Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Suat Kaya: "Arda'nın her hareketi Türkiye'deki gibi manşet yapılmıyor. Bu yüzden doğduğu takımı eleştirip manşet olmak O'na cazip geliyor."

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

350 maça çık Galatasaray ile,Türkiye'nin en iyi ön liberosu ol ondan sonra burada atıp tut, hadsizliğin lüzumu yok.

Yahu arkadaslar benim kastettiğim Suat Kaya'nın Arda'ya soz hakkı olup olmamasıdır.... Adam tokatsporda antrenör işine baksın ona ne Arda'nın manşet çabasından ...ben bunu söylüyorum ... Suat kayayı belki 35 yaşındakiler kadar tanımam ama az cok bilirim

Yahu arkadaslar benim kastettiğim Suat Kaya'nın Arda'ya soz hakkı olup olmamasıdır.... Adam tokatsporda antrenör işine baksın ona ne Arda'nın manşet çabasından ...ben bunu söylüyorum ... Suat kayayı belki 35 yaşındakiler kadar tanımam ama az cok bilirim

Suat'ın konuşma hakkı senden daha fazladır, bırak da konuşsun, seni arayıp soracak değil. Adam klübün efsanesi, herkes hakkında yorum yapar.

Galatasaray hakkında söz hakkına Suat Arda'dan kat be kat fazla sahiptir.O Arda'nın bahsettiği efsanelerden biri bizzat cevap vermiş Arda'ya.

Anlayabilidin mi sevgili renkdaşım?

Suat'a sormuşlardır o da cevap vermiştir.Bu adam gibi Ntvspor'a bağlanıp alakasız bi durumda laf sokmamıştır.

Hayır Suat Kaya'dan bahsediyoruz.Adamın söz söyleme hakkı hepimizden daha fazladır.

Kişisel fikrim Suat Kaya'yı tanımayanları banlasak Antu lafı 10 sene edilmez burada.

Suat reisi severiz,ama biraz ağır konuşmuş.Yinede Suat Kaya gibi efsane biri konuşuyorsa,katılmasakta bize saygı duymak düşer. :tiphat:

Aslinda bu ardayi kale almamak lazim

Amma Bulent Korkmazdanda bir hokkali cevap bekliyorum

Suat reisi severiz,ama biraz ağır konuşmuş.Yinede Suat Kaya gibi efsane biri konuşuyorsa,katılmasakta bize saygı duymak düşer. :tiphat:

Bence hafif konusmus.

Ardanin karistirdigi bir sey var

Hangi yonetimden veya bir kisim taraftardan kusmus ola bilir buna bir sey diyeme

Amma yaptigi haraketlerle o kustuyu insanlara hakk kazandiriyor

Mesala benim kadar hep Ardanin tarafini tutmus simdiye kadar Sirtina bir tek futbolcu ismi yazdirmamis amma Ardanin ismini yazdirmis birine HAKSIZLIK yapmiyormu?

Bence hafif konusmus.

Ardanin karistirdigi bir sey var

Hangi yonetimden veya bir kisim taraftardan kusmus ola bilir buna bir sey diyeme

Amma yaptigi haraketlerle o kustuyu insanlara hakk kazandiriyor

Mesala benim kadar hep Ardanin tarafini tutmus simdiye kadar Sirtina bir tek futbolcu ismi yazdirmamis amma Ardanin ismini yazdirmis birine HAKSIZLIK yapmiyormu?

Hata yapamaz mı? :)

Arda da dahil olmak üzere şanlı tarihimize yakışmayacak bütün adamları başka bir başlık altında toplayıp Galatasaray da oynamış futbolcular diye sınıflandıralım ki şanlı tarih başlığına yakışacak insanlara ayıp olmasın.

mesela neyisini bilirsin? arda dediyin Suat Kaya nin bir damla terini hakk etmiyor.Suat Kaya isine bakacak? öyle deyilmi? arda neden isine bakmiyor? isine bak dediyin adam Suat Kaya.Gs kecmisini bilmiyorsan öyren,kecmisini bilmiyen gelceye hic bakmasin.

birsde" Suat Kaya kim yahu" diyenlere:

351 maçta 44 gol atan Suat Kaya, Bülent Korkmaz ve Hakan Şükür'le birlikte Türkiye Süper Ligi'nde en çok şampiyonluk gören (8 kez) futbolcu olarak tarihe geçti. Galatasaray'la UEFA Kupası ve Süper Kupa şampiyonluğu da yaşadı.

Arda icin Suat Kaya'ya sallayan adam da gorduk ,bakalim daha neler cikacak

evet oyu artıyor. arda bizim tarafımızdan hak ettiği konuma gidiyor gitmeli.

Üst Alt