Tüketici Mağduriyet Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüketici Mağduriyet Başlığı

Aynı kitap için D&R ile idefix arasında tam 5.75 TL fark var. Diğer kitap için de 1.90 TL fark var. Toplamda 7.65 TL fark var kargo hariç. idefix daha pahalı gibi. @Osman SEDEN
idefixden inatla çalıştığı kargo şirketi dışında memnunum ben reis zaman zaman set halinde kampanyalar yapıyorlar neredeyse tek kitap fiyatına 3 4 kitap alabiliyorsun. tbi bunlarla sınırlı kalma ucuzun ucuzu mutlaka vardır.birde hangi kitapları arıyorsun

Samsungdan blueetoooh kulaklık aldım hepsiburadadan. Şimdi samsung servisine götürdüm almadılar hepsiburadaya yazı yazıyorum cevap falan yok. Garantili diye satılan bir ürünü garantiye gönderemiyorum.
Tüketici haklarına gitcem o sonunda.

idefixden inatla çalıştığı kargo şirketi dışında memnunum ben reis zaman zaman set halinde kampanyalar yapıyorlar neredeyse tek kitap fiyatına 3 4 kitap alabiliyorsun. tbi bunlarla sınırlı kalma ucuzun ucuzu mutlaka vardır.birde hangi kitapları arıyorsun

Adolf Hitler’in Kavgam’ını, bir de Dr.Jeykell & Mr.Hyde’ı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiçbir bilgi yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum, mail atıyorum yok arkadaş. Hani temin aşamasında falan diye mail atsalar bir nebze. Ama o da yok.

Banka kartıyla yaptım. Tek çekim 3D ile.

Kaç defa aradım reis, açmıyorlar. D&R'da ilk defa böyle bir şey yaşıyorum.

Müsait değilim maalesef. Çok canım sıkıldı harbiden ha.

Bilmiyorum ki ya. Kargoyla beraber 23,49 TL'lik bir ödeme yaptım. Öyle fazla bir şey de değil. Ama can sıkıyor yine.
Ben genelde ağızlarına sıçıyorum böyle durumlarda ve ertesi gün kargo yollanıyor, ama iletişim kurulamaması ilginç olmuş.

Adolf Hitler’in Kavgam’ını, bir de Dr.Jeykell & Mr.Hyde’ı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kavgam
tam metin 10tl dr da baktım 11gözküyor. ikiside aynı yayın evi. dr deki tam metin de değil.
diğer kitabı da çok ucuza o sitede bulursun ama dediğim gibi ucuzun ucuzu illa vardır internette içine neresi sinerse bakınmaya devam et

Sahaflarda bulamadığınız kitapları yeni almanızı tavsiye ederim, çok ucuza güzel kitaplar bulunuyor ya da kitap fuarlarını takip etmek lazım.

Sonraki ihtimal idefix ve d&r, online mağazada yüzde 25 daha ucuz oluyor piyasaya göre minimum.

Kaç defa aradım reis, açmıyorlar. D&R'da ilk defa böyle bir şey yaşıyorum.

Bu önemli bir ayrıntı. Bende yıllardır D&R mağazadan da özellikle online olarak alışveriş yaparım. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadım. Tedarik süreci en uzun süre 7 gün yaşamışımdır. Ancak Turkuvaz medya satışı sonrası kalite ve hizmette düşüş yaşanmış olabilir.

Şöyle bir örnek vereyim. Kendimi bildim bileli Hürriyet Gazetesi okurdum. Türkiye'nin haber yazımı açısından (içerik için iddiam yok) en iyi gazeteydi. Haberler başarılı bir şekilde yazılırdı. Hakikaten basının amiral gemisiydi. hurriyet.com.tr de aynı kalitedeydi. Ama Abdulkadir Selvi transferi sonrası gazeteyi almayı ve okumayı bıraktım. Şu satış sonrası kadro değişince değişim haber dilinde nasıl olacak diye bakmak için ara sıra giriyorum. Adamlar sohbet eder gibi haber yazıyorlar. Olayı görmüş ve heyecanla anlatan bir çocuk diliyle haberleri yazıyorlar. Bunlara sebep ve özet şu: kadroları ciddi anlamda değişti. Kaliteli muhabirler artık Hürriyet'te değil. Bu değişim mutlaka D&R'de de yaşanmıştır!

Bildiğiniz gibi sabah kitap siparişimi iptal etmiştim, biraz önce baktım "Sipariş Durumu: Faturası Kesildi" diyor? Yani kitaplar gelecek mi, yoksa param mı ödenecek? Bir halt anlamadım.

@Osman SEDEN @Yusuf Kara @Keramettin TANRIVERDİ
Online alis veris oldugu icin 14 günlük cayma hakkin var ve bu süre siparis ettigin ürünler sana teslim edildikten sonra basliyor.
Fatura kesilmis olmasinin bir önemi yok, merak etme ya parani alirsin ya da iptal talebini gönderdigin an kitaplar yola cikti ise kitaplar gelir.

Üst Alt