Fatih Terim'e Yönelik Yapılan Abartılı Eleştiriler! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'e Yönelik Yapılan Abartılı Eleştiriler!

Kilit nokta bu. Icinde bulundugumuz donem bir gecis donemi degildir iddiasinda cogu makul elestirmen.

İlk başta değildi fakat şu an net bir geçiş dönemi.Bu kadronun 3. bir senesi yok.Lig tarihinde 2 kez üst üste şampiyon olan takımlar içerisinde (Umuyorum olacağız Pazar günü) en kötü takım net olarak bu takımdır.Deplasmanda üst üste 2 maç alamadan şampiyon olacağız neredeyse.Bu sene oyun anlamında hiçbir maçtan keyif aldığımı hatırlamıyorum.Hoca da diyor Temmuz'da revizyon var diye zaten.Umarım as kadro önemli ölçüde değişir.

fb ve bjk de herkese kahraman muamelesi yapiyorlar da noluyor? Bizim camianin kulturu bu. Bu sekilde herkes kamcilaniyor. Daha iyisini yapmaya calisiyor. fbjk liler gibi onune gelene sakso mu çekelim yani afedersiniz? Galatasaray herkes elestirilebilir oldugu icin bu ulkenin acik ara en basarili takimi.

Birde bu mactan sonra kaybolma muhabbeti cok gereksiz bir sey. Maci kazanmisiz, daha olayin ustune ustune gidip ortami germek istemiyor insanlar. Bunun nesi yanlis?

Ayrica bu konunun sampiyonluk macimiz oncesi acilmasi cok gereksiz. Hepimiz tek yurek olmus, sonuna kadar takimin arkasindayiz. sampiyon olalim bir hele, eksimizi, artimizi tartisir, elestiri gereken yerde yapariz. Bunlarda gelecek sezona pozitif yansimasi olur.

fb ve bjk de herkese kahraman muamelesi yapiyorlar da noluyor? Bizim camianin kulturu bu. Bu sekilde herkes kamcilaniyor. Daha iyisini yapmaya calisiyor. fbjk liler gibi onune gelene sakso mu çekelim yani afedersiniz? Galatasaray herkes elestirilebilir oldugu icin bu ulkenin acik ara en basarili takimi.

Bu tam anlamiyla dogru degil. Evet onlar gibi olmamak lazim ama elestiri adi altinda surekli kelle pesine de dusmemek lazim.

Ornegin su mevcut "elestiri kulturu" 1996'da da olsaydi o 4 senelik surec belki de hic baslamayacakti.

Bu tam anlamiyla dogru degil. Evet onlar gibi olmamak lazim ama elestiri adi altinda surekli kelle pesine de dusmemek lazim.

Ornegin su mevcut "elestiri kulturu" 1996'da da olsaydi o 4 senelik surec belki de hic baslamayacakti.

Şu anda bütün dünyada hoca kadar az eleştirilen futbol dışı sadece malum bir kişi var.

Dünyada ise hocalar arasında muhtemelen en az eleştirilen olabilir.

96'da hoca çok daha fazla eleştiriliyordu.

Şu anda bütün dünyada hoca kadar az eleştirilen futbol dışı sadece malum bir kişi var.

Dünyada ise hocalar arasında muhtemelen en az eleştirilen olabilir.

Kim tarafindan elestirilmekten bahsediyorsun? Birak dunyayi, Turkiye'nin en az elestirilen hocasi degil kendisi.

Ayrica bu elestiriler uzerinden surekli hocayi savunanlara reisci ve biatci yakistirmasi yapmak kadar dangalakca bir is yok.

Kim tarafindan elestirilmekten bahsediyorsun? Birak dunyayi, Turkiye'nin en az elestirilen hocasi degil kendisi.

Ayrica bu elestiriler uzerinden surekli hocayi savunanlara reisci ve biatci yakistirmasi yapmak kadar dangalakca bir is yok.

Kim mesela kendisinden daha az eleştirilen?

Haydi onu geçtim herkesi eleştiren Hıncal Uluç'u saymazsak hocayı kim eleştirebiliyor?

Baskasinin gelmesinden korkuyoruz. Baskasinin gelipte basarili olmasina tahammul edemiyoruz.

3 kupali hamzayi bile harcadik kime ne anlatiyorsak
yok yav hamza kendini harcadı.
Meloyu gonderip bilali oraya monte etmeye çalışan adama çok bile sabrettik.
O sene o kadroya yapacağı 2-3takviyeyle bir sonraki sezonuda şampiyon kapardık.
Telles ve meloyu kovarcasına gonderdik tarihimizin en hatali kararlarından birisi bunlar

Bir zahmet oyle olmasin mi? Cicegi burnunda bir hoca bir yana, 8 sezonda 7 sampiyonluk kazanmis bir hoca baska bir yana degil mi?

Ayrica burada bahsedilen elestiri medya elestirisi degil. Genelde medya elestirisi makul ve temellendirilmis olur. Burada sosyal medyadaki havadan bahsediliyor daha cok.

Sosyal medyada da hoca yerine Guardiola dahi olsa daha çok linç alırdı bu da net.

Ben Sosyal medyada hocaya ciddi bir eleştiri de görmüyorum.

Ligin ilk devresinde yaşananlardan sonra Guardiola olsa linç yerdi.

Gelgelelim bu kadar ilgiyi hakedip haketmediğine.

Galatasaray'In en büyük efsanesi adama yönelik bu ilgiyi, sabrı anlıyorum ve normal kaşılıyorum tabiki.

Ama şu an ülkenin en güçlü 5 adamından birisidir Terim ve yaptığı iş oranında alabileceği eleştirilerin minimumunu alıyor, aksini iddia etmek yanlış olur.

yok yav hamza kendini harcadı.
Meloyu gonderip bilali oraya monte etmeye çalışan adama çok bile sabrettik.
O sene o kadroya yapacağı 2-3takviyeyle bir sonraki sezonuda şampiyon kapardık.
Telles ve meloyu kovarcasına gonderdik tarihimizin en hatali kararlarından birisi bunlar
onlarıda hadi boşver sanki kendisini kurtarmıs gibi yönetime kendisini siper etmesi onları koruması taraftarla aptal aptal sidik yarıstırması falan olmadık seylerdı. her yenildiğimiz maçtan sonra taraftarı azarlıyordu :asd:
biraz akıllı olsa o dönem adımıza en iyi tercihti ama adamın gitmişti işte bidefa kafa

Sosyal medyada da hoca yerine Guardiola dahi olsa daha çok linç alırdı bu da net.

Ben Sosyal medyada hocaya ciddi bir eleştiri de görmüyorum.

Ligin ilk devresinde yaşananlardan sonra Guardiola olsa linç yerdi.

Gelgelelim bu kadar ilgiyi hakedip haketmediğine.

Galatasaray'In en büyük efsanesi adama yönelik bu ilgiyi, sabrı anlıyorum ve normal kaşılıyorum tabiki.

Ama şu an ülkenin en güçlü 5 adamından birisidir Terim ve yaptığı iş oranında alabileceği eleştirilerin minimumunu alıyor, aksini iddia etmek yanlış olur.

Sosyal medyada elestiri gormuyorsan dogru yerlere bakmiyorsun. Twitter ve GS sozluk buradan cok da farkli degil.

Zaten ben baska kimse daha az elestirilirdi demiyorum. O da yanlis. Tudor'a neler yapildi, neler dendi. Hicbir mantigi yoktu.

Taraftar sans eseri sezon ortasi iki kere hoca kovdurup sampiyon olunca kerameti hoca kovdurtmakta sanmaya basladi. Keramet istikrardadir, sporda bu hep boyle olmustur. Benim elestirdigim sey Terim'e yapilan elestiri degil, bu sabirsiz elestiri kulturunun ovulup Galatasaray'in parcasi olan bir seymis gibi yansitilmasidir.

Isin garip yani, biz o gun Tudor'u savunurken imparatorrr<3<3<3 diyenler simdi de onun kellesini istiyor. Bu simariklik sona ermeli.

Üst Alt