeyeceği yönünde. Ya futbolcular üzerinde etkisi yok ya da bizim beklentilerimizle hocanın beklentileri farklı. 8 haftada bir iyi futbol, bir gelecek yönelik ümit ışığı olmaz mı? Kadromuz zayıf diyelim ama bu ligin açık ara en zayıf ve en yavaş takımı Sivas'ta bizi yendi. Ondan da daha zayıf olamayız herhalde. Gönderilmesi gereken futbolcular gönderilmedi, yapılması gereken takviyeler yapılmadı. Bunlar zaten tüm yaz boyunca forumlarda tartışılan konular. Yeni gelecek hoca da elinde sihirli değnek ile gelmeyecek. Fakat en azından takım biraz daha yardımlaşmalı oynarsa, geniş alanda oynamazsa, fizik gücü biraz artarsa benim için yeterlidir. Rijkaard ile geçen 8 haftada bu konularda düzelme olmadığını gördüm. İlgilendiğini de sanmıyorum. O yüzden bir an önce tazminatı neyse verilmeli ve yeni teknik direktörle yola devam edilmeli.

Ne alakasi var kotu futbolun TD'ye baglamayi Rijkaard bilmiyorsa Neeskens de mi bilmiyor futbolu, bizim ana sorun yonetimdir transferlerin gec yapilmasi ve gerekli yerlere dogru duzgun transfer yapilamamasi, yani transfer politikasi fiyasko... Misimovice tabiki sabir edemiyorsunuz cunku sabirsizsiniz nasil Elano'ya Lincoln sabredebildiyseniz Misimovice de sabir etmeniz lazim.. Ote yandan Insuanin takima gec gelmesi, Cananin formsuzlugu, Kewellin, Barosun, Ardanin, savunmadaki oyuncularin sakatligi, kendilerine bakmadiklari, saglap ekibi bunlari bir kendi icinizde hesap edin.. Biz dön iyi oynamaya calistik ama hakem sagolsun maca yine 1-0 yenik basladik gecen haftadaki gibi niye hic kimse buna tepki gostermiyor... Ben bu forumda Rijkaard istifa etmeli diyenlerin Galatasarayliginda suphe duymaya basladim, hepinize yaziklar olsun medya'y kulak vererek olaylari takip ediyorsunuz..Once Keita'yi gonderdiler simdi Rijkaardi zorlara gondermeye calisiyorlar......Kimse bana anlatmasin Mustafa Sarpin oynama nedeni o pozisyonda baska oynayacak adam yok ! Baris, Musa, Cumhur su an o kapasitede degil,, zaten Rijkaard Cumhuru oynatmak istemesi hic bir macta oynatmazdi gecen senenin sonlarina dogru oynatti biraz.. Emre Colak da oyle oynamadigi zamanlar neden oynatmassin Rijkaard diyenler oldu, oynadigi zamanlar fizik gucu yetersiz denildi bu genc oyuncular cup diye takima oturacak mi sandiniz bunlar Barcelona, Manchester, Ajax alt yapilarinda yetismiyor bizim alt yapimiz daha yeni yeni yapilanmaya basladi!

Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa Kalsın

Rijkaard'a çok büyük saygı duyuyorum fakat hem Rijkaard'ın hemde Galatasaray'ımızın iyiliği için üzülerek te olsa Rijkaard gitmeli diyorum.

Kalsın ama istemediği adamlar hemen kadro dışı bırakılsın.

Gitmesin gidecekse de yabancı bir hoca gelsin.

Hagi mantıklı duruyor ama her zaman dediğim gibi Medya 2 hafta sonra onun da ayağını kaydırır ve hepimiz Hagi'yi kötü hatırlarız daha doğrusu yeni nesil Hagi'yi bile kovalayarak gönderir.

Rijkaard gitmeden once bu takimda bir suru futbolcunu gonderilmesi lazim ve yonetim acilen cift yonlu bir orta saha oyuncusu almasi lazim yemin ediyorum Keita tek basina takimdi ! Atletico maclarini bir hatirlayin

Allah o günleri bize göstermesin, Kadıköy 'de 6 yemekten beter bir durum olur. Ama olursa da İmparator 'dan başkası yalan olur.

Ben sadece Galatasaray taraftarıyım,aklı bir yerlere takılı kalmış eski kafalardan değilim.Sonuç itibari ile reijkaard giderse yerine tekrar eksi teknik direkörlerimizden biri gelecek ,ha terim olmuş ha başkası ama şu bir gerçekki reijkaard ile devam edilemeyeceği belli çünki mayası tutmadı,mantalitesi uymadı.ama bizim yüzümüzden ama kendisinden ancak şuan hiçbir futbolcunu reijkaardı sevmemesi,saygı duymaması sizin deyiminiz ile benim terim lobiciliğimden kaynaklanmıyor arkadaşım.Takımın çivisini ne terim nede lobisi çıkardı artık öz eleştiri yapalım..

Mayası tutmayan hoca değil futbolcular. Bu kadar düz adamla başarı gelmez.

Futbolcular başta olmak üzere camiadaki nerdeyse herkes kendisini teknik direktörü bugün yarın gidici bilerek ondan daha üstte gördüğü sürece bu iş düzelmez, düzelemez.

İbretlik yorum.

Cevap: Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

rijkaard da gitsin, adnan polat da gitsin, SERVET de defolup gitsin takımdan. sırf hocayı kovdurmak için dün maçı sattı resmen. takımın teknik direktöre değil İMPARATORA ihtiyacı var. (Fatih Terim'e laf atarak cevap yazacaklar için şimdiden yazıyorum: fenerlilere karşı kendinizi üstün gördüğünüz 4 yıl üstüste şampiyonluğu, UEFA kupasını kimin zamanında kazandınız?)

Üst Alt